Time Of Mysteries

Time Of Mysteries

Lockme Partner

427

427 Bewertungen

|

PL 33

Polen: 33. Platz

|

9.3/10

WWW - http://www.timeofmysteries.pl/ FB - https://www.facebook.com/timeofmysteries/ [więcej]

3 3 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

WWW - http://www.timeofmysteries.pl/
FB - https://www.facebook.com/timeofmysteries/

Abteilungsadresse Wrocław, Polen

Wrocław

Ruska 51b V piętro (Pasaż Niepolda)
Wrocław

Verfügbare Räume in der Abteilung Wrocław

Geschlossene Räume in der Abteilung Wrocław

Neueste Bewertungen

zaneta.stepien95
zaneta.stepien95

Wanderer
39 Pkt

28 Bewertungen

Super

08.06.20 | Besuchsdatum: 07.05.20

zaneta.stepien95 28 Bewertungen

Pokój rewelacyjny!
Wprowadzenie oryginalne, zagadki logiczne, ciekawe i osadzone w klimacie, brak przypadków, klimat istna petarda! Polecamy każdemu, świetna zabawa w świetnym miejscu :) !

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Reiseführer
435 Pkt

307 Bewertungen

Cyrk Kamiennych Braci i straszne przepowiednie

11.05.20 | Besuchsdatum: 15.02.20

Cyrk Kamiennych Braci 307 Bewertungen

Cyrk Kamiennych Braci chcąc poznać swoją przyszłość związaną z pokojami ucieczek, udał się do wróżki - czy uda nam się zaliczyć 666 pokoi? Zastanawialiśmy się. Miejsce do którego trafiliśmy odbiegało nieco od naszych oczekiwań. Wkrótce okazało się, że może to być nasz ostatni pokój.

ER został przygotowany w bez wielkich fajerwerków wizualnych, ale podobnie jak inne pokoje firmy Time of Mysteries - estetycznie i z pomysłem. Przestrzeń została dobrze zaprojektowana, a interakcja z mistrzem gry potęgowała klimat.

Tworząc zagadki w pokoju bardzo dobrze wykorzystano motyw przewodni. Właściwie wszystkie umieszczone tutaj zadania zahaczają o tematykę okultystyczno-wróżbiarską. Przygotowano tutaj dla graczy pokaźny zestaw umiarkowanie trudnych zagadek, a przy rozwiązaniach zastosowano tak mechanizmy analogowe jak i elektroniczne. Plusem jest fakt, że pokój nie jest bardzo liniowy, dzięki czemu rozgrywka zyskuje na dynamice.

Obsługa spisała się znakomicie. Na dużą pochwałę zasługuje interakcja mistrza z graczami jak i niestandardowy i świetnie dopasowany do klimatu system podpowiedzi. Poza tym właściciele, to bardzo sympatyczni i rozmowni ludzie.

Podsumowując, "Przeklęta Wróżba", to bardzo dobry ER, w dość niespotykanej tematyce. Wszystkie elementy składowe zostały wykonane na wysokim poziomie, dzięki czemu rozgrywka jest bardzo przyjemna.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Swistakk
Swistakk

Globetrotter
288 Pkt

143 Bewertungen

Keep out!

12.04.20 | Besuchsdatum: 12.01.20

Swistakk 143 Bewertungen

Na drugą wizytę w firmie, w której miała miejsce moja najbardziej farciarska ucieczka w historii (w Duchu Kopalni) padło na odwiedzenie chatki człowieka z grupy społeczeństwa uwielbianej przez małych i dużych, grubych i chudych, matki, żony i kochanki - myśliwych. Okazała się to wizyta krótka, łatwa i przyjemna.

Chatka myśliwego pewnie nie jest tematem, w którym można się nie wiadomo jak wykazać pod względem wystroju, ale wnętrze rzeczywiście dobrze oddaje takowy klimat.

Pod względem zagadkowym jest w porządku. Niektóre pomysły na zagadki były rzeczywiście ciekawe, choć trochę też bardziej klasycznych. Aczkolwiek ogólny poziom trudności trzeba przyznać, że jest rzeczywiście niski, jeden z najprostszych ERów, w których byłem.. Poradziliśmy sobie z pokojem dość ekspresowo (24 minuty iirc), aczkolwiek nawet taki czas nie był bliski rekordowi, więc ja bym chętnie trochę zagadkowo wzbogacił ten pokój i polecał zdecydowanie początkującym lub pierwszakom. Dla takowych sądzę, że może to być dobre doświadczenie pokazujące tę rozrywkę od całkiem klasycznej strony.

Zabawa była spoko i myślę, że pokój warto odwiedzić. Duch Kopalni spodobał mi się trochę bardziej i pod względem wystrojowym/klimatycznym jak i pod względem zagadkowym, aczkolwiek ten pokój też nie jest zły (btw w tych pokojach spędziliśmy sumarycznie 45 minut xD). Biorąc pod uwagę oceny na lockme i opinie, co do Przeklętej Wróżby mam najwyższe oczekiwania, aczkolwiek ją postanowiłem sobie zostawić na deser w przyszłości.

W nowej skali oceniania, którą postanowiłem zaadaptować (dokładniejszy opis na moim profilu, w skrócie 1-kiepski, 3-solidny, 5-wyjątkowy):
Wystrój, klimat i production value: 3
Zagadki i flow: 3
Coś oryginalnego: 3
Czy się dobrze bawiłem?: 3

Berichte anzeigen (1)

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr leicht

VooVoo
VooVoo

Reiseführer
405 Pkt

218 Bewertungen

...

20.03.20 | Besuchsdatum: 20.12.19

VooVoo 218 Bewertungen

Dla tak dobrych pokoi warto napisać opinię (co ostatnio rzadko się mi się zdarza). Zdecydowanie jeden z najlepszych wrocławskich pokoi w jakich grałem. Świetny klimat, któremu towarzyszą zróżnicowane zagadki. Zabawa zaczyna się już od pierwszych minut gry. Bardzo płynna rozgrywka, zagadki idealnie osadzone w motywie przewodnim. Do tego świetna obsługa Mistrzów Gry.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Q
Q

Reiseführer
460 Pkt

295 Bewertungen

#284

20.03.20 | Besuchsdatum: 20.12.19

Glaubwürdige Bewertung

Q 295 Bewertungen

Ten pokój to absolutny majstersztyk. I aż chciałoby się napisać dlaczego, ale byłby to jeden wielki spoiler… Można więc tylko pochwalić twórców i za koncept, i za wybitną realizację, wróżąc – i oby się spełniło – że będzie to główny trend dla jak największej liczby nowo powstających escapów. Wszystko się tu zgadza – wciągające i zróżnicowane zagadki idealnie osadzone w klimacie wróżb i astrologii, płynność rozgrywki, staranność i dopracowanie scenografii, a nawet system podpowiedzi (!). Zaskoczenie i najlepsza zabawa – gwarantowane. Mistrzyni i Mistrz Gry są stworzeni do pracy w escape roomach i można by ich długo chwalić :) Nie tylko najlepszy pokój Time Of Mysteries, ale i pozycja obowiązkowa do odwiedzenia podczas pobytu we Wrocławiu.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel