iESCAPE

iESCAPE

Lockme Partner

116

116 Bewertungen

|

PL 87

Polen: 87. Platz

|

9.1/10

iESCAPE to największy escape room w Olsztynie, a tym samym na Warmii i Mazurach. Drużyny mają do wyboru aż sześć pokoi tematycznych, w których łącznie może b... [więcej]

6 6 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

iESCAPE to największy escape room w Olsztynie, a tym samym na Warmii i Mazurach. Drużyny mają do wyboru aż sześć pokoi tematycznych, w których łącznie może bawić się niemal 40 graczy: Apokalipsa, Upiór z Alt Allenstein, Czołg w jeziorze, Zamach na Napoleona, Zbrodnia w domu leśniczego oraz Kradzież dzieł Kopernika. Każde pomieszczenie powiązane jest z historią, legendami, charakterystycznymi postaciami i miejscami Olsztyna. Grupy przez godzinę szukają wskazówek, łamią kody, rozwiązują łamigłówki i poznają tajemnice stolicy Warmii i Mazur. Pokoje są zróżnicowane pod względem stopnia trudności, ale także wykorzystanych rozwiązań i technologii - od pokoi stricte analogowych / kłódkowych (Czołg, Leśniczówka, Kopernik), poprzez pokoje z domieszką elektroniki (Napoleon), aż po pokoje, w których dominują rozwiązania elektryczno-elektroniczne (Apokalipsa, Upiór). Wybrane pokoje zostały również powiązane tak, aby dostarczyć doświadczonym graczom jeszcze więcej frajdy i emocji - w iESCAPE można bowiem spróbować swoich sił, uciekając nie tylko z pokoju, ale z całego mieszkania - na to zadanie jedna drużyna ma aż 4 godziny.

Wizyta w iESCAPE to znakomita zabawa dla całej rodziny i przyjaciół. To doskonały sposób na świętowanie urodzin, imienin, wieczorów panieńskich i kawalerskich, zaręczyn oraz rocznic. To również świetna forma imprezy integracyjnej w klasie albo firmowych ćwiczeń typu team building.

Abteilungsadresse Olsztyn

Olsztyn

ul. Staromiejska 16 lok. 4
10-017 Olsztyn

Verfügbare Räume in der Abteilung Olsztyn

Geschlossene Räume in der Abteilung Olsztyn

Neueste Bewertungen

Q
Q

Reiseführer
460 Pkt

253 Bewertungen

#268

30.11.19 | Besuchsdatum: 31.08.19

Q 253 Bewertungen

Lodowiec odwiedziliśmy krótko po otwarciu, więc pokój pachniał jeszcze nowością. Unikatowa escapowo tematyka, bardzo ciekawie zwizualizowana, z dominacją chłodnych odcieni bieli i błękitu w wystroju. Pokój wymaga olbrzymiej uważności na detale, na pewnych etapach gry wzrok trzeba wyostrzyć niemal do maksimum. Prócz kłódek i elektroniki, fajne i angażujące zadania manualne. Polecam wybrać się w nieco mniejszej grupie, przez co gra będzie zdecydowanie ciekawsza i nikogo nic nie ominie. Właścicielki, prócz tego że „umieją” w escapy, są także świetnymi animatorkami miejsca.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Q
Q

Reiseführer
460 Pkt

253 Bewertungen

#267

30.11.19 | Besuchsdatum: 31.08.19

Q 253 Bewertungen

Najmniejszy pokój w iEscape, ale jak na przestrzeń, którą otrzymujemy do dyspozycji zagadek jest naprawdę sporo. Metal, blacha, wszechobecne dekoracje wojskowo-militarne. Pokój mocno analogowy, czyli zdecydowanie dominują tu kłódki. Nam się wciąż nie znudziły, więc taki zagadkowy pakiet był dla nas jak najbardziej w porządku. Rozgrywka prowadzona jest liniowo, w tym kilka zaporowych momentów z perspektywy mniejszej liczby graczy. Był to fajnie spędzony czas – warto odwiedzić pomiędzy jednym pokojem iEscape a drugim.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

kluczypęk
kluczypęk

Navigator
136 Pkt

37 Bewertungen

Koniec świata?

05.10.19 | Besuchsdatum: 15.01.19

Glaubwürdige Bewertung

kluczypęk 37 Bewertungen

Olsztyn przywitał nas apokalipsą.... i to jaką! Wykreowany świat zdecydowanie zapadający w pamięć. Zagadki bardzo spójne z tematyką, logiczne i oddające klimat panujący w całym ER. Zdecydowanie polecamy wszystkim ekipom :) Obowiązkowy przystanek na Warmii! Na pewno odwiedzimy iEscape przy kolejnej wizycie w Olsztynie :) Do zobaczenia!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

kluczypęk
kluczypęk

Navigator
136 Pkt

37 Bewertungen

Olsztyński upiór...

05.10.19 | Besuchsdatum: 15.01.19

kluczypęk 37 Bewertungen

czy mała dziewczynka? Będąc w Olsztynie postanowiliśmy zajrzeć do legendarnej rezydencji i rozwiązać zagadkę panujących samobójstw w okolicy.. Czy to możliwe, że ta mała dziewczynka w rzeczywistości jest upiorem o tak strasznej mocy?? :O Z minuty na minutę odkrywaliśmy coraz to mroczniejsze tajemnice Alt Allenstein. Na szczęście wystarczyło nam sił aby odkryć prawdę i wydostać się o czasie (chociaż czuliśmy na plecach jej mroźny oddech...)
Pokój zrobiony na prawdę przyzwoicie. "Miły" i "przyjemny" z lekkim dreszczykiem (jak przystało na) thriller. Jeśli jednak ktoś spodziewa się super efektów specjalnych i fajerwerków to śmiało możemy powiedzieć, że nie jest to ER w tym stylu. My jednak bawiliśmy się tam dobrze i zaliczyliśmy od razu kolejny pokój firmy :) Do zobaczenia przy kolejnej wizycie w Olsztynie :D

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 10/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Ida Ertmańska
Ida Ertmańska

Neuling
9 Pkt

1 Bewertung

Strata pieniedzy

05.09.19 | Besuchsdatum: 05.09.19

Ida Ertmańska 1 Bewertung

Możliwe, że sam pokój jest urządzony swietnie, niestety nie mielismy okazji doswiadczyc połowy zagadek, poniewaz 25 minut zabawy stracilismy na szukaniu nieistniejacej wskazowki, podczas gdy pani z obsługi zapomniala po prostu wlaczyc dzwieku (wskazowka byla dźwiękowa). To, co zdążyliśmy rozgryźć w pozostałym czasie, było fajne i ciekawe. Szkoda...

Allgemeine Note: 5/10

Game Master: 1/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer