Wejdź i Wyjdź

Wejdź i Wyjdź

120

120 Bewertungen

|

PL 149

Polen: 149. Platz

|

8.3/10

Wejdź i Wyjdź w Toruniu to najlepsze miejsce, by spróbować swoich sił w inteligentnej rozrywce XXI wieku! [więcej]

0 Keine Räume

0 Keine Abteilungen

Firmeninformationen

Wejdź i Wyjdź w Toruniu to najlepsze miejsce, by spróbować swoich sił w inteligentnej rozrywce XXI wieku!

Neueste Bewertungen

PolskiBG
PolskiBG

Neuling
22 Pkt

1 Bewertung

Klimat? Nie było klimatu...

01.03.20 | Besuchsdatum: 29.02.20

Glaubwürdige Bewertung

PolskiBG 1 Bewertung

Klimat na totalnie żenującym poziomie...
Pokój nie był w żaden sposób zmechanizowany, a wszystkie zagadki opierały się na kłódkach i kartkach. Zagadki były często nietrafione, albo nielogiczne.
Pokój bardzo mały i gdyby nie napis przed wejściem nie wiedziałbym o jakiej tematyce jest ten pokój.
W moim wypadku też zawiodła komunikacja ponieważ sygnał krótkofalówki był ciągle czymś bardzo głośnym przerywany, że aż nie można było się skupić...
Pierwszy raz byłem zdegustowany po wyjściu z pokoju, a byłem już w kilkunastu. Nie polecam. Może inne pokoje z tej firmy są lepsze, a ja miałem pecha.

Allgemeine Note: 3/10

Game Master: 3/10

Klima: 1/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Michał Psztyć
Michał Psztyć

Navigator
118 Pkt

66 Bewertungen

Ahoj!

08.02.20 | Besuchsdatum: 05.02.20

Michał Psztyć 66 Bewertungen

Ahoj! Pokój klimatycznie średni, ale bawiliśmy się dobrze. Zagadki bardzo fajne, tematyczne i dobrze zorganizowane. Sprzęt jednak zużyty i wymaga ZDECYDOWANIE renowacji. Elementy elektroniczne również w naszym przypadku nie zadziałały - szkoda, bo to dość ważna sprawa. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż spodziewałem się czegoś lepszego. Brak historyjki na wprowadzenie... Ale obsługa sympatyczna. Wymieńcie baterie w walkie talkie.

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 8/10

Klima: 4/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

joanna.w
joanna.w

Wanderer
39 Pkt

8 Bewertungen

Statek na mieliźnie...

03.02.20 | Besuchsdatum: 31.01.20

Glaubwürdige Bewertung

joanna.w 8 Bewertungen

Pokój ma potencjał, ale nie jest on wykorzystany. Samo wprowadzenie do gry było - delikatnie rzecz ujmując - spojlerem. Zapowiedź Mistrza Gry, że pewne rzeczy mogą nie zawsze zadziałać, albo że po wprowadzeniu kody tutaj otworzą się drzwiczki tam, to kiepska zachęta. Wystrój nie jest zbyt bogaty, ale utrzymany w tematyce. Niektóre rekwizyty mocno zużyte - aż prosi się o lekki "tuning".
Zgodnie z zapowiedziami Mistrza Gry dwie rzeczy nie zadziałały tak, jak powinny. Motywacja spada, gdy wiesz, że wprowadzasz właściwy kod we właściwym tempie, ale "coś" nie działa. Właściwie powinniśmy się tego spodziewać po poprzednich opiniach o pokoju, ale wydawało mi się oczywiste, że ewentualne usterki i niedociągnięcia powinny zostać usunięte. Po porównaniu z innymi Ecsape Roomami w Toruniu, które stawiają na rozwój, po tym konkretnym pokoju pozostało nam uczucie rozczarowania. A szkoda - bo niedużo potrzeba, aby "Ahoj żeglarzu" dostawał oceny na poziomie 9 :)

Allgemeine Note: 4/10

Game Master: 4/10

Klima: 5/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

joanna.w
joanna.w

Wanderer
39 Pkt

8 Bewertungen

Przyjemna wizyta

03.02.20 | Besuchsdatum: 31.01.20

Glaubwürdige Bewertung

joanna.w 8 Bewertungen

W "Wejdź i wyjdź" byliśmy pierwszy raz. W porównaniu do innych odwiedzonych do tej pory pokoi wystrój jest nieco ubogi, a niektóre elementy zniszczone, choć obiektywnie rzecz ujmując mnogość rekwizytów nie jest niezbędna do rozwiązywania zagadek. Łamigłówki bardzo przyjemne, dobrze się bawiliśmy. Główny element, którego mi zabrakło, to klimat... Wprowadzenie w grę właściwie żadne, jasny pokój nie buduje nastroju afrykańskiej dżungli. W rezultacie wyszliśmy po 35 minutach z uczuciem dużego niedosytu.
Pokój fajny dla osób początkujących i rodzin z dziećmi.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 7/10

Klima: 5/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

weronia145
weronia145

Wanderer
29 Pkt

3 Bewertungen

Ahoj, rozczarowanie!

26.01.20 | Besuchsdatum: 26.01.20

Glaubwürdige Bewertung

weronia145 3 Bewertungen

To był mój 5 pokój i niestety najgorszy...
Po pierwsze: weszliśmy i Pan od razu chciał nas wpuścić do pokoju, nie pytając czy jesteśmy pierwszy raz i czy mieliśmy już jakaś doświadczenie z er. Po zwróceniu uwagi Pan oczywiście wyjaśnił, co jest na plus. Zdziwił mnie brak historyjki wprowadzającej.
Po drugie: Nie dostaliśmy żadnych wskazówek dopóki o nie nie poprosiliśmy. Podawane przez walkman podpowiedzi były niewyraźnie, praktycznie nic nie mogliśmy zrozumieć.. Mieliśmy wrażenie, że Pan nas obsługujący pracował tam za karę. Nigdy nie spotkałam się z taką obsługą.

Allgemeine Note: 2/10

Game Master: 1/10

Klima: 4/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel