WydostanSie Escape Rooms

WydostanSie Escape Rooms

Lockme Partner

63

63 Bewertungen

|

PL 70

Polen: 70. Platz

|

9.7/10

Firma WydostanSie Escape Rooms hat 7 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 435 Minuten. https://www.youtube.com/watch?... [więcej]

7 7 Räume

3 3 Abteilungen

Firmeninformationen

Firma WydostanSie Escape Rooms hat 7 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 435 Minuten.
https://www.youtube.com/watch?v=0SLKmT1T2Ms

Abteilungsadresse Kraków, Polen

Kraków

ul. Długa 30
31-146 Kraków

Verfügbare Räume in der Abteilung Kraków

Abteilungsadresse Rzeszów Plac Wolności, Polen

Rzeszów Plac Wolności

Plac Wolności 2
Rzeszów

Verfügbare Räume in der Abteilung Rzeszów Plac Wolności

Geschlossene Räume in der Abteilung Rzeszów Plac Wolności

Abteilungsadresse Rzeszów Zygmuntowska, Polen

Rzeszów Zygmuntowska

Zygmuntowska 1, Rzeszów

Verfügbare Räume in der Abteilung Rzeszów Zygmuntowska

Neueste Bewertungen

info.leoneventi
info.leoneventi

Neuling
20 Pkt

5 Bewertungen

Nice

30.06.20 | Besuchsdatum: 28.06.20

info.leoneventi 5 Bewertungen

As traveling around Poland we decided to stop by Rzeszów and join the best rated ER on Lockme: The Count Dracula.
The room is acceptable.
We found frustrating the fact that puzzle are not linear and sometime little bit too complicated.
However the service was good and we had good time.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 10/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

adamczykmariola257
adamczykmariola257

Neuling
22 Pkt

12 Bewertungen

zwykli śmiertelnicy

15.06.20 | Besuchsdatum: 13.06.20

adamczykmariola257 12 Bewertungen

Pokój ciekawy, ale posiada sporo niedociągnięć - nie ukrywam, że po ocenie na lock me spodziewaliśmy się czegoś bardziej wow. Jednak pokój wg nas miał sporo nieścisłości, sporo rzeczy było niezbyt logicznych, nawet jak na pokój, który nie jest liniowy... Koniec końców jednak udało się nam wyjść, pomimo lekko doliczonego czasu i wielu podpowiedzi. (:
Ukłon w stronę prowadzącego, że pozwolił nam wejść z czworonogiem, jako że byliśmy przejazdem, nie mieliśmy go gdzie zostawić. Mimo wszystko jednak powinien był Pan bardziej być zainteresowany naszą rozgrywką, a nie gdy pytamy o podpowiedź, pytać nas, co udało się nam zrobić do tej pory... Trochę niesmak pozostał.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 7/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Włóczykij
Włóczykij

Globetrotter
233 Pkt

188 Bewertungen

Pierwsze muzeum, do którego wybrałam się tak ochoczo!

21.03.20 | Besuchsdatum: 22.02.20

Włóczykij 188 Bewertungen

Do muzeów raczej zbyt często nie chodzimy, ale muszę przyznać, że muzeum tortur nas zaintrygowało. Zafascynowani średniowiecznymi maszynami nawet nie zwróciliśmy uwagi na szybko upływający czas. Nagle... zgasło światło. Jedno z nas zginęło i znalazło się w miejscu, w którym nikt nie chciałby się znaleźć... Niesamowite krzyki, a chwilę później... głucha cisza. Czyżby muzeum poza godzinami otwarcia nie było już tylko muzeum? Zrozumieliśmy, że żarty się skończyły. Albo będziemy współpracować i wyjdziemy stąd razem, albo wszyscy zostaniemy tu na zawsze...

Dobra, koniec ściemniania ;) W rzeczywistości nie było wcale strasznie. I tej atmosfery niepewności i strachu zdecydowanie mi zabrakło. Było kilka elementów i rekwizytów nawiązujących do torturowania, ale na tym klimat się właściwie kończył. Również rozmowy zza ściany nie pomagały wczuć się w sytuację i miejsce, w którym się znaleźliśmy.

Pokój liniowy, więc polecam 2-3 osobom. Zagadki łatwe i logiczne. Do jednego elementu można się trochę przyczepić, bo znak klucza zazwyczaj odbierany jest jako zagadka, a nie scenografia, więc można powiedzieć, że trochę wprowadza w błąd.

Dla rozpoczynających swoją przygodę i tych, którzy jeszcze nie odwiedzili zbyt wielu ER, pokój jest ok, w bardziej doświadczonych uciekinierach pozostawia znaczny niedosyt.
Myślę, że moje wrażenia najlepiej opisuje szóstka ("ten pokój był w porządku - to był miło spędzony czas, ale oczekiwaliśmy czegoś więcej") i taką też ocenę ogólną zostawiam.

Na koniec jeszcze kilka słów o największym plusie tego pokoju, czyli obsłudze. Wojtek (o ile dobrze zapamiętałam imię), to sympatyczny, przyjazny i chętny do rozmów Mistrz Gry.

Będąc przy ostatniej opinii pokojów od firmy WydostanSie chciałabym również jeszcze raz bardzo podziękować Właścicielowi za dostosowanie do nas godzin rozgrywek, dzięki czemu mogliśmy jednego dnia odwiedzić wszystkie pokoje na Podkarpaciu.

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 10/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Włóczykij
Włóczykij

Globetrotter
233 Pkt

188 Bewertungen

Nie taki przebiegły ten pan komendancik...

21.03.20 | Besuchsdatum: 22.02.20

Włóczykij 188 Bewertungen

Jako agenci wywiadu wojskowego przyjechaliśmy do Rzeszowa, by wykonać specjalną misję. Po przybyciu do bazy poinformowano nas, że losy jednego z tutejszych zabytkowych budynków są zagrożone. Schemat działania był zatem prosty- włamujemy się do biura komendanta, rozgryzamy jego plan, a następnie niepostrzeżenie wychodzimy.

Po drodze czekało na nas wiele kłódek do otwarcia, różne logiczne zagadki do rozwiązania, trochę zadań manualnych i zręcznościowych do wykonania, a i garstki elektroniki nie zabrakło.
Dość łatwo i sprawnie rozszyfrowaliśmy zamiary komendanta i opuściliśmy jego biuro, tym samym ratując zabytkowy budynek, a przy okazji zdobywając doświadczenie i przeżywając świetną przygodę.

Pokój jest ciekawy i klimatyczny, myślę, że przypadnie do gustu każdemu, a szczególnie wielbicielom militarnej tematyki.

Dla obsługi ponownie zostawiam 10 gwiazdek- za profesjonalizm, uśmiech i rozmowę.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Włóczykij
Włóczykij

Globetrotter
233 Pkt

188 Bewertungen

Przygoda w Czarnej Dziurze

16.03.20 | Besuchsdatum: 22.02.20

Włóczykij 188 Bewertungen

Opuściliśmy Chatę Wiedźmy, ale nie nacieszyliśmy się długo wolnością, bo chwilę później trafiliśmy w jakieś dziwne, ciemne, (pozornie) puste miejsce.

Byliśmy we czwórkę i nie da się ukryć, że było ciasno, często ktoś stał, czekając, aż inni rozwiążą zagadkę, a czasem nawet nie wiedział, co robi druga osoba, bo było zbyt ciemno. Dlatego już na początku zaznaczę, że pokój polecam 2, maksymalnie 3 uciekinierom, po pierwsze ze względu na ograniczoną przestrzeń (pomieszczenie nie jest duże), po drugie- liniowość zagadek (żeby nikt nie musiał się nudzić i mógł brać aktywny udział w rozwiązywaniu zadań), a po trzecie- małą ilość światła (może ewentualnie dodatkowa latarka przy większej liczbie graczy, żeby nie trzeba było chodzić gęsiego za światłem? ;)).

Ze względu na mrok, trudno napisać coś więcej o wystroju. Ale klimat jest. Na początku czuliśmy się jakbyśmy byli w czarnej du... ;) W sumie niewiele się myliliśmy, bo byliśmy w końcu w czarnej dziurze.

Trzeba przyznać, że niektóre zagadki są wymagające i złożone, a wszechobecna ciemność nie ułatwia wykonania zadań. Oprócz logicznego myślenia przyda się również umiejętność współpracy, łączenie faktów, spostrzegawczość i trochę cierpliwości.

Może dlatego, że znów poległa nasza spostrzegawczość, a może przez brak latarki, która powinna być od samego początku, a niestety ktoś zapomniał jej włożyć w odpowiednie miejsce (zdarza się nawet najlepszym i wcale nie mamy tego za złe), straciliśmy dużo czasu na pierwszej zagadce i potem musieliśmy się wyścigować z czasem. Mimo to, pod względem zagadek, pokój podobał mi się najbardziej ze wszystkich czterech w tej firmie.

Twórcy "Czarnej Dziury" pokazali, że bez nakładu większych środków finansowych można zbudować ciekawy klimat i w stosunkowo małej przestrzeni ukryć wiele zagadek. Grunt to mieć dobry pomysł i umiejętnie go zrealizować.

Obsługa ponownie świetnie się spisała, nie dawała konkretnej podpowiedzi, ale naprowadzała na dobry trop i pomogła nam opuścić tę czarną, choć w gruncie rzeczy całkiem fajną, dziurę.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel