Exit19.pl

Exit19.pl

Lockme Partner

1432

1.432 Bewertungen

|

PL 9

Polen: 9. Platz

|

9.4/10

#Adrenalina #Emocje #Klimat Exit19 gwarantuje emocje niespotykane nigdzie indziej i nigdy wcześniej. Po prostu daj się zamknąć... [więcej]

9 9 Räume

2 2 Abteilungen

Firmeninformationen

#Adrenalina #Emocje #Klimat
Exit19 gwarantuje emocje niespotykane nigdzie indziej i nigdy wcześniej. Po prostu daj się zamknąć...

Abteilungsadresse Ofiar Oświęcimskich 19

Ofiar Oświęcimskich 19

UL. OFIAR OŚWIĘCIMSKICH 19 (WEJŚCIE PRZEZ PATIO)

Verfügbare Räume in der Abteilung Ofiar Oświęcimskich 19

Abteilungsadresse Włodkowica 21

Włodkowica 21

Włodkowica 21/2
50-062 Wrocław

Verfügbare Räume in der Abteilung Włodkowica 21

Neueste Bewertungen

Peter
Peter

Pfadfinder
95 Pkt

36 Bewertungen

Nie tylko dla miłośników zamków i rycerzy ;)

16.01.20 | Besuchsdatum: 12.01.20

Peter 36 Bewertungen

Świetny, świetny, świetny. Ciężko znaleźć inne określenie - w pokoju niczego nie brakowało. Największym jednak atutem pozostawały zagadki w swojej i ilości, i jakości :)

Plusy:
+różnorodność - były i zagadki na spostrzegawczość, i kłódki, i bardziej złożone do rozwiązywania, nawet elementy zręcznościowe ;)
+fabuła sympatyczna
+wystrój
+90 minut!
+no i ten ogólny efekt wow :D

Minusy:
-brak zdjęcia na koniec ;)

Gra podobała się wszystkim, poziom zagadek jest zróżnicowany, jednak przy pojedynczych podpowiedzach dla średniozaawansowanej grupy bez problemu do przejścia w określonym czasie :) Dziękujemy za świetną rozrywkę!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Isia
Isia

Navigator
101 Pkt

40 Bewertungen

Świetny!

15.01.20 | Besuchsdatum: 15.01.20

Isia 40 Bewertungen

WOW! Świetny pokój, który na dłużej zostanie w naszej pamięci. Zagadki bardzo logiczne i spójne, do tego ekstra wejście. Trzeba pójść i przekonać się samemu. Oczywiście pokój polecamy dla grup z doświadczeniem.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Zuzanna Q
Zuzanna Q

Navigator
100 Pkt

17 Bewertungen

#17 Obłędny

12.01.20 | Besuchsdatum: 30.11.19

Glaubwürdige Bewertung

Zuzanna Q 17 Bewertungen

Ten pokój to był drugi, w którym byliśmy z firmy Exit19 i był zdecydowanie najlepszym we Wrocławiu.

Pierwszy raz byłam w thrillerze, który faktycznie nim był. Klimat był perfekcyjny - bardzo niepokojący, ale bez niepotrzebnego straszenia. Emocje narastały wraz z biegiem rozgrywki, ale nie było sytuacji, że byliśmy sparaliżowani strachem. To co tam się dzieje to trzeba po prostu przeżyć, bo trudno to opisać. Zagadki fenomenalnie się wpisują w klimat i zamykają spójną całość.

Zagadek jest sporo, większość do zrobienia bez większego problemu, niektóre są takie, że trzeba się wytężyć. Pokój też jest bardzo mocno nastawiony na kooperację uczestników, dlatego polecam dla grup dobrze zorganizowanych.

Polecam jednak dla grup z doświadczeniem, początkujący raczej mogą mieć problemy.

Nie ma co się tutaj rozpisywać, po prostu to zdecydowanie MUST HAVE, jeżeli chodzi o pokoje w Polsce! :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
285 Pkt

253 Bewertungen

Zero problemów z erupcją :D

12.01.20 | Besuchsdatum: 13.10.19

Adashi (dezERterzy) 253 Bewertungen

Escape Roomy to zabawa wywołująca u graczy bardzo wiele różnych emocji, od ekscytacji poprzez niepewność na strachu kończąc. Nowością dla nas był pokój, który powodował u nas śmiech a momentami nawet rozbawiał do łez czyli Wulkan na Madagaskarze.
Sami twórcy tego ER mówią, że nie jest on wzorowany na animacji o przygodach zwierzęcych przyjaciół z wyspy na wschód od Afryki, ale też, że fani Króla Juliana będą zadowoleni no i z tymi słowami nie sposób się nie zgodzić.
Porwani przez Ducha Wulkanu mamy ostatnią szansę na przetrwanie czyli odzyskanie od Krwiożerczej Kuny magicznego bożka, bez którego jest wielki problem z erupcją...wulkanu ;)
Sam pokój może nie zachwyca swoim rozmiarem, ale to ile w nim jest umieszczonych zagadek i jak bardzo jest nieprzewidywalny i urozmaicony różnego rodzaju efektami powinno zachycić nawet najbardziej wymagających fanów Escape Roomów.
Pokój stawia przed nami wiele zadań, przechytrzenie Kuny, odzyskanie bożka, nie danie z siebie zrobić gulaszu a przede wszystkim zmusza nas do dobrej zabawy. No i to "techenko" - PETARDA!!!
Dawno się tak nie bawiłem, nie uśmiałem i nie główkowałem w ciągu jednej godziny. Konieczna pozycja nie tylko na wrocławskim rynku ER ale także powód żeby odwiedzić stolicę dolnego śląska, nawet jeśli konieczne jest przejechanie setki kilometrów. Nie dajcie się prosić człowieki, duch wulkanu czeka na pomoc przy erupcji :D

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
285 Pkt

253 Bewertungen

Klasa sama w sobie

12.01.20 | Besuchsdatum: 13.10.19

Adashi (dezERterzy) 253 Bewertungen

Podróże w czasie od zawsze były dla ludzkości czymś ciekawym i wyczekiwanym a dzięki ekipie Exit19 mamy możliwość cofnięcia się w czasie o prawie 1500 lat do zamku Camelot. Jednak nie jest to dla nas zbyt szczęśliwe bowiem stajemy się świadkami zdrady żony Króla Artura z jego najbardziej wiernym, wydawać by się mogło Sir Lancelotem.
Jak nie trudno się domyśleć para kochanków chcąc, by ich romans nie wyszedł na jaw postanawia się nas pozbyć i wrabia w kradzierz berła i korony króla za co grozi nam śmierć i trafiamy do lochów.
Jeśli ktoś był w poprzednich pokojach Exit19 ten wie czego może sie spodziewać w środku. Fenomenalny wystrój, a co ja gadam to już nie wystrój a scenografia na tyle realistyczna, że nie sposób nie poczuć się jak w czasach legendarnego okrągłego stołu. Do tego wszystkiego zagadki tak doskonale wkomponowane w fabułę i klimat, że ani na sekundę nie pozwalają nam się odciąć od historii. Jak już się zdążyłem przyzwyczaić po poprzednich eskejpach od wrocławskiego lidera to były momenty, w których myślałem że to już koniec a tu nagle kolejny zwrot akcji.
Zdrada w Breslau- pokój który do teraz siedzi mi w głowie i nie chce z niej wyjść.
Obłęd- jeden z najbardziej klimatycznych i najbardziej oszałamiających pod względem powierzchni Escape Roomów.
No i teraz Lochy Króla Artura z fenomenalnym wystrojem wymuszający na graczach pełną immersję. To są dowody na to, że Exit19 z Wrocławia są gigantem w branży ER na całą Polskę.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel