Twierdza Pełna Szyfrów Łódź

Twierdza Pełna Szyfrów Łódź

0

Keine Bewertungen

|

PL 179

Polen: 179. Platz

|

0/10

Dopracowane do najmniejszych szczegółów scenariusze, ciekawe rozwiązania techniczne, efekty wizualne i dźwiękowe, to tylko niektóre elementy, które wyróżniają nas... [więcej]

0 Keine Räume

0 Keine Abteilungen

Firmeninformationen

Dopracowane do najmniejszych szczegółów scenariusze, ciekawe rozwiązania techniczne, efekty wizualne i dźwiękowe, to tylko niektóre elementy, które wyróżniają nas od innych i sprawiają, że gracze mogą poczuć klimat naszych pokoi. Cały lokal był przygotowany z myślą o grach typu Room Escape, dzięki temu nie brakuje u nas ciekawych gadżetów technicznych oraz oryginalnego/dyskretnego sposobu komunikowania się z uczestnikami.

Neueste Bewertungen

Wacjech
Wacjech

Wanderer
37 Pkt

33 Bewertungen

Chcemy wyjść...

13.05.2019 | Besuchsdatum: 04.05.2019

Wacjech 33 Bewertungen

Pokój już od samego początku nam się bardzo spodobał choć było nieco minimalistycznie, ale w końcu wylądowaliśmy w więzieniu więc nie ma co się dziwić ;) Klimat więzienia dobrze zbudowały pewne rekwizyty i "śmieci", które w gruncie rzeczy takowymi nie były. Ciut za szybko przeszliśmy pewien etap przez gapiostwo koleżanki, ale MG zareagował natychmiastowo i pozytywnie :D Zagadki bardzo zróżnicowane i logiczne, nie do końca liniowe ale bez większych trudności. System podpowiedzi idealnie świadczy, że MG cały czas nad nami czuwał. Skorzystaliśmy z kilku, i udało nam się wyjść chwilę przed czasem :) Na koniec dwie pozytywne niespodzianki (jedna spodziewana trochę bo wcześniej byliśmy już na Manuskrypcie). Gorąco polecamy - firma nie jest nastawiona na mnóstwo pokoi i chaos przy obsłudze, a wręcz przeciwnie. Wiele firm mogłoby się uczyć od Was! :D

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Aleks Andra
Aleks Andra

Wanderer
49 Pkt

32 Bewertungen

[spojler] pokonane 🤪

08.04.2019 | Besuchsdatum: 06.04.2019

Aleks Andra 32 Bewertungen

Miłe przyjęcie jest bardzo ważne i tutaj tego doświadczyliśmy, mimo że trochę się spóźniliśmy. Wprowadzenie do gry i zaczynamy. A w pokoju pełno kłódek, trochę elektroniki i jeden fajny bajer dzięki któremu poczułam się jak,, złodziej,,, ale taki uczciwy, dzięki któremu cała grupa zaliczyła zadanie. Oprócz tego kilka zagadek związanych z harcerstwem, więc warto odświeżyć pamięć co z czym i do czego, Nam sprawiły trochę problemów. No i to z czego się śmiejemy i długo jeszcze będziemy. Uważajcie na to, [spojler]. U Nas przypadkowo jedna osoba przywłaszczyła sobie pewną rzecz, a potem okazało się, że jest ona bardzo potrzebna. Na jej szukaniu spędziliśmy całkiem sporo czasu, zanim zauważyliśmy kto jest winowajcą. Po grze zdjęcie i to w formie papierowej. Polecamy.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Karolina S. 41
Karolina S. 41

Wanderer
30 Pkt

14 Bewertungen

Mega!

01.03.2019 | Besuchsdatum: 01.03.2019

Karolina S. 41 14 Bewertungen

Bardzo fajny, ciekawy pokój! Zagadki niebanalne, parę zręcznościowych zadań i ciekawa tematyka. Trochę się pogubiliśmy po drodze przez niedogadanie między sobą, ale dzięki odrobinie doliczonego czasu udało nam się wyjść :) potrzebowaliśmy również podpowiedzi, ale w przeciwieństwie do innych pokoi nie była ona podana na tacy, tylko również trzeba było nad nią się zastanowić, co jak dla mnie jest ogromnym atutem! Naprawdę polecam odwiedzić ten pokój!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Wacjech
Wacjech

Wanderer
37 Pkt

33 Bewertungen

Z nas to tacy naukowcy...

20.01.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

Wacjech 33 Bewertungen

Do tematu pokoju podeszliśmy zbyt mało naukowo przez co ciężko nam było zacząć. Może swoje zrobiło to, że zagraliśmy nieco okrojonym składem? Możliwe, ale pokój nas nie pokonał mimo, iż się starał nas nie wypuścić ;)
Zagadki na mega poziomie, naprawdę potrzeba umiejętności logicznego myślenia bo tu praktycznie przy każdej zagadce będzie do użycia. Wykonanie pokoju na naprawdę dobrym poziomie, faktycznie wygląda trochę jak muzeum. Znajdzie się też łatwo dostępny klucz awaryjny w razie czego. Ogólnie pokój polecamy ale bardziej zaawansowanym ekipom :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

p_wol
p_wol

Wanderer
25 Pkt

10 Bewertungen

Ekstra zabawa

27.12.2018 | Besuchsdatum: 08.09.2018

p_wol 10 Bewertungen

Jeden z najsympatyczniejszych pokoi w jakich byliśmy. Wszystko działało idealnie, zagadki oryginalne, nieliniowe dawały wszystkim zajęcie układając się w logiczny ciąg prowadzący do wielkiego finału, w którym [spojler] były ukoronowaniem całej zabawy.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Weiter anzeigen