Escape Time

Escape Time

Lockme Partner

695

695 Bewertungen

|

PL 40

Polen: 40. Platz

|

9.3/10

Macie 60 minut na wydostanie się z pokoju. Czas nie działa na waszą korzyść. Minuty płyną nie ubłagalnie. Zapraszamy na godzinę rozrywki w krystalicznej postaci.... [więcej]

5 5 Räume

2 2 Abteilungen

Firmeninformationen

Macie 60 minut na wydostanie się z pokoju. Czas nie działa na waszą korzyść. Minuty płyną nie ubłagalnie. Zapraszamy na godzinę rozrywki w krystalicznej postaci. Wyostrzcie zmysły, ruszcie głowami i wspólnym wysiłkiem rozwikłajcie wszystkie zagadki!

Jeżeli ktoś chce spędzić alternatywnie swoje ostatnie podrygi stanu wolnego zapraszamy! Zorganizujemy nie zapomniany wieczór panieński/kawalerski.

Urodziny, a może impreza integracyjna?

Zapraszamy ;)

Abteilungsadresse Gdańsk

Gdańsk

Ulica Asesora 78 ,
Wzgórze Mickiewicza

Verfügbare Räume in der Abteilung Gdańsk

Abteilungsadresse Gdańsk II

Gdańsk II

Hynka 71

Verfügbare Räume in der Abteilung Gdańsk II

Neueste Bewertungen

Ame3k
Ame3k

Wanderer
49 Pkt

2 Bewertungen

Przesłuchanie

10.11.2019 | Besuchsdatum: 10.11.2019

Ame3k 2 Bewertungen

Wybraliśmy się do pokoju dość doświadczoną grupą. Pokój generalnie przyjemny. Zagadki przemyślane ale szczerze nas troszkę rozczarował. Potencjał ogromny, wykonanie dobre. Poziom trudności ciut zawyżony bardziej pasował by doświadczony niż ekspercki.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 7/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Sandreywesley
Sandreywesley

Wanderer
36 Pkt

7 Bewertungen

Pokój ciekawych zagadek

05.11.2019 | Besuchsdatum: 03.11.2019

Sandreywesley 7 Bewertungen

Pokój ciekawy, dużo świetnych, logicznych, powiązanych ze sobą zagadek. Stracilismy jednak 15 minut na otwarcie kłódki kodem, który znaliśmy ale nikt nie chciał szarpać za nią z całych sił, a taka właśnie była potrzeba. Fabuła wciągająca, jednak ta strata czasu spowodowała wielką presję, przez co zabawa nie była w pełni satysfakcjonująca. Niemniej jednak polecam osobom lubiących wciągające wątki kryminalne.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Dominika S. 30
Dominika S. 30

Wanderer
47 Pkt

11 Bewertungen

Cyrkowe psoty :)

04.11.2019 | Besuchsdatum: 03.11.2019

Dominika S. 30 11 Bewertungen

Tym razem odwiedziliśmy cyrk i uratowaliśmy przedstawienie przed niecnym klaunem łaknącym atencji. Ogólnie przyjemny pokój, kilka oryginalnych zagadek i dobra zabawa, uwzględniająca między innymi trochę ruchu, czego w podobnej formie nie spotkałam w innych ER - to na pewno na plus :) Z rzeczy, które możnaby trochę moim zdaniem ulepszyć - strona wizualno-techniczna (niektóre rzeczy były po prostu trudne do ustawienia tak, aby zadziałały; była też mała techniczna wtopka na samym początku, która jednak została zażegnana i nie zepsuła nam zabawy, ale trochę mimo wszystko wpłynęła na ogólne wrażenie). W dwie osoby wyszliśmy w ostatniej sekundzie, przydałaby się jeszcze z jedna osoba do teamu - jednak ogólnie fajne doświadczenie, które miło było zaliczyć przy okazji wizyty w Gdańsku. :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

babka_kiepska
babka_kiepska

Pfadfinder
96 Pkt

54 Bewertungen

Ten rysopis...skądś Cię znam

03.11.2019 | Besuchsdatum: 02.11.2019

babka_kiepska 54 Bewertungen

Po przyjemnej grze w pokoju "Ale Cyrk!", poprzeczka została postawiona nam tym razem dosyć wysoko. Początkowe zagadki wydają się dosyć łatwe, jednak niech Was to nie zwiedzie. Im dalej w las - tym nieco trudniej. W pokoju występują zarówno klasyczne kłódki, jak i rozwiązania elektroniczne, które zrobiły na nas duże wrażenie.

Co przykuło naszą uwagę? Przede wszystkim surowość [spojler], które doskonale pasują do Sali Przesłuchań. Mało gadżetów, zbędnych bibelotów, tylko wszystko co nam się prędzej czy później przyda, Drugim elementem była pomysłowość zagadek i sposób ich rozwiązywania, a także to, w jakich etapach je rozwiązujemy. Mimo, iż nie ma tego zbyt wiele, zajmuje to trochę czasu, aby ułożyć w całość wszystkie elementy tej układanki.

Nasza drużyna miałą problem z wysotrzeniem jednego ze zmysłów, dlatego też bardzo dużo czasu pochłonęła nam jedna z zagadek. Z tego co wiemy, kilka grup miało już problem z tą zagadką i również spotykało problemy w tym punkcie.

Warto zapoznać się z tym ER i spróbować rozwiązać jego tajemnice :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

babka_kiepska
babka_kiepska

Pfadfinder
96 Pkt

54 Bewertungen

Klaun, zakochany klaun...

03.11.2019 | Besuchsdatum: 02.11.2019

babka_kiepska 54 Bewertungen

Pokój, w którym dzieje się naprawdę wiele, momentami ciężko zapamiętać, co dzieje się po kolei, jednak escape raczej liniowy. Zagadki bardzo ciekawe, niektóre łatwe, nad innymi trzeba nieco pogłówkować. Trzeba przyznać, iż niektóre z nich są jedyne w swoim rodzaju, dbają o naszą sprawność, zręczność, spostrzegawczość, ale przede wszystkim pielęgnują nasze wewnętrzne dziecko. Jedną zagadkę ominęliśmy, nie wiemy w jaki sposób, ani w którym momencie została przez nas rozwiązana. W pokoju nie ma kłódek, występują elektroniczne rozwiązania. Ze względu na specyfikę pokoju, warto założyć przede wszystkim wygodne buty :) Mistrz Gry bardzo sympatyczny, pomocny. Podpowiedzi udzielane były bardzo szybko. Zdecydowanie polecam ten pokój.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel