Maze Kraków

Maze Kraków

Lockme Partner

10

10 Bewertungen

|

PL 98

Polen: 98. Platz

|

8.4/10

Firma Maze Kraków hat 3 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 190 Minuten. [więcej]

3 3 Räume

2 2 Abteilungen

Firmeninformationen

Firma Maze Kraków hat 3 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 190 Minuten.

Abteilungsadresse Kraków, Polen

Kraków

ul. Sw. Gertrudy 19/11
Kraków

Verfügbare Räume in der Abteilung Kraków

Geschlossene Räume in der Abteilung Kraków

Abteilungsadresse Kraków II, Polen

Kraków II

ul. Św. Gertrudy 19/ 8A
31-048 Kraków

Verfügbare Räume in der Abteilung Kraków II

Neueste Bewertungen

chrno1992
chrno1992

Neuling
17 Pkt

2 Bewertungen

Obejrzyj kasetę, mówili. Będzie fajnie, mówili... i było!

21.02.20 | Besuchsdatum: 16.02.20

chrno1992 2 Bewertungen

Zastanawialiśmy się, czy escape room może chociaż w pewnym stopniu oddać klimat filmu. I okazało się, że może. Zagadki były proste, ale ciekawe. Brak światła fajnie wpływał na trudność łamigłówek i atmosferę. Ciemność, na szczęście, nie była jednocześnie czynnikiem maskującym ewentualne niedociągnięcia, gdyż wystrój pokoi był na dobrym poziomie.
Raz napotkaliśmy problem techniczny i pewien element nie zaskoczył od razu, ale w miarę szybko się z tym uporaliśmy.

Ze względu na klimat polecam nawet zaawansowanym graczom, mimo dość łatwych zagadek.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 7/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Włóczykij
Włóczykij

Pionier
218 Pkt

182 Bewertungen

Złe miejsce? - całkiem niezłe!

29.01.20 | Besuchsdatum: 18.01.20

Włóczykij 182 Bewertungen

Wydaje mi się, że największą przeszkodą w wykorzystaniu w pełni potencjału "Złego miejsca" jest ograniczony budżet, który nie pozwala na stworzenie lepszej scenografii. Gdyby nie kwestie finansowe twórcy mogliby zdziałać znacznie więcej, bo robią to, co lubią i robią to z pasją oraz sercem ;)

Mimo, że pokój nie zaskakuje wystrojem to ma zachowany klimat. Duży plus szczególnie za jeden prawdziwy element scenografii (to było naprawdę fajne) oraz dobrze dobrany podkład dźwiękowy.

Zagadki są łatwe (nam udało się pobić rekord chociaż wcale się nie spieszyliśmy), ale bardzo kreatywne i różnorodne. Nie zabrakło klasycznych rozwiązań, kłódek, zadań manualnych, a także odrobiny elektroniki. Aby opuścić "Złe miejsce", a wcześniej odnaleźć imiona zamordowanych kobiet, przyda się logiczne myślenie, spostrzegawczość, umiejętność łączenia faktów, a nawet różne zmysły.

Właścicielka miła i uprzejma, otwarta na wszelkie uwagi i ewentualne sugestie.
Jeszcze raz dziękuję za możliwość wcześniejszego zagrania i życzę wytrwałości oraz powodzenia w ulepszaniu tego roomu.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Serdecznie dziękujemy za przemiłą opinię! :) Goszczenie takich grup, jak Państwo, to wielka przyjemność! Pozdrawiamy ! :)

kondzio1a
kondzio1a

Pionier
178 Pkt

148 Bewertungen

Dzikie Koty w "Złym miejscu" ...

13.01.20 | Besuchsdatum: 03.01.20

kondzio1a 148 Bewertungen

"Dziś robię coś, co wczoraj jeszcze potępiałem."

Odwiedziliśmy pokój w dwie osoby, wyszliśmy bez podpowiedzi <jedyna podpowiedź, polegała, żeby coś poprawić bo coś nie stykało>, więc uznaje, że jest to łatwy Escape. Fajny dla skromnej i początkującej grupy.
Zagadki są logiczne i liniowe, na początku trochu czuć dreszczyk ale po pewnym czasie wszystko gdzieś ucieka. Pokój zbudowany na fajnym pomyśle, warto go mocniej dopracować fabularnie i rozbudować zagadki.
Dostaliśmy rozładowaną krótkofalówkę < :( > , a Pan z obsługi trochu niemrawy, powinien z większym zainteresowaniem opowiadać o pokoju. :D
Podsumowując "Złe miejsce" nie wbije w krzesło, jednak można odwiedzić z jakimś początkującym graczem i zarazić go zajawką w Escapy.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 8/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Serdecznie dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za sytuację z rozładowaną krótkofalówką. :( Musieliśmy kupić nowe walkie- talkie, gdyż wystąpił poważniejszy problem z akumulatorem i nie byliśmy w stanie załadować, baterii, do pełna. Odnośnie do Pana z obsługi- z natury jest flegmatyczny, zapewne stąd to wrażenie "niemrawości". Postaramy się jakoś chłopisko rozruszać. :D Prosimy o trzymanie kciuków za rozwój naszego pokoju. Pozdrawiamy serdecznie i, mamy nadzieję, do zobaczenia w naszych kolejnych escape roomach! :)

Zespół eR
Zespół eR

Pionier
200 Pkt

78 Bewertungen

Poznać ofiary...

09.01.20 | Besuchsdatum: 12.11.19

Glaubwürdige Bewertung

Zespół eR 78 Bewertungen

Jak zawsze, zaraz po otwarciu nowego w pokoju w KRK, postanowiliśmy go odwiedzić.

Wizyta w pierwszym tygodniu po otwarciu nie była najlepszym pomysłem, ze względu na sporą liczbę niedoróbek, począwszy od przedpokoju, szkoleniu obsługi i samego pokoju.

Wystrój pokoju minimalistyczny, zagadki starego typu, dość łatwe i liniowe.

Po wyjściu z pokoju ciężko było coś powiedzieć, bo tydzień wcześniej odwiedziliśmy Lokalizację od TickTack'a i te pokoje aż ciężko porównać. Obsługa powiedziała, że mają plany, aby dodać kolejne zagadki i pozmieniać różne rzeczy. Pytanie w takim razie, po co otwierać pokój, skoro już po kilku dniach od otwarcia ma się pełno pomysłów na nowe zagadki.

Pomimo, że jest to najnowszy pokój w Krakowie, gdybyśmy o tym nie wiedzieli, to wskazalibyśmy, że ma 3-4 lata.

Możliwe, że w tej chwili pokój jest już w lepszym stanie, jednak w dniu, w którym go odwiedziliśmy, nie możemy dac więcej niż naciągane 7.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 8/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za opinię! Przepraszamy za pewne niedogodności, które zaistniały, ale jak słusznie Panowie zauważyli, pokój był świeżo otwarty, przez co nie wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pragniemy odpowiedzieć na zadane, w komentarzu, pytanie, po co otwierać pokój, zanim wprowadzi się, weń, wszystkie pomysły i zagadki. Odpowiedź jest bardzo prosta, szczera i życiowa: pewne rozwiązania wymagają większych nakładów finansowych, przez co nie mogliśmy sobie, na nie, od razu pozwolić i będą one wdrażane sukcesywnie. Muszą jednak, Panowie, wiedzieć, że w każdy pokój/ zagadkę/ element wystroju etc. wkładamy maksimum serca i zaangażowania, bo to, co robimy jest naszą pasją. Wszystko, co zostało zawarte, w Panów opinii, jest odczuciem subiektywnym, z jednym jednak- obiektywnym aspektem nie możemy się zgodzić: nasz pokój zdecydowanie nie jest liniowy. Siódemka to całkiem dobra ocena, a w Panów opinii ani jednego pozytywu- szkoda... Pozdrawiamy serdecznie!

Beezqp
Beezqp

Pfadfinder
52 Pkt

49 Bewertungen

Trochę za mało...

04.01.20 | Besuchsdatum: 14.12.19

Beezqp 49 Bewertungen

Nowe pokoje na mocno pokiereszowanej scenie krakowskiej to gratka, więc jak nadarzyła się okazja odwiedzić niedawno udostępnione Złe Miejsce, szybko z niej skorzystaliśmy.

W pokoju jest kilka ciekawych rozwiązań, ale brakuje najważniejszego - klimatu! Oświetlenie jest zbyt oczywiste, wystrój zawiera elementy mocno creepy wymieszane z elementami jakby zupełnie losowymi. Chcieliśmy się pobać, ale było ciężko o to, choć kilka zagrywek twórców było naprawdę fajnych. Zagadki i zadania to ciekawy mix rozwiązań sprawdzonych i rozwiązań oryginalnych, niestety było ich dla nas za mało. Plus brakowało trochę spójności i logiki w tym wszystkim, choćby wspomnieć że klucz do wyjścia znaleźliśmy przed rozwiązaniem wszystkich zagadek - więc zamiast szukać wyjścia, szukaliśmy zadań. Dodam też, że we 4 było nam dość ciasno...

Ogólnie pokój ma potencjał, żeby być naprawdę klimatycznym Złym Miejscem. Trochę żałuję, że mogliśmy twórcom dać więcej czasu, żeby został dopracowany przed naszą wizytą tam. Pozostał lekki niedosyt.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 8/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za Państwa opinię! Aktualnie, każdej Grupie, przed grą, zaznaczamy, iż istnieje możliwość, aby zdobyć klucz, zanim wypełni się misję, ale nie oznacza to jeszcze końca gry. Powyższe wynika z faktu, że pokój jest nieliniowy.Rozumiemy, że takie rozwiązanie może konfundować, dlatego będziemy musieli jeszcze przepracować ten wątek. Oświetlenie zostanie nieco zmienione oraz zostaną dodane elementy wystroju, aby mocniej zaznaczyć klimat. Pokój na bieżąco będzie udoskonalany, w miarę możliwości finansowych. :) Pozdrawiamy serdecznie!