Mysterious Room

Mysterious Room

0

Keine Bewertungen

|

PL 180

Polen: 180. Platz

|

0/10

Mysterious Room to pokoje zagadek, które przenoszą w inną czasoprzestrzeń! W pokojach oprócz oryginalnych zagadek stawiamy na fabułę, powalającą aranżację i innowacyjne... [więcej]

0 Keine Räume

0 Keine Abteilungen

Firmeninformationen

Mysterious Room to pokoje zagadek, które przenoszą w inną czasoprzestrzeń! W pokojach oprócz oryginalnych zagadek stawiamy na fabułę, powalającą aranżację i innowacyjne rozwiązania. Staramy się rozgrywkę zamknąć w atrakcyjną całość, porywający ciąg zagadek jednocześnie do minimum ograniczając ilość kłódek, brzmi intrygująco? Zapraszamy!

Neueste Bewertungen

Majka H.
Majka H.

Wanderer
43 Pkt

12 Bewertungen

Na obiedzie u babci

05.08.2019 | Besuchsdatum: 15.07.2019

Majka H. 12 Bewertungen

Ten pokój to prawdziwy wehikuł czasu. Można poczuć się jak na obiedzie u babci, zrobiony jest fantastycznie, z resztą jak wszystkie pokoje w Mysterious (będziemy tęsknić bardzo! :( ). Zagadki ciekawe, niektóre łatwe inne trudniejsze. Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

marta.ostrowska.tosa
marta.ostrowska.tosa

Pfadfinder
91 Pkt

31 Bewertungen

co skrywa Moria?

27.07.2019 | Besuchsdatum: 14.07.2019

marta.ostrowska.tosa 31 Bewertungen

Pięknie wykonany pokój, idealny do zabawy w dwie osoby (wtedy jest chyba optymalna ilość miejsca i zagadek). Jest liniowo, jest ładnie, zagadki spójne. Pokój ma już swoje lata ale mimo wszystko warto było zapoznać się z siedzibą krasnoludów :)

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

ejw
ejw

Pfadfinder
71 Pkt

35 Bewertungen

Sytuacja opanowana!

22.07.2019 | Besuchsdatum: 13.07.2019

ejw 35 Bewertungen

To, czym tak naprawdę zachwyca pokój, to chyba ten łódzki klimat. Nie jesteśmy z Łodzi, ale w ciągu ostatniego roku odwiedziliśmy ją już kilkakrotnie. To miasto po prostu na swój sposób oczarowuje. Tak samo jak ten pokój. Zasadniczo jest to niby stara szkoła - sporo tu mamy kłódek. Ale sposób, w jaki ich użyto...! Prawdziwy Łodzianin znajdzie w tym miejscu tyle miejskich smaczków, że wyjdzie stąd zachwycony - tak się stało w przypadku naszego przyjaciela, który towarzyszył nam w tej wyprawie. Wystrój po prostu przyciąga. Przejrzeliśmy sprawy starych łódzkich kamienic, dokładnie zbadaliśmy mapę miasta, wreszcie poinformowaliśmy odpowiednie służby, gdzie wybuchł pożar. Oprócz kłódek mieliśmy tu też jedną konkretną zagadkę manualną i... i niespodziankę, o której nie powiem, bo niespodzianką powinna pozostać.

Miasto w ogniu to pokój, w którym pomimo małego metrażu naprawdę jest co robić. Pokój nie był dla nas szczególnie trudny, raczej spokojnie mu podołaliśmy. Bardzo chcielibyśmy odwiedzić pozostałe pozycje Mysterious Room, ale niestety już nie zdążymy. Mimo wszystko ekipie mówię - mam nadzieję, do zobaczenia!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

ejw
ejw

Pfadfinder
71 Pkt

35 Bewertungen

Śniąc na jawie

22.07.2019 | Besuchsdatum: 13.07.2019

ejw 35 Bewertungen

Trafiamy do koszmaru Maxa Wincklera. Trafiamy i im szybciej się z niego wydostaniemy, tym lepiej dla nas! To, co trzeba powiedzieć od razu, to że klimat i wystrój tego pokoju zadowolą najbardziej doświadczonych graczy. Po naszych wcześniejszych doświadczeniach w łódzkich pokojach kompletnie nie spodziewaliśmy się takiego poziomu w zamkniętym pomieszczeniu. Pokój jest po prostu śliczny, oczy szczególnie cieszy pierwsza część rozgrywki. Umysły szczególnie cieszy druga część rozgrywki. Sposób szyfrowania zagadek był po prostu bezbłędny, choć przyznajemy, że do najłatwiejszych nie należał. Wszystko wpisało się pięknie w ten wyjątkowy, senny klimat. A zdecydowanie najlepszym momentem rozgrywki był mindfuck na sam koniec, przy samym wyjściu, ale to trzeba pójść i zobaczyć samemu!

Słysząc o smutnym losie, który czeka Mysterious Room już z końcem tego miesiąca, myślimy sobie, że wielką stratą dla niesamowitej Łodzi jest wymazanie tego miejsca z mapy miasta. W ostatnich miesiącach ogromna Łódź okropnie ucierpiała, jeżeli chodzi o branżę ER, większość firm tworzących tego typu rozrywkę została zamknięta. Mysterious Room jest jednak na tyle świetnym tworem, że bardzo mocno trzymamy kciuki za to, że pomimo złej passy, ekipa nie podda się i spróbuje raz jeszcze.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer