Time 4 Secrets

Time 4 Secrets

Lockme Partner

1.628 Bewertungen | Polen: 32. Platz

Time4Secrets to nowy wymiar gier typu Escape Room. W naszych pokojach główny nacisk postawiliśmy na unikalne zagadki oraz niesamowity klimat, który wprowadzi... [więcej]

4 4 Räume

2 2 Abteilungen

Firmeninformationen

Time4Secrets to nowy wymiar gier typu Escape Room.

W naszych pokojach główny nacisk postawiliśmy na unikalne zagadki oraz niesamowity klimat, który wprowadzi Was w sam środek akcji i poczujecie się jak bohaterowie thrillera, filmu przygodowego lub gangsterskiego.
Przed otwarciem byliśmy tylko w 2 pokojach i właśnie ta czystość umysłów oraz ogromne zamiłowanie do filmów gangsterskich, przygodowych oraz miłość do horrorów i różnego rodzaju gier komputerowych sprawiła, że stworzyliśmy miejsce naprawdę wyjątkowe.
W pokoju Kolekcjoner wprowadziliśmy niespotykane do tego czasu w Polsce rozwiązania, dzięki którym świetnie się bawicie i jeszcze długo przeżywacie emocje, nie mogąc o nas zapomnieć.

Time4Secrets to nie tylko niezwykłe pokoje ale i ludzie, którzy je tworzyli.
Dzięki pozytywnie zakręconej załodze zapomnicie o wszystkich swoich problemach i będziecie się świetnie bawić.

?? Przez cały 2016 firma Time4Secrets utrzymywała się na 1 miejscu w Polsce jako najlepsza firma :D To wszystko dzięki Wam, ponieważ z każdym dniem pomagacie nam rozwijać się i uczyć czegoś nowego, dajecie nam wskazówki i dużo energii do dalszego działania nad naszymi nowymi pokojami. Mamy nadzieję, że i tym razem Was nie zawiedziemy i nowe pokoje będą jeszcze lepsze od tych, które już odwiedziliście :D
Dziękujemy Wam za wsparcie, odwiedziny, rozmowy, spotkania, dobrą zabawę i przede wszystkim za ZAUFANIE, którym nas obdarzyliście. Nabieramy rozpędu więc do zobaczenia niebawem w nowych pokojach!!!

Zapraszamy

Kasia i Błażej

Zespół Time4Secrets

Abteilungsadresse Time4secrets. Os. Oświecenia 23

Time4secrets. Os. Oświecenia 23

Os. Oświecenia 23
61-206 Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung Time4secrets. Os. Oświecenia 23

Räume in Vorbereitung in der Abteilung Time4secrets. Os. Oświecenia 23

Abteilungsadresse Time4secrets Os. Orła Białego 74

Time4secrets Os. Orła Białego 74

Os. Orła Białego 74
61-251 Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung Time4secrets Os. Orła Białego 74