Exciting Escape Room

Exciting Escape Room

Lockme Partner

48

48 Bewertungen

|

PL 29

Polen: 29. Platz

|

9.6/10

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest... [więcej]

1 1 Raum

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest nam obce, o czym masz możliwość się przekonać. Exciting ekscytuje, pobudza wyobraźnię i przenosi do różnych światów nieznanej dotąd przygody. Tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie, Ty decydujesz o przyszłości. Przyjdź i sprawdź czy potrafisz się wydostać.

Abteilungsadresse Warszawa, Polen

Warszawa

Władysława Broniewskiego 71, Warszawa 01-865. (Wejście z lewej strony budynku).

Verfügbare Räume in der Abteilung Warszawa

Neueste Bewertungen

Swistakk
Swistakk

Globetrotter
288 Pkt

138 Bewertungen

Kopalnia

24.04.20 | Besuchsdatum: 22.01.20

Swistakk 138 Bewertungen

Przyjemny pokój. Ładny wystrój. Zagadki raczej dość proste, ale ciekawe i wpasowane w klimat. My trochę polegliśmy na szukaniu, do niego warto przyłożyć tutaj szczególną uwagę, bo się można zaciąć :). I efektowny finał. Gdyby nie koronacja Polski to pewnie Muzeum Okultyzmu Braci Warren byłoby już za nami. I trzymam za słowo w kwestii trzeciego pokoju!

W nowej skali oceniania, którą postanowiłem zaadaptować (dokładniejszy opis na moim profilu, w skrócie 1-kiepski, 3-solidny, 5-wyjątkowy):
Wystrój, klimat i production value: 3
Zagadki i flow: 3
Coś oryginalnego: 3
Czy się dobrze bawiłem?: 3

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Włóczykij
Włóczykij

Pionier
218 Pkt

182 Bewertungen

Co dzieje się w kopalni, zostaje w kopalni

04.03.20 | Besuchsdatum: 16.02.20

Włóczykij 182 Bewertungen

Kopalnia węgla to punkt obowiązkowy nie tylko dlatego, że znajduje się w Warszawie, ale przede wszystkim dlatego, że kryje w sobie mnóstwo tajemnic i niespodzianek.

Wystrój nie robi ogromnego wrażenia, ale jest solidny i dość autentyczny, za co oczywiście ogromne brawa. Nie zabrakło odpowiednich dźwięków oraz niezbędnych narzędzi potrzebnych każdemu górnikowi, także klimat jest.

Scenariusz gry spójny i przemyślany, zagadki nietuzinkowe i różnorodne, w znacznym stopniu oparte na elektronice i zadaniach manualnych, choć kłódeczka też się znajdzie. Ostatnia zagadka była widowiskowa i na pewno każdy zapamięta ją na dłużej.

Po skończonej zabawie mogliśmy zamienić kilka zdań z Właścicielem (niestety tylko kilka, bo pędziliśmy do kolejnego room'u). Ale zarówno z mistrzowania, jak i z tych kilku minut rozmowy da się wyczuć, że jest to bardzo pozytywny człowiek, pełen optymizmu i pasji. Jak wrócimy do Muzeum to na pewno pogadamy dłużej ;).

Podsumowując, odwiedziny w kopalni węgla mogą być bardzo ciekawym zajęciem- idealnym nawet na pochmurny, niedzielny dzień. Odwaliliśmy tutaj kawał dobrej, choć brudnej roboty, ale byliśmy w pełni usatysfakcjonowani tym, co działo się w podziemiach.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

diana0505
diana0505

Neuling
11 Pkt

2 Bewertungen

Dreszczyk emocji w klimatycznym pokoju zagadek rodem z Warrenów

01.03.20 | Besuchsdatum: 29.02.20

diana0505 2 Bewertungen

Cudowny pokój, który idealnie wpisywał się w klimat filmów Obecność&Annabelle. Klimatyczny wystrój, zróżnicowany poziom zagadek, który jednak potrafi zagiąć nawet trochę bardziej doświadczonych w escape roomach graczy ;) Byliśmy we 4 i wszyscy byli bardzo zadowoleni z gry. Niesamowite emocje i zwroty akcji, a przy tym ten dreszczyk emocji... 10/10! Pokój zrobił na nas na tyle pozytywne wrażenie, że jeszcze długo po jego opuszczeniu rozmawialiśmy o zagadkach i o kolejnych etapach. O to chodzi, emocje na najwyższym poziomie i świetna okazja do integracji grupy. Do tego sympatyczny właściciel no i uroczy piesek. Gorąco polecam, warto :D

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

MarekM85
MarekM85

Neuling
11 Pkt

1 Bewertung

Zdecydowanie polecam

29.02.20 | Besuchsdatum: 29.02.20

MarekM85 1 Bewertung

Mega klimatyczny. Zdecydowanie polecam dla fanów klimatów związanych z tematyką roomu. Profesjonalna obsługa.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Dominik Wieder
Dominik Wieder

Wanderer
37 Pkt

10 Bewertungen

90 minut wspaniałej przygody... w muzeum

26.02.20 | Besuchsdatum: 21.02.20

Dominik Wieder 10 Bewertungen

Jest to świetny pokój dla ludzi, którzy chcieliby poczuć się niczym w filmowym horrorze i mają ochotę na trochę adrenaliny. Wspaniały wystrój, ciekawe i często wymagające zagadki, dodatkowe efekty specjalne, klimat. To wszystko sprawia, że pokój ten na długo pozostanie w naszej pamięci.

Same zagadki są mocno powiązane z fabułą. Nie ma tu przypadkowości. Wszystkie wskazówki, które spotkamy na swojej drodze prędzej czy później będą potrzebne i odegrają jakąś rolę w całości. Dodatkowym utrudnieniem jest to, co dzieje się w pokoju. A przez te 90 minut dzieje się naprawdę sporo. We cztery osoby mieliśmy przez cały czas co robić.

W naszej grupie były dwie osoby, które w ogóle nie znały ani historii Eda i Lorraine Warrenów, ani filmów bazujących na ich życiu. Bawiły się świetnie. Pozostałe dwie osoby, które znały filmy bawiły się jeszcze lepiej - znajdując dodatkowe smaczki i nawiązania. Śmiało mogę więc stwierdzić, że znajomość filmów "Obecność", czy "Annabelle" nie jest absolutnie wymagana.

Od początku widać i czuć, że pokój został stworzony przez pasjonatów. A to jest bardzo istotne. Samo wprowadzenie było klimatyczne, a i po zakończeniu zabawy dostaliśmy garść informacji i ciekawostek.

Nawet nie sądziłem, że tak się ubawimy w muzeum. Pokój ten niespodziewanie wskoczył na podium w moim prywatnym rankingu. Gorąco polecam!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer