OPEN THE DOOR

OPEN THE DOOR

435

435 Bewertungen

|

PL 68

Polen: 68. Platz

|

8.6/10

Open the Door to Escape Room z największą tradycją w Toruniu, gdyż funkcjonuje już od początku 2016r. Otwarcie w nowej siedzibie 25 października 2019r. Odwie... [więcej]

2 2 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Open the Door to Escape Room z największą tradycją w Toruniu, gdyż funkcjonuje już od początku 2016r. Otwarcie w nowej siedzibie 25 października 2019r. Odwiedź nas i sprawdź co nowego dla Was przygotowaliśmy. Napewno w każdym z naszych pokoi znajdziecie wyjątkowy klimat, manualno-umysłowe zagadki, a także efekty akustyczne i wizualne, które na godzinę pomogą Wam przenieść się w inny świat. Podczas gry skonfrontujecie Waszą pomysłowość, spryt, a przede wszystkim umiejętność pracy zespołowej z serią ciekawie opracowanych zadań.

W rozgrywkach trwających 60 minut w zależności od wybranego pokoju może uczestniczyć od 2 do 6 osób w dowolnym przedziale wiekowym. Cel gry jest zawsze ten sam – rozwiązanie zagadek i rozwikłanie historii przed upływem czasu!

Abteilungsadresse Toruń, Polen

Toruń

ul. Jęczmienna 13/5 (1 piętro)
Toruń
NOWA LOKALIZACJA

Verfügbare Räume in der Abteilung Toruń

Geschlossene Räume in der Abteilung Toruń

Neueste Bewertungen

Julia 03
Julia 03

Wanderer
33 Pkt

9 Bewertungen

Wow

12.06.20 | Besuchsdatum: 11.06.20

Julia 03 9 Bewertungen

Cały pokój bardzo nas zaskoczył. Staranność na najwyższym poziomie. Zagadki logiczne, przy niektórych trzeba dłużej pomyśleć (chociaż energiczna gra naszej drużyny, mogła się do tego przyczynić) :).
Myśląc, ze już kończymy zabawę, dumnie idziemy do wyjścia- a tu boom gra dopiero się rozpoczyna ^^!
Super klimat, bardzo miła obsługa :D.
Fajnie, że w pokoju są rozwiązania również tradycyjne :).
Polecaamy !

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Q
Q

Reiseführer
460 Pkt

298 Bewertungen

#314

18.05.20 | Besuchsdatum: 07.03.20

Q 298 Bewertungen

Bibliografia Agathy Christie obejmuje kilkadziesiąt pozycji, ale trzy z nich to takie kroki milowe w jej twórczości: Morderstwo w Orient-Expressie, Zabójstwo Rogera Ackroyda i A potem nie było już nikogo. Do tej ostatniej nawiązuje fabuła pokoju, co dla fanów kryminałów Christie będzie pewnie wystarczającą rekomendacją. Niestety technologia (lub poprzednia grupa) spłatała nam tu figla i na końcowym etapie gry przeskoczyliśmy z trzy zagadki, a sam scenariusz trochę się posypał (dostaliśmy w zamian mały rabat), więc trochę ciężko ocenić sposób przełożenia książki na grunt escapowy (właśnie koniec wydaje się być tym najciekawszym). Całość jest jednak zagadkowo atrakcyjna oraz wciągająca – i stanowi połączenie kłódek, elektroniki oraz mechanizmów. Istnieje możliwość ustawienia rozgrywki (z lekkiego thrillera na przygodówkę) pod młodszych uciekinierów. Obsługa Mistrzyń Gry, jak zwykle, bez zarzutu.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Q
Q

Reiseführer
460 Pkt

298 Bewertungen

#291

23.03.20 | Besuchsdatum: 05.01.20

Q 298 Bewertungen

Odświeżona odsłona Lunaparku w nowej lokalizacji Open the Door. W porównaniu do poprzedniej wersji, scenariusz nieco zmodyfikowano. Trudno ocenić dokładnie jak wygląda proporcja nowych zagadek względem tych starszych – stawiałbym na bezpieczne pół na pół. Nie ulega wątpliwości, że zostały te najlepsze, zaś te, które dodano jeszcze bardziej uwypukliły nieco mroczniejszy charakter tytułowego lunaparku. Rozplanowanie pokoju jest jednak na tyle sprytne, że daje możliwość ustawienia rozgrywki pod młodszych uciekinierów, więc pokój można bez obaw polecić wszystkim graczom. Obsługa Mistrzyni Gry jak zwykle bez zarzutu.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

joanna.w
joanna.w

Wanderer
39 Pkt

8 Bewertungen

Misternie utkana intryga...

09.03.20 | Besuchsdatum: 06.03.20

joanna.w 8 Bewertungen

Idąc do tego pokoju miałyśmy dość duże oczekiwania, które zostały spełnione w 120%! Mistrzyni Gry świetnie wprowadziła nas w klimat, wystrój pokoju zapewnił odpowiednią atmosferę; lekki niepokój towarzyszył nam przez większość czasu :)
Zagadki nieliniowe, przy niektórych potrzebowałyśmy pomocy. Napotkałyśmy kilka rozwiązań, z którymi wcześniej nie miałyśmy do czynienia. Wyszłyśmy nieco po czasie - wielkie dzięki za umożliwienie nam rozwiązania wszystkich łamigłówek do końca.
Przemiła obsługa! Czekamy na kolejny pokój od Open The Door.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

babka_kiepska
babka_kiepska

Navigator
108 Pkt

61 Bewertungen

Diabelski młyn czy niepozorny klaun?

28.02.20 | Besuchsdatum: 16.02.20

babka_kiepska 61 Bewertungen

Wizyta w pokoju "Lunapark 2" w nowej lokalizacji upłynęła nam bardzo przyjemnie. Od wejścia wita nas interesujący klimat odświeżonego lunaparku, gdzie niemal każdy jego element wygląda niepozornie. Może się wydawać nieco pusty na pierwszy rzut oka, lecz taki nie jest. Pokój jest nieliniowy, dlatego ważne jest przekazywanie wzajemnie informacji o zagadkach, które zostały już rozwiązane. Zagadki pasują do klimatu przewodniego, są jasne i logiczne, można je nawet rozwiązać bez podpowiedzi :) Obsługa firmy bardzo pomocna i sympatyczna. Warty odwiedzenia punkt podczas wizyty w Toruniu.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht