Mr Lock Escape Room

Mr Lock Escape Room

Lockme Partner

297

297 Bewertungen

|

PL 1

Polen: 1. Platz

|

9.9/10

Firma Mr Lock Escape Room hat 1 Raum. Um ihn zu besuchen, brauchst du 70 Minuten. Inny Świat Emocji [więcej]

1 1 Raum

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Firma Mr Lock Escape Room hat 1 Raum. Um ihn zu besuchen, brauchst du 70 Minuten.
Inny Świat Emocji

Abteilungsadresse Bydgoszcz, Polen

Bydgoszcz

Gdańska 49, Bydgoszcz

Verfügbare Räume in der Abteilung Bydgoszcz

Räume in Vorbereitung in der Abteilung Bydgoszcz

Neueste Bewertungen

Sylwia U. 2
Sylwia U. 2

Pfadfinder
51 Pkt

5 Bewertungen

Superbohaterki w akcji!

11.03.20 | Besuchsdatum: 10.03.20

Glaubwürdige Bewertung

Sylwia U. 2 5 Bewertungen

Jedno wielkie - WOW! Niesamowity klimat, który czuje się już od samego wejścia do budynku. Bardzo na plus [spojler], budzą w człowieku ekscytację, aż nie można się doczekać gry, zachowany jest klimat nawet w [spojler]! Mistrz gry - rewelacja. Na samym wejściu wywarł na nas pozytywne wrażenie, potrafił nas momentalnie wprowadzić w klimat i zrobił idealny wstęp przed grą! Dodatkowo suchary w jego wykonaniu to mistrzostwo! Nawet podróż z holu do samego pokoju była ekscytująca, nigdy nie biegłam do escape roomu! [Spojler], cudo, miałam wrażenie, że naprawdę jedziemy na 75 piętro. Wystrój pokoju dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Zagadki interesujące, niektóre nietypowe, nad niektórymi trzeba się pogłowić. Mistrz gry utrzymujący klimat w trakcie rozgrywki też na plus, niby poganiał, ale w taki sposób, że motywowało to do dalszej gry i szybszego rozwiązywania zagadek. Po udanej rozgrywce - trzy superbohaterki uratowały świat w 49 minut - jeszcze co najmniej pół godziny spędziłyśmy na rozmowie o pokoju, o naszych wrażeniach, o planach na następny pokój, generalnie o wszystkim. Bardzo miło ze strony mistrza gry, że chciał wysłuchać jak nam się podobało, co nam się najbardziej podobało i zachęcał do dalszej rozmowy! Dostałyśmy nawet wlepki i możliwość rozwiązania dodatkowej zagadki nam sam koniec! Z całego serca polecamy ratowanie świata w Mr Lock! Na pewno wybierzemy się do kolejnego pokoju, gdy tylko zostanie otwarty!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Maciej K. 22
Maciej K. 22

Wanderer
37 Pkt

3 Bewertungen

Trzyma w napięciu

01.03.20 | Besuchsdatum: 01.03.20

Glaubwürdige Bewertung

Maciej K. 22 3 Bewertungen

Kapitalny! Zasłużone miejsce na szczycie rankingów. Właściciel zaangażowany, zagadki ciekawej wciągające, wystrój pierwsza klasa.

Były obawy czy zespół złożony z ludzi którzy nie wiedzą nic o superbohaterach będzie się dobrze bawił, ale okazały się nieuzasadnione. Było super!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel