LOFTescape

LOFTescape

Lockme Partner

2

2 Bewertungen

|

PL 46

Polen: 46. Platz

|

9.5/10

Kochamy kryminały i zawikłane intrygi, Lubimy czuć dreszczyk emocji i przeżywać chwile grozy. Postanowiliśmy więc stworzyć miejsce, w którym możecie przeży... [więcej]

4 4 Räume

2 2 Abteilungen

Firmeninformationen

Kochamy kryminały i zawikłane intrygi, Lubimy czuć dreszczyk emocji i przeżywać chwile grozy. Postanowiliśmy więc stworzyć miejsce, w którym możecie przeżyć historię kryminalną na żywo. Jeżeli macie pociąg :) do kryminałów, to miejsce jest dla Was.

Abteilungsadresse Chorzów, Polen

Chorzów

Chorzów, ul. Wolności 93/2

Verfügbare Räume in der Abteilung Chorzów

Abteilungsadresse Katowice, Polen

Katowice

Opolska 3/7
Katowice

Verfügbare Räume in der Abteilung Katowice

Neueste Bewertungen

magzaj12
magzaj12

Pionier
153 Pkt

43 Bewertungen

Czy ja na pewno chcę zostać agentem?

10.07.20 | Besuchsdatum: 09.07.20

Glaubwürdige Bewertung

magzaj12 43 Bewertungen

Licencja zdobyta. Tylko czy ja na pewno chcę zostać agentem chorzowskiego oddziału MI6?
Grę poprzedza rzeczywiście bardzo dobre wprowadzenie - także miejcie się na baczności kadeci, bo nie znacie dnia ani godziny! Niewątpliwie efekt ten jest również zasługą nieprzeciętnie sympatycznej mistrzyni gry.
Bondowski pokój LOFTu można z pewnością pochwalić za rozwiązania elektroniczne, podobały mi się wszystkie tego typu interakcje. Na aprobatę zasługuje także wystrój, który na ogół jest ładny i dopracowany.
Niestety w moim odczuciu zabrakło przede wszystkim większego powiązania pomiędzy poszczególnymi etapami gry. W mojej opinii Licencja jest nieskładnym zlepkiem całkiem niezłych pomysłów.
Niektóre zagadki istotnie były ciekawe i autorskie - nie spotkaliśmy wcześniej podobnych rozwiązań. Jednak części zadań nie potrafiliśmy rozgryźć, brakowało nam jakichś nakierowań, które wskazałyby mechanizm, czy logikę danego zadania; jednocześnie mógł to być po prostu nie nasz dzień.
Ponadto wydaje mi się, że w trakcie samej rozgrywki, cała fabuła pokoju gdzieś się chowa. Części zadań brakuje większej integracji z motywem przewodnim pokoju. Może właśnie przez to nie udało mi się wczuć w klimat Licencji, a niektóre fragmenty gry niestety zdawały się nudne.
Ponownego podkreślenia wymaga fantastyczna obsługa, dzięki której zdołaliśmy ukończyć wszystkie zadania w doliczonym czasie.

Bewertung melden | Berichte anzeigen (1)

Allgemeine Note: 5/10

Game Master: 10/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Ewa Skorupińska
Ewa Skorupińska

Neuling
21 Pkt

11 Bewertungen

prawdziwe prosektorium

05.07.20 | Besuchsdatum: 04.07.20

Ewa Skorupińska 11 Bewertungen

Klimat genialny, obsługa świetna! Zakończenie zaskakujące. Początek trudny, potem już z górki, jedna kłódka nas zniszczyła. Pokój ma pare fajnych zagadek i na pewno nie można myśleć szablonowo. Dużo szukania i kombinowania! Po odświeżeniu (plotki głoszą że będzie modernizowany) będzie sztos ❤ polecam każdemu, nawet starzy wyjadacze będą zachwyceni

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

OkOk
OkOk

Pfadfinder
53 Pkt

2 Bewertungen

polecam

01.07.20 | Besuchsdatum: 30.06.20

Glaubwürdige Bewertung

OkOk 2 Bewertungen

pokój z kategorii starszych mało elektroniki za to dużo szukania świetny na początek jak i po dłuższej przerwie obsługa uprzejma i pomocna z czystym sumieniem daje 9/10

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Ewa Skorupińska
Ewa Skorupińska

Neuling
21 Pkt

11 Bewertungen

Dowiedz się kto zabił!

21.06.20 | Besuchsdatum: 19.06.20

Ewa Skorupińska 11 Bewertungen

Koniecznie odwiedźcie ten pokój bo podobno mają go niedługo zmieniać. Jeśli lubicie klimaty Agaty Christie to tej pokój jest dla Was! Nie tylko musicie się wydostać z pokoju przed czasem, ale również dowiedzieć się kto jest morderca i przyznam szczerze że odkrywanie tego było świetne. Polecam wszystko w pokoju czytać (rekwizyty opowiadające historie) to super nadaje klimatu. Pokój ma świetny wystrój i naprawdę czujesz się jak w luksusowym pociągu. Super sposób odliczania czasu. Niektóre przedmioty nie przydają się od razu i to trochę mieszało, ale z małymi podpowiedziami udało się ogarnąć i wyjść przed czasem. Byliśmy we dwójkę i myślę że 2-3os to dobra liczba na ten pokoj, inaczej może być chaos

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Ewa Skorupińska
Ewa Skorupińska

Neuling
21 Pkt

11 Bewertungen

Było ok

14.06.20 | Besuchsdatum: 12.06.20

Ewa Skorupińska 11 Bewertungen

Obsługa bardzo miła i wprowadzała ciekawie. Wystrój bardzo ciekawy, jednak chyba po tych wszystkich ocenach spodziewałam się jeszcze więcej. Pierwsza część cukierkowa - mogło być lepiej i tylko [spojler]. W drugiej części ogromna zmiana - wystrój genialny, natomiast zagadki mylące - były przedmioty których używaliśmy dobrze, ale trzeba było np. robić to dłużej i mocniej, i dopiero mechanizm zadziałał - a baliśmy się trochę zepsuć sprzęt. Zagadki mocno porozrzucane i ciężko było pewne rzeczy połączyć. Plusem była nowość której wcześniej nie widziałam nigdzie - związana z [spojler] ;)
[Spojler] ogromna zmiana, muzyka dodawała klimatu Umpalumpów i na długo utkęła w głowie :P Były dwie zagadki, które były dla mnie kompletnie nielogiczne - gdyby nie partner to bym na to w życiu nie wpadła. Pokój zdecydowanie ciekawy, natomiast spodziewałam się nieco więcej. Jest parę ciekawych zagadek, których nigdzie wcześniej nie widziałam, wystrój bardzo ładny, ale jest trochę niedociągnięć.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 5/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel