SCARY HOSTEL KRAKÓW

SCARY HOSTEL KRAKÓW

Lockme Partner

370

370 Bewertungen

|

PL 79

Polen: 79. Platz

|

8.8/10

Scary Hostel Escape The Room ... u nas gra zaczyna się już na wejściu. Wczuwacie się bowiem w klimat strasznego Hostelu, który skrywa w sobie wiele tajemnic. Do... [więcej]

3 3 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Scary Hostel Escape The Room ... u nas gra zaczyna się już na wejściu. Wczuwacie się bowiem w klimat strasznego Hostelu, który skrywa w sobie wiele tajemnic. Do wielu z nich prowadzi mroczny korytarz, na końcu którego znajdują się specjalnie zaaranżowane pokoje, pełne rekwizytów, ukrytych zagadek oraz zaskakujących zwrotów akcji. Waszym głównym celem jest rozwiązanie ich i znalezienie klucza, który pozwoli wam wydostać się z pokoju. Ale nie martwcie się w razie kłopotów zawsze możecie liczyć na nasze wskazówki.

Abteilungsadresse Kraków

Kraków

ul. Karmelicka 44
Kraków

Verfügbare Räume in der Abteilung Kraków

Neueste Bewertungen

loldantee
loldantee

Neuling
16 Pkt

4 Bewertungen

Ciasno i przytulnie :)

19.09.2019 | Besuchsdatum: 19.09.2019

loldantee 4 Bewertungen

Pokój świetny dla początkujących, ale dla zaawansowanych również świetna zabawa ;) Proste, pomysłowe zagadki, klimatyczny początek! Nasz 5 pokój, 20:16 przed czasem ;)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

lytka
lytka

Neuling
17 Pkt

8 Bewertungen

Na jednym łańcuchu

22.08.2019 | Besuchsdatum: 17.08.2018

lytka 8 Bewertungen

Świetny pokój! Niewielki metraż, który gwarantuje intensywne przeżycie. Przez chwilę czujemy się jak więźniowie, niepewni czy uda im się wydostać z celi na czas. Idealny pokój na dwie osoby. Zagadki wymagające współpracy i dobrej komunikacji.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Beezqp
Beezqp

Pfadfinder
52 Pkt

39 Bewertungen

Wysłużona Klasyka

14.08.2019 | Besuchsdatum: 21.07.2019

Beezqp 39 Bewertungen

Pokój klasyczny - zamki, kłódki itd. Troszkę elektroniki jest, ale raczej w old schoolowym stylu. Dość liniowy i niestety w projekcie jest kilka luk sprawiających, że zagadki można rozwiązać w nie takiej kolejności jak twórcy założyli - co wprowadza nieco zamętu i pozostawia trochę niedosytu. Rekwizyty i elementy zagadek miejscami bardzo wysłużone i aż błagają o drobny remont. Fabuły jakiejś nie zaobserwowano, ale klimacik w pokoju jest. Wzięliśmy ze sobą początkującą parę i bawili się całkiem dobrze. My z ok. 50 pokojami na koncie nie zaskoczyliśmy się niczym szczególnie, ale też nie żałowaliśmy spędzonego czasu. Obsługa w środku w porządku, ale przy telefonie na rezerwację bardziej byli skupieni na rezerwowaniu sobie noclegu w górach niż obsłużeniu klienta co było trochę mało profesjonalne. Przymykam oko ale to nie na max ocenę.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 8/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

mika9842
mika9842

Wanderer
26 Pkt

3 Bewertungen

Ucieczka z celi Hannibala Lectera

24.07.2019 | Besuchsdatum: 21.07.2019

Glaubwürdige Bewertung

mika9842 3 Bewertungen

Pokój, a raczej cela do której trafiliśmy razem z moim kompanem przygód wywarła na nas bardzo pozytywne wrażenie. Był to pierwszy pokój, do którego poszliśmy tylko we dwoje, przez co obawiałam się, że możemy nie dać rady, jako osoby, które miały zaledwie dwa pokoje za sobą, jednakże pomimo obaw, udało nam się wyjść pół godziny przed czasem. Zagadki na pierwszy rzut oka nie były oczywiste, jednak po czasie okazywały się bardzo logiczne. Kilka z nich wywarło na mnie bardzo dobre wrażenie, a po ich rozwiązaniu aż chciało się powiedzieć.: "wow, to było niezłe". Tak jak wspomniałam, z pokoju udało nam się wyjść szybko, ale była to głównie zasługa współpracy oraz kooperacji, której ten pokój od nas wymagał. Wprowadzenie nas również zasługuje na plus, dzięki niemu można poczuć ten klimat więziennej celi i odpowiednio wczuć się w rolę.
Podsumowując. Dobrze się bawiliśmy, z pewnością polecam pokój osobom, które mają już za sobą jakieś pokoje, jak i tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. Nawet bez znajomości filmu i wcześniejszego jego obejrzenia, będziecie się dobrze bawić rozwiązując zagadki. Także jeżeli posiadacie partnera, który nie boi się wyzwań i zamknięcia z Wami w ciasnej celi, to nie macie na co czekać, tylko jak najszybciej wybierajcie się na przygodę i stawcie czoło samemu Hannibalowi Lecterowi :) Powodzenia!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Weiter anzeigen