Wyjście Awaryjne

Wyjście Awaryjne

Lockme Partner

1112

1.112 Bewertungen

|

PL 3

Polen: 3. Platz

|

9.9/10

Pierwszy pokój zagadek otworzyliśmy na początku 2015 roku, by jako jedna z nielicznych polskich firm przetrzeć szlaki nowej gałęzi branży rozrywkowej. Od tam... [więcej]

10 10 Räume

3 3 Abteilungen

Firmeninformationen

Pierwszy pokój zagadek otworzyliśmy na początku 2015 roku, by jako jedna z nielicznych polskich firm przetrzeć szlaki nowej gałęzi branży rozrywkowej. Od tamtej pory zbudowaliśmy kultowy już escape room Legenda Miecza, równie dobrze przyjętą podmorską przygodę na pokładzie Nautilusa oraz W cieniu piramid - jedne z najlepszych pokoi w Polsce wg użytkowników LockMe.pl, a także Celę nr 4 (jedyny w Warszawie podwójny escape room) i Plan na włam.

To dzięki Wam możemy tworzyć escape roomy! Niezmiernie nam miło pracować dla tak fantastycznej społeczności fanów tej rozrywki. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy kolejny pokój był lepszy od poprzedniego! Dziękujemy i zapraszamy, do zobaczenia!

Wyjście Awaryjne - escape roomy w Bydgoszczy i Warszawie

WWW: www.wyjscieawaryjne.pl

FB (BDG): @escaperoomwbydgoszczy
FB (WWA): @escaperoom.wyjscieawaryjne

IG (BDG): @escaperoombydgoszcz
IG (WWA): @escape_room_warszawa

Snapchat (BDG): @EscaperoomBDG

Fotos

Abteilungsadresse Bydgoszcz, Polen

Bydgoszcz

ul. Jagiellońska 73
85-027 Bydgoszcz

Verfügbare Räume in der Abteilung Bydgoszcz

Abteilungsadresse Bydgoszcz II, Polen

Bydgoszcz II

ul. Plac Teatralny 4/4
85-069 Bydgoszcz

Verfügbare Räume in der Abteilung Bydgoszcz II

Abteilungsadresse Warszawa, Polen

Warszawa

Domaniewska 37A
02-672 Warszawa

Verfügbare Räume in der Abteilung Warszawa

Neueste Bewertungen

Woncky W.
Woncky W.

Wanderer
45 Pkt

15 Bewertungen

Niemal jak Indiana Jones

15.03.20 | Besuchsdatum: 10.03.20

Woncky W. 15 Bewertungen

Bardzo spójny tematycznie i klimatycznie pokój. Ani jednej kłódki - ja generalnie je lubię, ale w ogóle mi ich brak nie przeszkadzał :) Zagadki idealnie wpasowują się w tematykę. Bardzo zwracam uwagę na wszelkie miejsca techniczne - tutaj nie były w ogóle widoczne, także pod kątem scenografii wszystko idealnie dopracowane. Na plus także niestandardowe zakończenie rozgrywki. To nasz trzeci pokój w Wyjściu Awaryjnym, w którym bardzo mi się podobało, polecam :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Dominika Ładosz
Dominika Ładosz

Wanderer
44 Pkt

7 Bewertungen

Odkryć Piramidy

11.03.20 | Besuchsdatum: 29.02.20

Glaubwürdige Bewertung

Dominika Ładosz 7 Bewertungen

Fantastyczny pokój! Od początku do końca bardzo klimatyczny, świetny wystrój, bardzo dopracowany. Można zapomnieć, że jest się w Warszawie i poczuć jak prawdziwi odkrywcy piramid... Zagadki są bardzo logiczne, dopracowane, w pokoju nie ma ani jednej kłódki (ogromny plus!), większość zagadek jest nowatorska i oryginalna, jednak nie są one trudne. W pokoju byliśmy w trzy osoby, dwie z jakimś tam doświadczeniem w escape roomach (7 pokoi), dla jednej był to pierwszy pokój w życiu (chyba nie da się zacząć lepiej ;)). Wyszliśmy ze sporym zapasem czasu (11 minut) i z jedną podpowiedzią. Podpowiedź lekko na minus, bo nie prosiliśmy o nią, dostaliśmy ją po może minucie zastanawiania się nad zagadką, a z tak dużym zapasem czasu, jaki mieliśmy, pewnie byśmy jeszcze zdążyli wpaść na rozwiązanie i skończyć cały pokój, mieszcząc się w limicie.
Wprowadzenie do pokoju było bez zarzutu, natomiast po wyjściu zabrakło nam jakiejkolwiek rozmowy o pokoju. Ze strony prowadzącego nas chłopaka padło tylko szybkie pytanie "I jak się pokój podobał?", żadnej rozmowy, dyskusji, propozycji zrobienia pamiątkowego zdjęcia ;) więc obsługa niestety trochę na minus.
Ogółem, pokój łatwy, ale bardzo pomysłowy, świetny klimat i fantastycznie zagadki. Chciałabym móc wymazać sobie pamięć, żeby jeszcze raz przeżyć Piramidy ;)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 7/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

radoslaw.broadway
radoslaw.broadway

Pfadfinder
90 Pkt

30 Bewertungen

Jak zawsze 10/10

06.03.20 | Besuchsdatum: 03.03.20

Glaubwürdige Bewertung

radoslaw.broadway 30 Bewertungen

Genialny!!! Jak zawsze można tylko słodzić. Obsługa bardzo sympatyczna. Klimat genialny. Dosłownie było czuć, że bierze się udział w prawdziwej akcji. Zagadki bardzo ciekawe i logiczne. Najlepsze pokoje w jakich grałem. Niebywały poziom wykonania.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel