EXODUS

EXODUS

Lockme Partner

2099

2.099 Bewertungen

|

PL 32

Polen: 32. Platz

|

9.6/10

Od lat jesteśmy pasjonatami gier typu Escape Room i filmów z gatunku horror. Postanowiliśmy połączyć nasze zainteresowania w jedno i tak powstały nasze pokoje gier.... [więcej]

6 6 Räume

2 2 Abteilungen

Firmeninformationen

Od lat jesteśmy pasjonatami gier typu Escape Room i filmów z gatunku horror. Postanowiliśmy połączyć nasze zainteresowania w jedno i tak powstały nasze pokoje gier. Staraliśmy się stworzyć pokoje jakie sami chcielibyśmy odwiedzać, czyli stawiamy na realistyczny wystrój i klimatyczne zadania i łamigłówki. Zapraszamy!

Abteilungsadresse Poznań II

Poznań II

ul. Garbary 59, Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung Poznań II

Abteilungsadresse Poznań III

Poznań III

Czarna Rola 1/3

Verfügbare Räume in der Abteilung Poznań III

Geschlossene Räume in der Abteilung Poznań III

Neueste Bewertungen

Q
Q

Reiseführer
460 Pkt

250 Bewertungen

#243

06.11.2019 | Besuchsdatum: 14.07.2019

Glaubwürdige Bewertung Archivbewertung

Q 250 Bewertungen

Exodus zawsze stawia na bardzo dopracowaną scenografię. Grając w Wampirze, czy Frankensteinie, ogromne wrażenie robiła na nas dbałość o detale i spójność scenografii z historią pokoju. Nie inaczej jest w Inkwizytorze. Pozorna ascetyczność jest tu zaskakująco urzekająca. Trafiamy w środek średniowiecznego lochu – ceglane ściany, narzędzia tortur, lekki półmrok… Wszystko obecne, włącznie ze słynną słomą, która długo nas przed tym pokojem odstraszała. Gdzieś w innych opiniach wybijał wątek stęchlizny, której na szczęście nie odczuliśmy w najmniejszym stopniu. Nie wiem czy był to przypadek, czy po prostu poprawiono wentylację pokoju, ale w tym względzie wszystko było jak najbardziej w porządku podczas naszej gry. Zagadkowo pokój nam się podobał, chociaż w ocenie końcowej może podzielić graczy w zależności od tego jakiego typu zagadki preferuje się w escapach. Dla mnie momentami może trochę za dużo szukania, chociaż w zagadkach nie jest to motyw dominujący, bo więcej tu jednak mechanizmów czy klasycznych kłódek. Przy takiej lokacji oddziału firmy (podpiwniczenie) lekki minus za brak toalety na miejscu.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 9/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

gapishon
gapishon

Wanderer
43 Pkt

1 Bewertung

Najlepszy na pierwszy raz dla dzieci

04.11.2019 | Besuchsdatum: 01.11.2019

Glaubwürdige Bewertung

gapishon 1 Bewertung

Pokój wybrany jako pierwszy poligon dla 6 i 8 latki sprawdził się idealnie. Zagadki wymagające kojarzenia i spostrzegawczości, fajny kolorowy klimat, bez stresu. Konieczna drobna pomoc ze strony dorosłych, ale poza tym dzieci szybko załapały "bakcyla" ucieczkowego ;)
W dodatku bardzo sympatyczna obsługa!

Polecam!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Weronika99
Weronika99

Neuling
22 Pkt

4 Bewertungen

Zawiedliśmy się

01.11.2019 | Besuchsdatum: 31.10.2019

Weronika99 4 Bewertungen

Bylismy z grupą na wampirze już rok temu - nie udalo nam sie niestety z niego wyjść, ale bardzo nam się podobało! Mistrz gry był świetny, od samego wstępu było czuć strach, w pokoju genialnie wczuł się w swoją rolę! Dlatego postanowiliśmy w halloween powtórzyć tą przygode z nieco inną grupą. Niestety przeżyliśmy straszny zawód. Pani która była mistrzem gry nie potrafiła wczuć się w swoją rolę, poszliśmy na horror a otrzymaliśmy marny thiller. Dodatkowo trzeba bylo wymieniać latarke, krótkofalówke w trakcie gry ponieważ nie działało. Jesteśmy bardzo zawiedzeni ponieważ pamiętaliśmy ten pokój bardzo dobrze, co więcej uważałam go za jeden z najlepszych pokoi w Poznaniu. Gdyby to było moje pierwsze zetknięcie z tą firmą prawdopodobnie przez obsługe więcej bym nie wróciła, jednak daje ocenę 4 , ponieważ wystrój jest niesamowity, i zeszłoroczny wypad do wampira bardzo dobrze wspominamy , bylo tak jak powinno być na horrorze

Bewertung melden

Allgemeine Note: 4/10

Game Master: 1/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

LockMe
LockMe

Reiseführer
480 Pkt

328 Bewertungen

Wiktor F. - naukowiec czy szaleniec?

28.10.2019 | Besuchsdatum: 31.08.2019

Lockme-Bewertung

LockMe 328 Bewertungen

I to zdziwienie, kiedy okazuje się, że faktycznie przyszliście do Franka po to, by pomóc mu w badaniach. Szkoda tylko, że jako materiał do badań :)

Na tle zagadkowych klasyków znajdzie się kilka takich, które wyróżnią się swoją oryginalnością. Wystrój jest bardzo przyjemny, podobnie z klimatem.

Sam pokój jest dość przestronny, czerpiący inspirację z obecnie modnego stylu steampunkowego. Gra się w nim przyjemnie i płynnie.

Schwierigkeitsgrad: Mittel

___Karolina___
___Karolina___

Pfadfinder
51 Pkt

11 Bewertungen

Znaleźliśmy Nemo!

17.10.2019 | Besuchsdatum: 28.09.2019

___Karolina___ 11 Bewertungen

W pokoju byliśmy z dwójką 5-latków, oboje bawili się świetnie, spokojnie radzili sobie z większością zagadek. Pokój z bardzo przyjemnym wystrojem, zagadki ciekawe i dużo fajnych zakamarków. Polecamy!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht