Escape Time

Escape Time

Lockme Partner

752

752 Bewertungen

|

PL 36

Polen: 36. Platz

|

9.4/10

Macie 60 minut na wydostanie się z pokoju. Czas nie działa na waszą korzyść. Minuty płyną nie ubłagalnie. Zapraszamy na godzinę rozrywki w krystalicznej post... [więcej]

5 5 Räume

2 2 Abteilungen

Firmeninformationen

Macie 60 minut na wydostanie się z pokoju. Czas nie działa na waszą korzyść. Minuty płyną nie ubłagalnie. Zapraszamy na godzinę rozrywki w krystalicznej postaci. Wyostrzcie zmysły, ruszcie głowami i wspólnym wysiłkiem rozwikłajcie wszystkie zagadki!

Jeżeli ktoś chce spędzić alternatywnie swoje ostatnie podrygi stanu wolnego zapraszamy! Zorganizujemy nie zapomniany wieczór panieński/kawalerski.

Urodziny, a może impreza integracyjna?

Zapraszamy ;)

Abteilungsadresse Asesora 78, Polen

Asesora 78

Ulica Asesora 78 ,
Wzgórze Mickiewicza

Verfügbare Räume in der Abteilung Asesora 78

Abteilungsadresse Hynka 71, Polen

Hynka 71

Hynka 71

Verfügbare Räume in der Abteilung Hynka 71

Räume in Vorbereitung in der Abteilung Hynka 71

Neueste Bewertungen

Danka
Danka

Neuling
19 Pkt

5 Bewertungen

Interaktywna zabawa z dreszczykiem

03.08.20 | Besuchsdatum: 02.08.20

Glaubwürdige Bewertung

Danka 5 Bewertungen

Jeden z najlepszych pokoi w jakich byłam! Zagadki są interaktywne i różnorodne. Nie sposób się zgubić. Jest też trochę strasznie, ale to zdecydowany plus miejsca.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

anna.h.labno
anna.h.labno

Pfadfinder
86 Pkt

2 Bewertungen

Ale klapa

25.07.20 | Besuchsdatum: 23.07.20

anna.h.labno 2 Bewertungen

Po cudowbym wejściu zaczęła się seria faili. Jeden mechanizm nie zadziałał - musieliśmy opuścić pokój, aby obsługa mogła go zresetować. Jedna z zagadek nie do zrobienia, ponieważ instrukcja była błędnie napisana (nikt wcześniej się nie skarżył? Bardzo dziwne!) . Pytaliśmy czy poprzednie grupy nie miały z tą zagadką problemu - miały i to wszystkie. Okkkeeej... Po rozwiązaniu kolejnej zagadki znowu inny mechanizm nie zadziałał - obsługa musiała wejść do pokoju. W jednym miejscu znaleźliśmy "zużyty" element po poprzendniej grupie, którego nie powinno tam być. Zmyliło to obsługę w udzielaniu nam wskazówek. Wystrój pokoju już dość podniszczony. Parę fajnych rozwiązań było, ale zatuszowały je liczne faile. Zabawy nie było, tylko rozczarowanie. Otrzymaliśmy 20% zniżki na kolejny pokój w tym miejscu, ale chyba wolimy nie ryzykować. Obsługa miła i starała się, ale w tej sytuacji niewiele mogła pomóc.

Bewertung melden | Berichte anzeigen (1)

Allgemeine Note: 3/10

Game Master: 6/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Ewa Skorupińska
Ewa Skorupińska

Neuling
22 Pkt

13 Bewertungen

najlepszy pokój na mapie Trójmiasta

24.07.20 | Besuchsdatum: 24.07.20

Ewa Skorupińska 13 Bewertungen

Dotychczas najlepszym pokojem, który odwiedziliśmy był na równi "Moriarty sp. z o. o. " wraz z "Tunele" Firmy Quest Cage na Śląsku. Ten pokój pobił je oba na głowę. Zdecydowanie odradzamy osobom o słabych nerwach. [Spojler], ale mimo tego klimat nadal trzyma w napięciu i człowiek boi się nawet własnego cienia. Sposób wprowadzenia, wystrój, dźwięki - wszystko na plus dla osób, które lubią się bać. Były zarówno zagadki logiczne, lingwistyczne, jak i manuale, na spostrzegawczość, jak i zrecznosc.. Byliśmy we dwójkę i potrzebowaliśmy 7 dodatkowych minut i jesteśmy mega wdzięczni mistrzowi gry, bo do samego końca bawiliśmy sie świetnie i szkoda by było to stracić. Pokój był logiczny i brak w nim chaosu, który czasem w niektórych pokojach miesza w głowie ( w złym tego slowa znaczeniu bo masz wrażenie że sam nie wiesz co sir wydarzyło i nie pamiętasz zagadek). Pokój naszpikowany elektronika, ale i tradycyjne kłódki w nim odnajdziecie. Obowiązkowo każdy musi przejść ten pokój na własnej skórze. Dotychczas najlepszy pokój w jakim byliśmy. Poziom trudności? Średnio lub trudny. Fakt, ze mieliśmy dodatkowe 7 minut - była jedną zagadka która zajęła nam najwięcej czasu i tam straciliśmy te cenne minuty - na pewno jej nie przeoczycie ;) Ciężko ocenić też bo byliśmy we dwoje i oboje 36h bez snu . Jednak poza ta jedna zagadka oceniam raczej na średni, chociaż dla niektórych może być cięższy.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Maciej St
Maciej St

Navigator
136 Pkt

88 Bewertungen

Czy będzie jak w filmie?

19.07.20 | Besuchsdatum: 12.07.20

Maciej St 88 Bewertungen

#91

Deszczowy dzień, czas na pierwszy z trójmiejskich pokoi.

Ranking super. Pojechaliśmy. Cóż albo nam coś nie zagrało albo coś nie tak z zagadkami. Do pewnego momentu ok. Później coś nie zadziałało. Generalnie pokój bardziej na plus niż neutralnie, ale czegoś zabrakło.

Na mega plus wystrój i niektóre mechanizmy.

Bewertung melden | Berichte anzeigen (1)

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 6/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel