Escape Us

Escape Us

Lockme Partner

38

38 Bewertungen

|

PL 127

Polen: 127. Platz

|

9.4/10

Po długich bojach i przebojach Escape Us powraca!!! Długo byliśmy zamknięci, za co ogromnie przepraszamy. Jednocześnie przeogromnie dziękujemy za słowa wspar... [więcej]

3 3 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Po długich bojach i przebojach Escape Us powraca!!!
Długo byliśmy zamknięci, za co ogromnie przepraszamy. Jednocześnie przeogromnie dziękujemy za słowa wsparcia i trzymanie kciuków! Udało się  Powoli, powoli ale ruszamy. Na wstępie kilka słów wyjaśnienia. Z racji tego, że stworzyliśmy kompletnie nowe pokoje, a ze starych została tylko myśl przewodnia, wraz z chłopakami z LOCKME zadecydowaliśmy, że najlepiej będzie zamknąć stare pokoje a otworzyć nowe. Zapraszamy serdecznie!
Na początek proponujemy dwa pokoje: STATEK PIRATÓW oraz BEZTROSKIE DZIECIŃSTWO.
Mamy ogromną nadzieję, że po wizycie, usłyszymy od Was, że warto było czekać 
Do zobaczenia
Marta i Michał

Abteilungsadresse Olsztyn, Polen

Olsztyn

Lubelska 19
10-406 Olsztyn

Verfügbare Räume in der Abteilung Olsztyn

Geschlossene Räume in der Abteilung Olsztyn

Neueste Bewertungen

hatake_kasai
hatake_kasai

Neuling
11 Pkt

1 Bewertung

Wypad ze znajomymi

18.01.20 | Besuchsdatum: 18.01.20

hatake_kasai 1 Bewertung

Bardzo pozytywna obsługa, pokoj pełen tajemnic bardzo gorąco polecam jeden z najlepszych pokoi w Olsztynie

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

damianoo_90
damianoo_90

Neuling
9 Pkt

1 Bewertung

Polecam

29.12.19 | Besuchsdatum: 28.12.19

damianoo_90 1 Bewertung

Pokój Katie Jones który odwiedziłem z przyjaciółkami to był po prostu strzał w dziesiątkę. Byłem w kilku Roomach ale na chwilę obecną ten był najbardziej rozbudowany. Nie wszystko polegało na otwieraniu kłódek, dzięki czemu nawet na chwilę nie było mowy o nudzie. Zagadki trudne i nie jednolite 😁 Przyznam że gdyby nie podpowiedzi (o które musiałem prosić po raz pierwszy) to kto wie ile byśmy czasu tam spędzili 🤣 Dużo myślenia, nie spodziewane kolejne zagadki i przemiła obsługa zapewnią super zabawę. Polecam jak najbardziej 😁

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr schwer

Q
Q

Reiseführer
460 Pkt

273 Bewertungen

#269

30.11.19 | Besuchsdatum: 31.08.19

Glaubwürdige Bewertung

Q 273 Bewertungen

Escape przemyślany fabularnie i zagadkowo, z ładnie zaaranżowanym wnętrzem. Zróżnicowane zagadki oparte o rozwiązania kłódkowe, manualne i elektroniczne. Graliśmy chwilę po otwarciu i na tamten moment w warstwie realizacyjnej były wg nas pojedyncze zagadki [spoiler; PM], które wymagałyby jeszcze lekkiego dopracowania dla zwiększenia płynności rozgrywki. W liczbie i rodzaju przygotowanych zadań, rozplanowaniu pokoju, pomysłu na scenariusz, widać tu jednak zdecydowany progres firmy. Trzymamy kciuki za kolejne projekty.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

fylypek
fylypek

Neuling
12 Pkt

3 Bewertungen

Magiczne miejsce

17.07.19 | Besuchsdatum: 13.04.19

fylypek 3 Bewertungen

Rewelacja! Jak tam wszedłem, to miałem ochotę odpuścić sobie rozwiązywanie zagadek, a spędzić czas na samej zabawie tym, co znaleźliśmy w środku. Wystrój może bez super-ekstra-hiper-turbo wodotrysków, ale jest w pełni zgodny z fabułą pokoju i trochę przeszkadza, bo jak już powiedziałem odciąga człowieka od tego po co tu przyszedł :)
Zupełną nowością dla mnie było to, że musieliśmy "grać w grę" (ale nie Tomb Rider :D) aby przejść dalej. Prosta[spoiler] na pewno nikogo nie przerośnie, a świetnie wpisuje się w ten pokój. Brawo za kreatywność.
Czytałem w jakiejś recenzji, że są tu zagadki wymagające umiejętności z zakresu wyższej matematyki... Jeżeli dla kogoś dodawanie i mnożenie z maksymalnie dwucyfrowymi wynikami to wyższa matematyka, to szczerze współczuję.
Pokój zapewnia super rozrywkę, do najłatwiejszych nie należy, ale o to przecież chodzi. Zawsze można poprosić o pomoc, a najgorzej by było przejść gładko przez wszystkie zagadki.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

niosący_światło
niosący_światło

Navigator
106 Pkt

68 Bewertungen

#62 Co robi dobry żeglarz mazurski podczas sztormu? Siedzi w tawernie i piwo pije!!! :)

07.07.19 | Besuchsdatum: 12.06.19

niosący_światło 68 Bewertungen

Kolejnym pokojem, do którego przystąpiliśmy z marszu był Statek piratów (v 2.0). Wygląda raczej jak dobrej jakości portowa tawerna - tak tylko gderam, bo to nie zabiera ER'owi uroku. Bardzo fanie wykończone wnętrze. W bardzo wysokiej jakości. Bardzo mocny plus. Częściej chciałoby się spotykać tak dobrze zrobione wnętrza.
Z satysfakcją stwierdzam, że udało się odtworzyć klimat żeglarskiej knajpy z drewnianego bala. Jest kilka innych atrybutów takiego miejsca (nie będę zdradzał).
Super!

Zagadkowo bardzo mocne wejście. Wyciśnięcie z ekipy wszystkich możliwości!! Współpraca, wymiana informacji, logiczne myślenie. Zapowiada się świetnie (dosyć trudno, ale bez przesady) i z pompą.... a tu nagle zrobiło się bardzo łatwo. Nadrobiliśmy zaległości czasowe. Kilka zagadek zagadek w szybkich ruchach.
Nie stawiam zarzutu, że pokój jest za łatwy. Nie każdy pokój musi być trudny. Większy problem mam z ilością zagadek w pokoju. Kilka elementów bowiem wypadałoby tam zaszyfrować, okłódkować, zakufrować, aby głowy miały nad czym popracować. A tu one leżały na wierzchu. Taki niedosyt.
Zagadki oczywiście w klimacie żeglarskim. Bardzo dobre wykorzystanie materiału.

Pokój jest nowy, a każda nowa konstrukcja tego typu się dociera. Wymaga dozbrojenia w kilka dodatkowych zagadek i ma szansę być świetną produkcją. Może nawet najlepsza w okolicy.
Czekam więc na potwierdzenie zainstalowania wersji 2.1

Obsługa jak zwykle miła i na wysokim poziomie.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht