Trapped

Trapped

Lockme Partner

344

344 Bewertungen

|

PL 80

Polen: 80. Platz

|

8.9/10

Firma Trapped hat 3 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 180 Minuten. [więcej]

3 3 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Firma Trapped hat 3 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 180 Minuten.

Abteilungsadresse Wrocław, Polen

Wrocław

ul. Kazimierza Wielkiego 67, Wejście A, piętro II, 50-077 Wrocław

Verfügbare Räume in der Abteilung Wrocław

Geschlossene Räume in der Abteilung Wrocław

Neueste Bewertungen

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Reiseführer
435 Pkt

307 Bewertungen

Cyrk Kamiennych Braci i chatka w środku lasu

06.05.20 | Besuchsdatum: 15.02.20

Cyrk Kamiennych Braci 307 Bewertungen

Po pokonaniu wielu trudności, w postaci ratowania świata, ujmowania groźnych przestępców czy uciekania z pułapek morderców, udaliśmy się na spacer po leśnej głuszy, by na łonie natury odpocząć i się zrelaksować. Jednak w trakcie przemierzania leśnych traktów spostrzegliśmy niewielkie światełko migoczące daleko w zaroślach. Zeszliśmy ze ścieżki, by zobaczyć co takiego skrywa serce lasu. Gdy dotarliśmy na miejsce ujrzeliśmy wielką chatę zrobioną z piernika. To mocno przypominało zdarzenia z bajki o znanej czarownicy. Nasza historia była jednak prawdziwa, a w chacie tej mieszkał nie kto inny a Jaga Baba.

Wystrój pokoju jest estetyczny w baśniowym klimacie, choć jest to raczej dość mroczna baśń. Niektóre elementy nosiły pewne znamiona zuzycia, ale generalnie dekoracje są całkiem ładne. Podczas rozgrywki nieco brakowało jakiegoś tła dźwiękowego czy muzycznego, które umiliłoby grę.

Zagadki zostały nieźle przemyślane i generalnie trzymają się klimatu. Mamy tu rozwiązania tradycyjne i elektroniczne. Pokój nie jest szczególnie trudny, bardziej doświadczone ekipy powinny sobie poradzić bez większych problemów.

Obsługa swoje zadania wykonała należycie, nie mamy zastrzeżeń.

"Jaga Baba - historia prawdziwa" to solidny scenariusz, z ciekawymi zagadkami i przyjemnym klimatem, który powinien być dobrym wyborem dla tych, którzy nie lubią horrorów, ale chcieliby spróbować nieco mroczniejszego klimatu. Ten pokój może być dobrym pierwszym krokiem na oswajanie się z taką tematyką.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Q
Q

Reiseführer
460 Pkt

295 Bewertungen

#282

20.03.20 | Besuchsdatum: 20.12.19

Glaubwürdige Bewertung

Q 295 Bewertungen

Jedna z kilkunastu odwiedzonych przez nas chat wiedźm i przez porównanie – wypada nieco słabiej od tych, które już widzieliśmy. Wystrój w porządku – spójny z tematem i pomysłowo zaplanowany. Przestrzeń gry nie jest jednak zbyt duża – dwóch graczy wydaje się liczbą optymalną dla komfortu gry. W zagadkach głównie elektronika i mechanizmy – w ich konstrukcji nic do czego można by mieć większe zastrzeżenia (no może poza faktem, że jedna nie zadziałała i co niestety skończyło się interwencją MG), ale też nic co jakoś na dłużej zapadałoby w pamięci lub co by się wspominało godzinami. Kontaktowy Mistrz Gry.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Mary&Monter
Mary&Monter

Pionier
216 Pkt

58 Bewertungen

Raz, dwa, trzy... Jaga-Baba patrzy

04.02.20 | Besuchsdatum: 12.01.20

Glaubwürdige Bewertung

Mary&Monter 58 Bewertungen

Po przeczytaniu bardzo pozytywnych opinii wiele oczekiwaliśmy od tego pokoju. Chyba niestety zbyt wiele, ponieważ nie spełnił on naszych oczekiwań. ? Z początku faktycznie wydawał się dopracowany, ale z czasem było tylko gorzej.

Zagadki raczej proste, nie wymagają większego doświadczenia. Były całkiem ciekawe i w większości wpasowane w tematykę za co plus.

Klimat w pokoju był średni. Widać, że pracowano nad nim, ale nie do końca wyszło, a wszystko psuje niedbałość. ? Jest to stosunkowo nowy pokój, a niektóre elementy wyglądają jakby już wiele przeszły. W dodatku dno w szafce, które bez problemu da się podnieść, a pod nim sam brud, pozostawia niesmak na długo.

Jeśli chodzi o obsługę nie ma się do czego przyczepić. Pan bardzo miły i uśmiechnięty. Rozmawiał z nami długo. Widać, że to prawdziwy pasjonata ER. ?

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 10/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

WuuPe
WuuPe

Wanderer
30 Pkt

20 Bewertungen

Raz..dwa...trzy...;)

01.02.20 | Besuchsdatum: 26.01.20

WuuPe 20 Bewertungen

Bardzo klimatyczny pokoik z ciekawymi zagadkami. Nie są one trudne, na prawie wszystkie można wpaść bez problemu, mieliśmy mały kłopocik z jedną, ale pomocna obsługa rozwiała wątpliwości. Warto się wybrać!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

michaskax
michaskax

Wanderer
32 Pkt

3 Bewertungen

Idealny pokój na początek

29.01.20 | Besuchsdatum: 22.01.20

Glaubwürdige Bewertung

michaskax 3 Bewertungen

Idealny pokój dla osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z escape room'ami. Łatwo powiązać ze sobą elementy w pokoju, które pozwalają na szybkie i sprawne rozwiązywanie zagadek. Polecam!

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 8/10

Klima: 5/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht