Room Escape

Room Escape

Lockme Partner

1135

1.135 Bewertungen

|

PL 57

Polen: 57. Platz

|

8.7/10

Firma Room Escape hat 9 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 540 Minuten. [więcej]

9 9 Räume

3 3 Abteilungen

Firmeninformationen

Firma Room Escape hat 9 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 540 Minuten.

Abteilungsadresse Śniadeckich

Śniadeckich

ulica Śniadeckich 1/15
00-655 Warszawa

Verfügbare Räume in der Abteilung Śniadeckich

Geschlossene Räume in der Abteilung Śniadeckich

Abteilungsadresse Inżynierska

Inżynierska

ul. Inżynierska 1
00-655 Warszawa

Verfügbare Räume in der Abteilung Inżynierska

Abteilungsadresse Marszałkowska

Marszałkowska

ul. Marszałkowska 140 00-061 Warszawa Centrum Metro: Świętokrzyska

Verfügbare Räume in der Abteilung Marszałkowska

Geschlossene Räume in der Abteilung Marszałkowska

Zusätzliche Dienstleistungen sind in dieser Firma verfügbar

Zajęcia edukacyjne dla szkół

Zajęcia edukacyjne dla szkół

Neueste Bewertungen

marcin.m.kaczmarczyk
marcin.m.kaczmarczyk

Wanderer
26 Pkt

2 Bewertungen

W świecie sztuki

29.01.20 | Besuchsdatum: 04.01.20

Glaubwürdige Bewertung

marcin.m.kaczmarczyk 2 Bewertungen

Fabuła pokoju ciekawa - klasyczny włam do muzeum w poszukiwaniu skarbów. Duża liniowość, w mojej ocenie, pozwala się odnaleźć niezaawansowanym graczom, ale zagadki nie są dziecinnie proste. Jedna lub dwie sprawiły trudności, reszta wymagała jedynie spokojnego podejścia lub konsekwencji, gdy kłódka nie chciała puścić po prawidłowym ustawieniu. Pokój wymaga również ogólnej wiedzy z dziedziny sztuki, co można obejść oczywiście kombinowaniem. Bardzo dobre połączenie różnego rodzaju łamigłówek, kłódek, szafek, zadań matematycznych i logicznych, tradycyjnych i elektronicznych blokad.
Jedynym mankamentem, słabością w porównaniu do całości może być wprowadzający film - mało wciągający i mało przekonywujący.
Byliśmy z dwójką dzieci (po 10 lat), które bardzo dobrze odnalazły się w zagadkach i przygodzie w muzeum - także pokój polecam również dla takich konstelacji. Zdołaliśmy wyjść w czasie, mimo tego, że nie mamy wielkiego doświadczenia z escape roomami.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 9/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

weronia145
weronia145

Wanderer
29 Pkt

3 Bewertungen

pierwszy raz rodziców w "piwnicy"

26.01.20 | Besuchsdatum: 27.12.19

Glaubwürdige Bewertung

weronia145 3 Bewertungen

Zaprosiłam moich rodziców do ER, był to ich pierwszy pokój i zapewne nie ostatni, dzięki klimatowi oraz przemiłej obsłudze. Piwnica była moim 4 pokojem i byłam pod wielkim wrażeniem, zdecydowanie najlepszy pokój w którym byłam. Wszystko na plus, polecam każdemu!!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Blazej_bebetter
Blazej_bebetter

Pfadfinder
72 Pkt

23 Bewertungen

Szczyt na Olimpie

24.01.20 | Besuchsdatum: 23.01.20

Blazej_bebetter 23 Bewertungen

Byliśmy we trójkę i zacznę od tego, że pokój dla 3 osób jest jak najbardziej odpowiedni. Gdy już się wybierzecie szykujcie się na jeden z lepszych pokoi w stolicy. Wykonanie wnętrza Jest rewelacyjne. Ręcznie malowane dekoracje. Zero nieprzydatnego złomu czy przeszkadzajek. Każdy element gra w zabawie i takie pokoje uwielbiam. Nie ma tutaj przypadków. Trzeba być czujnym i dobrze się rozglądać bo czasami coś zadziała ale to nie znaczy, ze wiesz co. Trzeba jeszcze znaleźć to coś. Skrytki nie odskakują z hukiem i czasami coś trzeba samemu otworzyć. Nie jest to minus a wielki plus bo konkretne działania odblokowują mechanizmy w miejscu jakie logicznie pasuje do łamigłówki. Zero kłódek- sama technologia. Głównie zwory i magnesy ale świetnie wszystko działa. Zagadki i ich rozwiązania sprzężone z oprawą audio i oświetleniem- wow! Jest jeden moment kiedy 'szczena' opada i masz wrażenie jakbyś znalazł konkurenta dla Wyjśćia Awaryjnego. Minusy małe trzy a muszę je podać gdyż nie dałem 10/10 to coś co jest tożsame dla całego Room Escape- zakończenie. Nie bede pisał co konkretnie ale tak bardzo psuje to klimat i imersje, że szok. Błagam wywalcie tą dyskotekę! ;) Drugi to sufity nie zabudowane. Wiem czepiam się, ale muszę dając prawie maksa. Na sufitach obnażone instalacje co psuje troszkę klimat. Zabudujcie sufit płytami. To nie jest drogie a można na nich np zrobić proste niebo i już będzie super efekt. Trzeci minusik to zagadka w trakcie budowy. Myli to troche i powoduje bieganie ze wszystkim co chcemy tam użyć- bezskuteczne. Zagadke stawiajcie od razu albo naklejcie naklejkę, że ten element nie gra- to takie proste. Ale nie obrażajcie sie za te wytknięcia ;) Wracam niedługo do Interactive, Kardynała oraz Muzeum :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Wanderer
25 Pkt

14 Bewertungen

Spotkanie z Bogami

23.01.20 | Besuchsdatum: 23.01.20

patrycjanadwodna 14 Bewertungen

Olimp to jeden z najlepszych pokoi w jakich byłam :) Twórcy naprawdę postarali się. Zagadki były na wysokim poziomie, bardzo logiczne i spójne. Wnętrza zostały pięknie zaprojektowane. Klimat również utrzymany w każdym momencie. Pojawiały się także zaskakujące elementy, co oceniam na duży plus. Gorąco polecam!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel