Escape Room Szczecin

Escape Room Szczecin

9

9 Bewertungen

|

PL 147

Polen: 147. Platz

|

6/10

Jesteśmy pierwszym w Szczecinie miejscem z pokojami zagadek (otwarcie 3.01.2015). Dysponujemy 2 pokojami o odmiennej tematyce. Dodatkowo do Państwa dyspozycj... [więcej]

2 2 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Jesteśmy pierwszym w Szczecinie miejscem z pokojami zagadek (otwarcie 3.01.2015). Dysponujemy 2 pokojami o odmiennej tematyce. Dodatkowo do Państwa dyspozycji przekazujemy Event Room gdzie można organizować przyjęcia urodzinowe czy spotkania firmowe.

Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej - www.escapeszczecin.pl

Zapraszamy do gry!
Zespół Escape Room Szczecin.

Abteilungsadresse Szczecin II, Polen

Szczecin II

al. Niepodległości 18 (5 piętro)
70-412 Szczecin

Verfügbare Räume in der Abteilung Szczecin II

Neueste Bewertungen

Akacja K.
Akacja K.

Pfadfinder
67 Pkt

49 Bewertungen

Pokój zagadek, praktycznie bez zagadek :/

21.10.19 | Besuchsdatum: 15.10.19

Akacja K. 49 Bewertungen

Po wcześniejszych pokojach tej firmy nie nastawialiśmy się na wielkie wow. Ale ten pokój był kompletnie nielogiczny. W sumie w pokoju byly moze 4 zagadki z czego wiekszość to dotknij, przesuń. Jedna zagadka przy która wydawała się ciekawa w ostateczności była przekombinowana i nielogiczna.
Kolejna sprawa to obsuługa która wątpię, że obserwowała grę. Prosiliśmy o podpowiedź chyba z 7razy, niestety nieotrzyywaliśmy żadnej odpowiedzi zwrotnej. Po 15minutach wreszcie pani nam odpowiedziała, pytaniem co zrobiliśmy i z czym mamy problem, co uwierdza mnie w przekonaniu, że nasza gra nie była kontrolowana. Poźniej otrzymaliśmy podpowiedź o którą nie prosiliśmy, ale to juz pominę.
Wystrój w pokoju był bardzi ładny i schludny, ale to chyba jedyny aspekt który mogę pochwalić.

Nie wiem jaki dać znacznik z poziomem. W mojej ocenie powinna powstać dodatkowa rubryka poziomu ,, nielogiczny" ;)

Allgemeine Note: 2/10

Game Master: 1/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Robert D
Robert D

Pfadfinder
73 Pkt

25 Bewertungen

Poczuj się jak detektyw

23.08.19 | Besuchsdatum: 10.10.18

Robert D 25 Bewertungen

Byliśmy dość dawno nim piszę komentarz, ale w pamięci zapadła dobra zabawa. Wyszliśmy przed czasem, pokój nie jest trudny, co zwróciło uwagę to kwestie bezpieczeństwa (przycisk otwierający od razu drzwi). Ale co najważniejsze, nawet nie wiemy kiedy skończyła się gra :) Tak nas wciągnęła rozgrywka, że się okazało, że już jest koniec i nie ma kolejnych zagadek. Polecamy :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

SandrexP
SandrexP

Pfadfinder
79 Pkt

72 Bewertungen

Wyprawa w nieznane

06.08.19 | Besuchsdatum: 06.08.19

SandrexP 72 Bewertungen

Pokój duży, ale.... pusty. Dekoracje są bardzo ubogie. Jeżeli chodzi o same zagadki to jest ich niewiele, nie są jakoś specjalnie oryginalne. Są dosyć logiczne - to jest ich plus. Jedna rzecz jest odmienna niż w innych er - o czym obsługa informuje na początku, więc nie a obaw, że można coś zepsuć. Natomiast samo wyjście z pokoju jest średnio przemyślane i wykonane - tak naprawdę nawet nie wiadomo, że to już koniec.
Soundtrack pokoju jest miły dla ucha, nie przeszkadza. System podpowiedzi standardowy.
Jeżeli chodzi o obsługę - tutaj minus. Skończyliśmy pokój w jakieś 24-25minut, wyszliśmy z niego, zamieniliśmy między sobą parę zdań, wróciliśmy do pokoju (chciałam coś jeszcze pokazać ekipie), po czym ponownie z niego wyszliśmy, odczekaliśmy kilka minut.... i dopiero Mistrz Gry zorientował się, że z niego wyszliśmy. Jak jeszcze widać było, że na początku obserwowano, co robimy, to potem mam wrażenie, że nikogo to już nie obchodziło.
.
.
Podsumowując:
Przestrzeń pokoju ma potencjał, ale trzeba by nad nią popracować. Z tego pokoju można by zrobić naprawdę fajną przygodę, gdyby dorzucić do niego więcej zagadek.

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 5/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

ikaniowska
ikaniowska

Pfadfinder
68 Pkt

30 Bewertungen

Lekko zawiedzeni

01.08.19 | Besuchsdatum: 13.07.19

ikaniowska 30 Bewertungen

Pokój bardzo ładny, wystrój i klimat super. Tylko gdzie te zagadki??? Powierzchnia nie wykorzystana totalnie :( zagadek mało. Jedna trudniejsza, a reszta polegała na znajdywaniu kluczyków pochowanych w zakamarkach.
Bardzo żałujemy niewykorzystanego potencjału. Wystarczyłoby dołożyć kilka zagadek i naprawdę byłby fajny pokój.

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 8/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr leicht

MrMrfloop23
MrMrfloop23

Neuling
11 Pkt

4 Bewertungen

Prosty pokój

24.05.19 | Besuchsdatum: 19.05.19

MrMrfloop23 4 Bewertungen

Napisane jest że dla osób doświadczonych ale nie wydaje mi się, myślę że osoby początkujące poradziłyby sobie. Klimat i wystrój pokoju nie poruszył, nie zachwycił. System podpowiedzi - na karteczki, wielki minus. Pokój opuściliśmy bardzo szybko bez żadnego problemu, po wyjściu jak to w każdym innym escape roomie osoba z obsługi zajmowała się nami, (płatność, rozmowa, robienie zdjęć) a tutaj zostawiła nas w poczekalni bez żadnego słowa i wróciła może po 5 minutach. Na razie najsłabszy pokój w jakim do tej pory byliśmy.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 7/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht