Secret Room - Brain Code

Secret Room - Brain Code

Lockme Partner

938

938 Bewertungen

|

PL 56

Polen: 56. Platz

|

9.1/10

Celem tej logicznej gry przygodowej dla 2-5 osób jest znalezienie wyjścia z zamkniętego pomieszczenia w ciągu 60 minut. Żeby to się udało, potrzebne jest log... [więcej]

6 6 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Celem tej logicznej gry przygodowej dla 2-5 osób jest znalezienie wyjścia z zamkniętego pomieszczenia w ciągu 60 minut. Żeby to się udało, potrzebne jest logiczne myślenie i współpraca - stąd jest to świetny pomysł na budowanie zespołu (team building), na integrację zespołów już istniejących, a także na super zabawę w trakcie wieczoru w mieście, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, urodzin, imienin i każdej innej okazji.

Ale czy naprawdę jest potrzebny powód aby zagrać i dobrze się bawić?

Lubicie wyzwania?

Czekamy!

Abteilungsadresse Wrocław, Polen

Wrocław

ul. Kazimierza Wielkiego 27C pietro IV
Wrocław 50-077

Verfügbare Räume in der Abteilung Wrocław

Neueste Bewertungen

kara_melisa
kara_melisa

Neuling
9 Pkt

1 Bewertung

Świetna zabawa!

24.02.20 | Besuchsdatum: 22.02.20

kara_melisa 1 Bewertung

Prosektorium jest moim pierwszym escape roomem, bardzo pozytywnie się zaskoczyłam tym jak dobrze się bawiłam podczas rozwiązywania zagadek. Do pokoju poszliśmy w pięć osób i mam wrażenie, że każdy mógł się wykazać ( zwlaszcza na początku). Pokój budzi grozę i przez parę minut naprawdę czuć było horror- ale pozytywnie i w granicach rozsądku :D. Jest to pokój dla początkujących, ale ponoć nie najłatwiejszy. Kontakt z mistrzem gry bardzo płynny i podpowiedzi trafne lecz nie rozleniwiajace graczy :). Oprócz malego problemu z zacinającą się kłódką nie mieliśmy żadnych problemów technicznych :) Jak na pierwszy raz pokój oceniam bardzo pozytywnie te 80 min które spędziliśmy w pokoju minęły w mgnieniu oka. Dlatego polecam. Wystrój na plus, bardzo niepokojący 😁

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

endzi_b_s
endzi_b_s

Navigator
121 Pkt

7 Bewertungen

Totalna abominacja 😱

22.02.20 | Besuchsdatum: 22.02.20

Glaubwürdige Bewertung

endzi_b_s 7 Bewertungen

Wizyta w Prosektorium była zdecydowanie pełna wrażeń. Zagadki logiczne, w miarę proste. Nie polecam osobom które się panicznie boją, bo napięcie trzyma do końca. Możecie skończyć tak jak ja trzęsąc się przy każdym dźwięku 😂 Ale chyba o to chodzi w tym pokoju. Pan z obsługi bardzo cierpliwy i wyrozumiały na piski za co ogromny szacunek. Z pewnością odwiedzimy więcej pokoi w tej firmie.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

LockMe
LockMe

Reiseführer
480 Pkt

335 Bewertungen

My tam lubimy ten cały MROK

21.02.20 | Besuchsdatum: 15.11.19

Lockme-Bewertung

LockMe 335 Bewertungen

To naszym zdaniem jeden z prostszych pokoi nie tylko we Wrocławiu, ale i również w całej Polsce. Warto jest wybrać się tu na początku swojej przygody z escape roomami, chociaż i koneserzy znajdą tutaj ciekawe “rzeczy”, więc odwiedziny nie będą czasem dla nikogo zmarnowanym. Gwarantujemy, że zabranie świeżaka do tego pokoju zaskutkuje wkręceniem go w temat escape roomów.

Doświadczonym polecamy wizytę w… pojedynkę. Tak, ten pokój serwuje taką możliwość i przejście tego scenariusza w wersji solo z pewnością przyniesie sporą satysfakcję.

Wystrój jest dopracowany, łamigłówki logiczne, a światło przywrócone - chociaż jak dla nas mrok mógłby trwać już zawsze :)

Schwierigkeitsgrad: Sehr leicht

LockMe
LockMe

Reiseführer
480 Pkt

335 Bewertungen

Szukajcie, a może znajdziecie

21.02.20 | Besuchsdatum: 06.12.19

Lockme-Bewertung

LockMe 335 Bewertungen

Pokój wręcz idealny dla kogoś, kto jeszcze w żadnym nie był i chciałby zobaczyć, z czym to się je. Ten scenariusz świetnie pokazuje, o co w tej zabawie chodzi, a przy tym z pewnością zachęci takiego początkującego gracza do kolejnych odwiedzin.

Pokój jest bardzo prosty, zagadki raczej liniowe, jednak serwowane są w bardzo efektowny sposób. To przygoda o lekkim zabarwieniu fantasy, w niektórych miejscach fabuły można dostrzec tolkienowskie smaczki. Warto odwiedzić go w mniejszym gronie, a już idealnie sprawdzi się dla zespołów dwuosobowych.

Schwierigkeitsgrad: Sehr leicht

wawym0077
wawym0077

Pfadfinder
69 Pkt

26 Bewertungen

Na pewno prosektorium?

15.02.20 | Besuchsdatum: 14.02.20

wawym0077 26 Bewertungen

Klimat:
Moim zdaniem średnio nawiązywał do tytułu pokoju, ale sam w sobie nie był zły. Czuć było napięcie, momentami strach. W całym "staroświeckim" wystroju kilka nowoczesnych elementów nie pasowało i zdecydowanie powinny być inaczej ukryte lub wymienione. Były również przedmioty, które bardzo dobrze współgrały z tematyką i przybliżały na myśl prosektorium.
Zagadki:
Raczej proste. Zarówno elektroniczne jak i mechaniczne. Większość bardzo związana z medycyną/prosektorium, za co duży plus. Kilka ciekawych, ale żadna bez efektu wow.
Obsługa:
Mistrzyni Gry bardzo miła i cierpliwa. Mogliśmy swobodnie porozmawiać przed i po grze.

Ogólnie pokój w porządku, łatwy. W 4 osoby wyszliśmy w 61 minut z drobną podpowiedzią. Raczej dla początkujących, ale bardziej doświadczeni też mogą się pobawić.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht