Game Of Locks

Game Of Locks

232

232 Bewertungen

|

PL 149

Polen: 149. Platz

|

9.1/10

Game Of Locks to pokoje inne niż wszystkie. W każdym z nich znajdziecie unikalne rozwiązania, z którymi nie spotkaliście się wcześniej. Mamy dla was aż trzy... [więcej]

0 Keine Räume

0 Keine Abteilungen

Firmeninformationen

Game Of Locks to pokoje inne niż wszystkie. W każdym z nich znajdziecie unikalne rozwiązania, z którymi nie spotkaliście się wcześniej.
Mamy dla was aż trzy pokoje o różnej tematyce i stopniu trudności.
Pamiętajcie, czas płynie szybko, a z nami jeszcze szybciej!

Neueste Bewertungen

Tomix
Tomix

Pfadfinder
81 Pkt

19 Bewertungen

Prosta sprawa

26.01.19 | Besuchsdatum: 02.01.19

Glaubwürdige Bewertung

Tomix 19 Bewertungen

Pokój łatwy i przyjemny - dedykowany głównie osoba niedoświadczonym. Klimat bardzo luźno inspirowany Grą o Tron. Całkiem ciekawe zagospodarowanie małej przestrzeni przekładało się na przyjemne wrażenie wizualne pokoju. Zagadki raczej łatwe ale kilka dało poczucie satysfakcji. Obsłudze nie mam nic do zarzucenia - wszystko odbyło się sprawnie i przyjemnie.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

AgnieszKa
AgnieszKa

Reiseführer
340 Pkt

355 Bewertungen

średniowiecze

23.01.19 | Besuchsdatum: 29.09.18

AgnieszKa 355 Bewertungen

Bardzo solidny pokój, zagadki analogowe ale też niepowtarzalne, logiczne i powiązane z motywem przewodnim. Kompetentny Mistrz Gry jasno i klarownie przedstawia zasady gry. My spędziliśmy miło czas.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

AgnieszKa
AgnieszKa

Reiseführer
340 Pkt

355 Bewertungen

nostalgia

22.01.19 | Besuchsdatum: 29.09.18

AgnieszKa 355 Bewertungen

Trudno w tym pokoju nie poczuć nostalgii za minionymi latami :) Zagadki proste, intuicyjne i przyjemnie spędzić 60 minut w przeszłości. Pokój dobry dla ekip początkujących.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Kamila J. 4
Kamila J. 4

Wanderer
42 Pkt

8 Bewertungen

rewelacja!

13.01.19 | Besuchsdatum: 13.01.19

Glaubwürdige Bewertung

Kamila J. 4 8 Bewertungen

Jeden z lepszych pokoi w jakim byliśmy. Świetne jest to, że w pokoju praktycznie nie ma technologii w związku z tym trzeba faktycznie troche pomyśleć logicznie, żeby rozwiązać poszczególne zagadki. Jednocześnie klimat pokoju był naprawdę super

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

mariuszkowalczyk3
mariuszkowalczyk3

Wanderer
34 Pkt

10 Bewertungen

Można zwiedzić

23.12.18 | Besuchsdatum: 14.12.18

mariuszkowalczyk3 10 Bewertungen

Mam mieszane uczucia względem tego pokoju. Przeszedłem już kilka escape - roomów i nie przypuszczałem że poziom łatwy okaże się zbyt trudny dla naszej doświadczonej już nieco ekipy. Z jednej strony niestety sami byliśmy sobie winni przez źle odczytane zagadki i nim skapnęliśmy się że coś jest nie tak i poprosiliśmy o pomoc minęło zbyt dużo czasu. Niestety sporo czasu tez zajęło nam załapanie niby prostej obrotowej kłódki - gdyż wbrew początkowemu instruktażowi - prawo lewo prawo trzeba było przekręcić o całą długość żeby załapało odpowiednią liczbę . Podpowiedź niestety także i tu przyszła nieco zbyt późno , gdyż byliśmy przekonani że po prostu niezbyt dokładnie wbijamy liczby a nie że wykonujemy źle obroty - wszak robiliśmy to jak nas na początku poinstruktowano. Zwracam na to uwagę by zapytać i poprosić o pokazanie jak zakręcić kłódką by ktoś - jak my , nie stracił na tym za wiele czasu. Suma sumarum kilka błędnie odczytanych, źle zrozumianych zagadek i nie wyszliśmy z pokoju przed czasem. A szkoda. Pokój generalnie na pewno dla tych którzy mają z 30 - stkę na karku , niektóre elementy na pewno wywołają uśmiech na twarzy, choć - jak już ktoś pisał, można byłoby dorzucić trochę klimatycznych elementów. Padająca bateria w telefonie która wymusiła dodatkowe wejście prowadzącego nieco zepsuła klimat, zwłaszcza że drzwi wejściowe otwierały się łącznie 3 razy - raz gdy doszedł spóźniony kolega ( to już nasza wina, aczkolwiek szkoda że nie było możliwości poczekania na niego z rozpoczęciem gry ) a drugi raz gdy próbowałem mu odtworzyć nagranie z wstępu aby załapał klimat - czym bardzo zdenerwowałem prowadzącego. Ogólnie pokój jest ok , nie jest wybitny , ale na solidną 7 zasługuje.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 7/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht