ExitRoom ™

ExitRoom ™

0

Keine Bewertungen

|

PL 116

Polen: 116. Platz

|

0/10

ExitRoom ™ jest największym niefranczyzowym e.r. w Polsce, rozwijającym się od 05.2014r. Obecnie 29 klimatycznych pokoi dostępnych jest dla Państwa w ścisł... [więcej]

11 11 Räume

2 2 Abteilungen

Firmeninformationen

ExitRoom ™ jest największym niefranczyzowym e.r. w Polsce, rozwijającym się od 05.2014r.

Obecnie 29 klimatycznych pokoi dostępnych jest dla Państwa w ścisłych centrach Wrocławia, Poznania, Krakowa, Łodzi, Lublina oraz Leuven i Hasselt w Belgii

Abteilungsadresse Kraków, Polen

Kraków

Floriańska 18/5 Kraków

Verfügbare Räume in der Abteilung Kraków

Geschlossene Räume in der Abteilung Kraków

Abteilungsadresse Łódź, Polen

Łódź

Piotrkowska 76/7
Łódź

Verfügbare Räume in der Abteilung Łódź

Geschlossene Räume in der Abteilung Łódź

Neueste Bewertungen

j.gawronska
j.gawronska

Neuling
9 Pkt

1 Bewertung

Mój pierwszy escape room

31.01.20 | Besuchsdatum: 31.01.20

j.gawronska 1 Bewertung

Extra pokój! Świetnie zaplanowany, rewelacyjna zabawa z rodziną. Wiele naprawdę ciekawych pomysłów. Nie chce za wiele spoilerować, więc przyjdzcie i przekonajcie się sami!!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 9/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Włóczykij
Włóczykij

Pionier
218 Pkt

163 Bewertungen

Świat zza krat

30.01.20 | Besuchsdatum: 18.01.20

Włóczykij 163 Bewertungen

"W więzieniu życie się nie kończy, po prostu toczy się inaczej. Wcześniej albo później wyrok dobiegnie końca i w perspektywie pojawią się nowe możliwości i plany, które może bez więzienia nigdy by się nie ujawniły."
A że nasz wyrok miał dobiec końca znacznie później niż wcześniej, postanowiliśmy wykorzystać sprzyjające warunki i możliwości oraz spróbować swoich sił, by szybciej (chociaż nielegalnie) wyjść zza krat.

Cała akcja trwała...16 minut :p Muszę przyznać, że byliśmy rozczarowani, że to już koniec. Fajnie czasem pobić rekord, ale chyba jednak wolę wyjść 2 minuty po czasie niż 44 przed czasem. Również biorąc pod uwagę kwestie finansowe 130zł to jednak trochę dużo za kilkanaście minut zabawy.

Ale przejdźmy do samego pokoju. Wprowadzenie jest, jakaś fabuła również się toczy. Klimat głównie oparty na braku światła oraz na kilku dość ubogich rekwizytach więziennych. Ogólnie go nie poczuliśmy (może byliśmy tam zbyt krótko żeby się wczuć?). Niestety słychać było także rozmowy i hałas ze świata z zewnątrz, co dodatkowo psuło atmosferę.

Zagadek nie jest wiele, są to głównie tradycyjne kłódki i klasyczne zadania manualne. Wszystko na poziomie łatwo- średnim. Odniosłam wrażenie, że cała trudność polegała na tym, że było ciemno.

Obsługa bez większych zastrzeżeń, miła i uśmiechnięta.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 7/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Włóczykij
Włóczykij

Pionier
218 Pkt

163 Bewertungen

Bond? Hmmm... Raczej błąd...

29.01.20 | Besuchsdatum: 18.01.20

Włóczykij 163 Bewertungen

Pokój "James Bond" wybraliśmy jako zapełniacz czasu i dodatek po innych room'ach tego dnia w Krakowie (akurat miał wolną rezerwację, więc tam poszliśmy). Nie spodziewaliśmy się po nim wiele i tak też było.

Zostaliśmy miło przywitani przez obsługę, przypomniano nam zasady i rozpoczęliśmy zabawę. Zdecydowanie zabrakło mi tutaj fabularnego wprowadzenia. Jedno rzucone zdanie, że naszym celem jest uratować Kraków to jednak trochę mało.

Pokój urządzony jest dość minimalistycznie i z Bondowym klimatem wiele wspólnego nie ma. Plus za ścieżkę dźwiękową z filmów o agencie 007 i... i w sumie na tym klimat by się skończył.

Jedna zagadka nam się spodobała, pozostałe raczej standardowe i dość oklepane. Dla mnie bez sensu jest również zamykanie jednej rzeczy na dwie kłódki w tym samym miejscu - to takie trochę wpychanie na siłę dodatkowych zagadek (a można byłoby to zrobić w inny, o wiele ciekawszy sposób).
Na ostatnim etapie traciliśmy czas na rozwiązywanie zagadki, która - jak po grze poinformowała nas obsługa - już od jakiegoś czasu była zepsuta i w trakcie naprawy. Niestety, ale dla mnie jest to kolejny przykład, że w tej firmie bardziej chodzi o kasę, a nie graczy i dobry odbiór pokoju...

Do kilku innych rekwizytów również można się śmiało przyczepić. Może warto byłoby trochę odnowić ten pokój, albo chociaż kłódki powymieniać?

Gdybym była w pokoju trzy, cztery lata wcześniej to pewnie mogłabym go polecić. Teraz, w porównaniu z innymi pokojami na ER rynku, "James Bond" wypada raczej słabo.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 5/10

Game Master: 7/10

Klima: 5/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Alicja132
Alicja132

Neuling
15 Pkt

4 Bewertungen

Co się tam stało

23.01.20 | Besuchsdatum: 10.01.20

Alicja132 4 Bewertungen

Mój pierwszy pokój w krakowie i padłam z zachwytu nic dodać nic ująć pokój urządzony klimatycznie ,kontakt z wieżą zachowany napewno wróce po więcej :-)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel