Secreto

Secreto

Lockme Partner

85

85 Bewertungen

|

PL 18

Polen: 18. Platz

|

9.5/10

Korporacja A.T.I. zajmuje się wdrożeniem nowoczesnych technologii w celu ułatwienia życia gatunkowi ludzkiemu. Dalszy rozwój ludzkości na planecie Ziemia, ni... [więcej]

2 2 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Korporacja A.T.I. zajmuje się wdrożeniem nowoczesnych technologii w celu ułatwienia życia gatunkowi ludzkiemu. Dalszy rozwój ludzkości na planecie Ziemia, nie będzie mógł odbywać się bez ekspansji galaktycznej. Przeludnienie, wyczerpanie się zasobów naturalnych czy zanieczyszczenie, to tylko część problemów jakie dotyka ludzkość. Nasza korporacja powstała, aby zapewnić ludzkości świetlaną przyszłość.

Zapraszamy serdecznie!

Abteilungsadresse Kraków, Polen

Kraków

Lubicz 10/1, 31-504 Kraków

Verfügbare Räume in der Abteilung Kraków

Neueste Bewertungen

BarettiTyttö
BarettiTyttö

Wanderer
44 Pkt

10 Bewertungen

Podróże w czasie :)

07.07.20 | Besuchsdatum: 05.07.20

Glaubwürdige Bewertung

BarettiTyttö 10 Bewertungen

Świetnie zachowany klimat, widać staranność wykonania, nic nie rzuca się w oczy jako zaniedbane, plastikowe, nieautentyczne. Nie ma zagadek w stylu "zgaduj zgadula co akurat w tym momencie autor miał na myśli" - wszystko jest logiczne i dokładne, a jednocześnie niebanalne. Na pewno przyda się dobra współpraca - pokój jest nieliniowy, co stanowi jego kolejny plus.
Było kilka momentów olśnienia, rozkminy poruszające osoby o różnych zdolnościach - bardzo przyjemny i porządnie zrobiony pokój :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Paweł 5
Paweł 5

Pfadfinder
76 Pkt

51 Bewertungen

Rewelacyjny pokój

29.06.20 | Besuchsdatum: 27.06.20

Paweł 5 51 Bewertungen

Pokój jest świetny, dużo mechanizmów, gadżetów, elektroniki. Przede wszystkim zaletą jest nieliniowość zagadek - kiedy zatrzymamy się na jednej, to nie marnujemy czasu, tylko równolegle można pracować nad inną. Zagadki są na różnym poziomie, bywają bardzo proste, ale też niektóre są naprawdę trudne, jedną z nich będę chyba długo wspominał (może dlatego, że nadal nie do końca wiem jak ją rozwiązać :D). Najwyższej oceny nie daję ze względu na spadek klimatu w jednym miejscu oraz brak czegoś, co wyróżniłoby ten pokój na tle innych świetnych pokoi. Poza tym pozycja obowiązkowa.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

szymixx
szymixx

Navigator
106 Pkt

22 Bewertungen

Brakuje tylko skafandrów

24.06.20 | Besuchsdatum: 20.06.20

szymixx 22 Bewertungen

To jest ten typ pokoju, który nie tylko działa na wyobraźnie, tylko wchodzisz i czujesz że jest statek, jest misja, jest zadanie a czas ucieka...
Efekt "wow" jest tak duży, że na początku zamiast zabrać się za zadanie, podziwialiśmy nasz statek :)
Bardzo, bardzo fajne zagadki, bardzo dużo elektroniki co daje bardzo fajny klimat. Ciężko opisać zalety bez ujawniania poszczególnych zagadek, więc po prostu warto tutaj przyjść i przekonać się samemu.
Nie byłem na 1 części pokoju jeszcze, ale to w żadnym stopniu nie przeszkadza w zabawie.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

marekleszczyna
marekleszczyna

Pfadfinder
87 Pkt

54 Bewertungen

Houston we have a problem

23.06.20 | Besuchsdatum: 22.06.20

marekleszczyna 54 Bewertungen

To drugi pokój, który odwiedziliśmy tego samego dnia tej firmy i nie rozczarowaliśmy się. Naprawdę klimat pokoju mega fajny, rozwiązania bardzo ciekawe. Konieczna współpraca, i oczy szeroko otwarte, bo niektóre elementy łatwo przeoczyć. Kluczowe jest skupienie i kojarzenie wątków, ale nie jest to mega trudne. Jednak znów zabrakło jakiegoś WOW na zakończenie czy chociażby elementu, który zamknie fabułę klamrą (jeśli statek kosmiczny i mamy się gdzieś udać, to warto by było stamtąd wrócić). Ale całość otrzymuje bardzo pozytywną ocenę.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel