Podziemna pułapka

Podziemna pułapka

Lockme Partner

188

188 Bewertungen

|

PL 104

Polen: 104. Platz

|

8.8/10

Podziemna pułapka to Escape Room znajdujący się w prawdziwym schronie z czasów zimnej wojny. Docelowo będą u nas cztery pokoje, każdy w innym klimacie. Temat... [więcej]

3 3 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Podziemna pułapka to Escape Room znajdujący się w prawdziwym schronie z czasów zimnej wojny. Docelowo będą u nas cztery pokoje, każdy w innym klimacie. Temat pierwszego z nich łączy się jednak bezpośrednio z jego lokalizacją...
Postaramy się zaskoczyć nawet największych weteranów!

Abteilungsadresse Gdańsk, Polen

Gdańsk

Lilli Wenedy 18c, Gdańsk
(wejście przez przybudówkę)

Verfügbare Räume in der Abteilung Gdańsk

Neueste Bewertungen

alcatraz007
alcatraz007

Wanderer
28 Pkt

5 Bewertungen

Dziadzio będzie zadowolony :)

16.02.20 | Besuchsdatum: 15.02.20

Glaubwürdige Bewertung

alcatraz007 5 Bewertungen

Nieco znudzony tymi całymi walentynkami i wymyślaniem co by tu robić w ten weekend , uznałem że odwiedzę kolejny pokój z moją podopieczną, bratanicą ( kolejny, choć pierwszy w Podziemnej Pułapce) .

WEJŚCIE: Przyszliśmy nieco wcześniej więc Mistrzyni Gry poprosiła nas byśmy nieco chwilę poczekali , więc mieliśmy okazję na rozejrzenie się po "okolicy". Samo wejście zrobiło wrażenie , super miejscówka która pasuje do tematów pokoi Podziemnej Pułapki. Tylko mała uwaga - osoby wysokie niech uważają na główki żeby nie zarobić kokosika :D .

GRA I POKÓJ: Napotkałem kilka komentarzy tutaj, które mówią o zbyt dużej ilości niepotrzebnych rzeczy - cóż jak to piwnica. Mi to pasowało. W każdym bądź razie nie przeszkadzało w grze . Pozwoliło to nieco się skupić bardziej i sprecyzować co będzie potrzebne do zdobycia szkatułki dziadka. Spodziewałem się nieco bardziej piwnicznego klimatu ale i tak mi to pasowało ze względu na samą okolicę ( pójdziecie to się sami przekonacie). Pokój jest liniowy , ale nam początkującym pozwoliło to na coraz to mniejsze posługiwanie się podpowiedziami. Zagadki bardzo ciekawe i część niespotkana wcześniej. Ich poziom mógłbym zakwalifikować jako ... różnorodne choć nie przekombinowane :) . We dwóch udało się wyjść przed czasem z kilkoma podpowiedziami więc nie jest źle :).

ATMOSFERA I M.G. : Mile przywitani przez bardzo sympatyczną Mistrzynię Gry , od razu nakręciliśmy się na świetną zabawę . Czuć tutaj pozytywny vibe i duże doświadczenie Mistrzyni Gry. Osoba bardzo pozytywna i uśmiechnięta. Jestem mile zaskoczony. Naprawdę warto tu pójść . Świetna zabawa gwarantowana!

OGÓLNIE : Obsłudze dałbym z chęcią z 12 pkt a nawet więcej . Klimat muszę ocenić jako 8, bo brakowało mi nieco mocno piwnicznego ...czegoś. Tak czy siak powtórzę , warto , polecam, miłe zaskoczenie i takie tam . :D !

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

MONI TEAM
MONI TEAM

Pionier
158 Pkt

94 Bewertungen

Dziadek by się załamał

27.12.19 | Besuchsdatum: 26.12.19

MONI TEAM 94 Bewertungen

Pokój sam w sobie ma potencjał, ciekawe mechanizmy, fajne rozwiązania. Szkoda tylko że jeden element nie zadziałał i mistrz gry za specjalnie się tym nie przejął tylko podał nam gotowy kod nie widząc w tym problemu... szkoda również że zużycie jednego z przedmiotów było na tyle duże że bałam się sama tego nie rozwalić do końca.
Na plus pomysłowość zagadek i mechanizmów,
Na minus niedziałający ważny element gry.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 8/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

MONI TEAM
MONI TEAM

Pionier
158 Pkt

94 Bewertungen

Gdzie jest ten ster?

27.12.19 | Besuchsdatum: 26.12.19

MONI TEAM 94 Bewertungen

Zabawa całkiem nas wciągnęła. Najchętniej zamiast przechodzić dalej zagadki, bawili byśmy się.... No właśnie, czym? :) żeby wiedzieć trzeba odwiedzić.
Polegliśmy na ostatniej zagadce, gdyby nie mistrz gry zostali byśmy tam do teraz.
Przy innych pokojach tej firmy, ten wypada najlepiej. Widzieliśmy już lepsze wystroje łodzi ale zabawa przebija połowę z nich.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

dorota.dinauzor
dorota.dinauzor

Neuling
23 Pkt

9 Bewertungen

ciekawe doświadczenie

21.12.19 | Besuchsdatum: 22.11.19

dorota.dinauzor 9 Bewertungen

Pokój nie wyróżnia sie tak bardzo na tle innych gdańskich pokoi, ale mimo wszystko bawiliśmy się w nim dobrze, dlatego nasze odczucia są bardzo pozywytne. Wszystko dzięki logicznym zagadkom i poprowadzeniu przez grę. Obsługa mogłaby być trochę bardziej rozmowna :)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 8/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Niko Gajewski
Niko Gajewski

Pfadfinder
59 Pkt

16 Bewertungen

Żarty na pogrzebie

09.11.19 | Besuchsdatum: 08.11.19

Niko Gajewski 16 Bewertungen

Coś, czego jeszcze nie uświadczyłem. Fabuła prowadzona jest jak po sznurku, dostajemy wręcz bezpośrednie instrukcje, ale - o dziwo! - nie jest to nudne i sztuczne. Czułem się trochę jak w filmowej sytuacji, gdy piloci zostali zabici i to ja, z pomocą wieży kontroli lotów, muszę wylądować. Daje to sporą dawkę emocji. Dobrze mieć w ekipie kogoś choć minimalnie ogarniętego technicznie-mechanicznie, u nas tego zabrakło.
Na plus żartobliwe motywy, które w pozytywny sposób robią komedię z pogrzebu, a na lekki minus podpowiedziowe popędzanie, bo kolejna grupa umówiona była zaraz po nas (zaliczyliśmy kilkuminutowe spóźnienie), pomimo tego, że finałową zagadkę zrozumieliśmy od razu i wystarczyła minuta, by ją wykonać.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 6/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Antwort der Firma {compr}

Dzień dobry. Niestety na podstawie samego obrazu kamery nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić, czy do rozwiązania zagadki brakuje minuty czy dziesięciu (w główkach Wam nie siedzimy :)). Poza tym według regulaminu mieliśmy prawo skrócić grę o czas spóźnienia - nie zrobiliśmy tego - dostaliście nawet 3 dodatkowe minuty. Po tym czasie niestety byliśmy zmuszeni już grę zakończyć, gdyż było piątkowe popołudnie i do pokoju umówiona była grupa za grupą. A i tak musieliśmy uwijać się jak w ukropie, żeby zdążyć przygotować pokój przed następnymi graczami. Uważamy więc obniżenie oceny za obsługę za nieco krzywdzącą, gdyż nie jest naszą winą Wasze spóźnienie, a czas Wam doliczyliśmy zamiast (zgodnie z regulaminem) skrócić :( Pozdrawiamy!