LetMeOut

LetMeOut

Lockme Partner

1653

1.653 Bewertungen

|

PL 66

Polen: 66. Platz

|

8.3/10

Let Me Out jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą rozrywkę escape room. Znajdziecie nas obecnie w 10 miastach, posiadamy łącznie 22 pokoje do gr... [więcej]

16 16 Räume

4 4 Abteilungen

Firmeninformationen

Let Me Out jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą rozrywkę escape room. Znajdziecie nas obecnie w 10 miastach, posiadamy łącznie 22 pokoje do gry.

Cel gry jest oczywisty, ale nie taki prosty, znajdźcie klucz i wydostańcie się. Mając 60 min. członkowie 2-4 osobowych zespołów muszą wydostać się z zamkniętego pokoju, który na pierwszy rzut oka wydaje się być zwykłym pomieszczeniem. Pokój to miejsce gdzie każdy przedmiot, słowo lub układ może mieć istotne znaczenie przy próbie wydostania się z niego. Zespół ma możliwość wspólnej pracy pod presją uciekającego czasu. Podział zadań i obowiązków to klucz do sukcesu, gra wzmaga indywidualne jak i zespołowe podejście do danego problemu i rozwiązanie go.

Abteilungsadresse Lublin, Polen

Lublin

ul. Złota 6, 20-112 Lublin

Verfügbare Räume in der Abteilung Lublin

Geschlossene Räume in der Abteilung Lublin

Abteilungsadresse Wrocław, Polen

Wrocław

ul. Bernardyńska 4, II PIĘTRO
Wrocław

Verfügbare Räume in der Abteilung Wrocław

Geschlossene Räume in der Abteilung Wrocław

Abteilungsadresse Zakopane, Polen

Zakopane

ul. Kościuszki 3
Zakopane

Verfügbare Räume in der Abteilung Zakopane

Räume in Vorbereitung in der Abteilung Zakopane

Geschlossene Räume in der Abteilung Zakopane

Abteilungsadresse Online, Online

Online

Wrocław

Verfügbare Räume in der Abteilung Online

Neueste Bewertungen

Nocne Kochanki
Nocne Kochanki

Wanderer
33 Pkt

22 Bewertungen

We are mad here :)

09.08.20 | Besuchsdatum: 07.08.20

Nocne Kochanki 22 Bewertungen

Trzeci pokój tej firmy, w którym byliśmy. Udało się z niego wyjść w 34min, bez podpowiedzi, w 2 osoby.
Pokój jest łatwy, ale robi się go bardzo przyjemnie. My bawiliśmy się jak dzieci :D Zagadki wykorzystujące zmysły są w pełni logiczne. Jak już ma się wszystkie elementy do danej zagadki to nie da się jej nie zrobić lub ją przekombinować.
Wystrój pokoju od samego wejścia jest dopięty na ostatni guzik. Rekwizyty, dekoracje i wygląd pokoju - bardzo abstrakcyjne, klimatyczne - rodem z bajki :)
Tutaj również można by bardziej wpisać w klimat system podpowiedzi.
Obsługa miła, profesjonalna i skora do rozmów po rozgrywce :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Nocne Kochanki
Nocne Kochanki

Wanderer
33 Pkt

22 Bewertungen

Wiecznie młodzi

09.08.20 | Besuchsdatum: 07.08.20

Nocne Kochanki 22 Bewertungen

Może i starzy nie jesteśmy, ale eliksir młodości... hm.... warto by go zdobyć, na przyszłość, póki jeszcze mamy siłę, by prześlizgnąć się niezauważeni do Domku Wiedźmy. Poza tym, nigdy nie widzieliśmy tej wiedźmy, a jeżeli całą historia okaże się zmyślona to przynajmniej przeżyjemy niezłą przygodę, kręcąc się po starym zamczysku... To co? Idziemy? :)

___
Najnowszy pokój firmy, co od razu widać. Wszystko sprawne, zgrane, logiczne i dające fajny efekt. Wystrój pokoju i rekwizyty bardzo w klimacie gotyckim, idealnie wpasowujące się w klimat. Elementy magii na duży plus :) Zagadki fajne, ciekawe - jedna naszym zdaniem troszeczkę trudna, przez co bardziej ją zrobiliśmy na strzelanie niż tak, jak być powinno. Dobre jest to, że pokój nie jest do końca liniowy - nasza dwójka idealnie podzieliła się zadaniami i wszystko sprawnie poszło. Kilka elementów bardzo ciekawie wykorzystanych.
Tutaj również warto by wpasować w klimat system podpowiedzi.
Obsługa miła i profesjonalna.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Nocne Kochanki
Nocne Kochanki

Wanderer
33 Pkt

22 Bewertungen

Nie mogę oddychać!

09.08.20 | Besuchsdatum: 04.08.20

Nocne Kochanki 22 Bewertungen

Została godzina, wszystko w naszych rękach, zaraz skończy si tlen i utkniemy pod wodą na wieki, a nasze kości staną się pożywką dla ryb.... Co robić? Jak przywrócić napęd i wynurzyć się ponad powierzchnię?
___
Po mieście turystycznym człowiek spodziewa się, że er-y mogą okazać się słabe - zrobione tak, by się nie narobić, a sporo na tym zarobić. Tutaj jednak jest inaczej. Pomimo tego, że Zakopane jest miejscem, gdzie spędza czas bardzo dużo ludzi, a większość graczy to osoby początkujące, pokoje firmy LetMeOut stoją na wysokim poziomie.
W tym pokoju nie można się do niczego przyczepić - świetnie zagospodarowany, zagadek sporo, są zróżnicowane i bardzo logiczne (nie da się ich przekombinować), ścieżka dźwiękowa przyjemna dla ucha. Znajdziemy tutaj zarówno proste zadania, jak i zręcznościówki, a także idealnie dopracowaną elektronikę. Zagadki nie były dla nas jakieś innowacyjne i niecodzienne. Mimo to, jedna z zagadek była o wiele lepiej zrobiona niż w innych pokojach, które już na swoim koncie mamy. W pokoju nie ma elementów, które by nie pasowały do klimatu.
Można by jedynie coś podziałać z systemem podpowiedzi, by bardziej wpasować go w klimat.
Obsługa sympatryczna i profesjonalna.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

eonwe
eonwe

Neuling
15 Pkt

2 Bewertungen

Trudność... Widzę trudność!

08.08.20 | Besuchsdatum: 07.08.20

Glaubwürdige Bewertung

eonwe 2 Bewertungen

Najtrudniejsza przygoda w jakiej uczestniczylem do tej pory. Wyjść się udało, ale z lekką obsuwą czasową i kilkoma podpowiedziami 😉
Klimat pokoju na 10! Faktycznie ppczuc sie mozna jak zaloga lodzi podwodnej. Zagadki idealnie dopasowane do tematyki pokoju, a to niełatwa sztuka. Dużo zagadek logicznych, mniej manualnych. Inżynierskie głowy powinny się ucieszyć 😉 obsługa świetna, bardzo kontaktowa i widać, że lubi to co robi 😉 Jeden punkcik odjąłem za trudność pokoju, przynajmniej w jednym miejscu brakowalo małej j wskazowki co dalej... Ale to subiektywne odczucie 😉

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr schwer

k.ciolek93
k.ciolek93

Wanderer
31 Pkt

4 Bewertungen

Pozytywnie, bez fajerwerków

05.08.20 | Besuchsdatum: 30.07.20

k.ciolek93 4 Bewertungen

Pokój odwiedziliśmy czteroosobowym składem. Piwnice lubelskiej starówki idealnie pasują do tematu rozgrywki. W pokoju było mało zagadek na kłódkę, co jest na plus. Mimo pewnego doświadczenia w escape roomach większość zagadek się nie powtarzała, jedna niestety nie zadziałała ze względu na problemy techniczne. Zagadki były na poziomie średnim, sporo czasu straciliśmy na dekoracjach nie będących częścią rozgrywki, które imitowały fabularne przedmioty.
Ogólne wrażenia z pokoju są pozytywne, jednak każdy z graczy miał jakieś zastrzeżenia.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 9/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel