Escape Room Majdańska 18 Warszawa

Escape Room Majdańska 18 Warszawa

Lockme Partner

484

484 Bewertungen

|

PL 50

Polen: 50. Platz

|

9.4/10

Zapraszamy do Escape Room Majdańska 18 w Warszawie. Naszym celem jest: - oderwać Was od codzienności... - wprowadzić Was w świat, w jakim jeszcze nie byliśc... [więcej]

3 3 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Zapraszamy do Escape Room Majdańska 18 w Warszawie.

Naszym celem jest:
- oderwać Was od codzienności...
- wprowadzić Was w świat, w jakim jeszcze nie byliście...
- pozwolić Wam poczuć prawdziwą adrenalinę...
- pobudzić Wasze szare komórki do aktywności...

Jak?

Mamy dla Was 3 pokoje:
- Chata Wiedźmy... nocna przygoda w środku lasu, której nigdy nie zapomnicie...
- Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa - to nie będzie tylko zwykła zabawa w poszukiwanie śladów - sprawdź, czy nadajesz się do prawdziwego wydziału kryminalistycznego
- Tajemnica starej kamienicy - przed laty zaginęli wszyscy lokatorzy tej kamienicy, poznaj okoliczności ich tajemniczego zniknięcia ....

Zapraszamy - zapewniamy dobrą zabawę, jakość, adrenalinę i wycisk umysłowy... ale pamiętaj! Wchodzisz na własne ryzyko... Nie odpowiadamy za silne wrażenia!

Dla małych grup organizujemy urodziny z poczęstunkiem i możliwością schowania prezentu.

Escape Room Majdańska 18 Warszawa

Abteilungsadresse Warszawa, Polen

Warszawa

ul. Majdanska 18
04-088 Warszawa

Verfügbare Räume in der Abteilung Warszawa

Neueste Bewertungen

Gęba
Gęba

Navigator
140 Pkt

34 Bewertungen

Tajemnica nie do końca rozwikłana

16.02.20 | Besuchsdatum: 09.01.20

Glaubwürdige Bewertung

Gęba 34 Bewertungen

W pokoju byliśmy we 2 osoby i to moim zdaniem w zupełności wystarczy! Nie za dużo miejsca, jest co robić, zagadki przemyślane i spójne. W jednym momencie, nie zauważyliśmy pokłosia rozwiązania zagadki, co trochę nas przytrzymało - może to kwestia poprawy aspektu technicznego albo po prostu braku spostrzegawczości z naszej strony ;) Nie wpłynęło to na ogólny odbiór pokoju.
Jedyne, do czego miałbym małe ALE to zakończenie fabuły.... Moim skromnym zdaniem nie do końca wstęp i przedstawiona tajemnica, nawiązuje do tego, czego dowiadujemy się w pokoju. Ja bym to trochę udoskonalił, ale może coś mi umknęło, bo też tak bywa :)
Polecam ogólnie i na pewno odwiedzę ostatni pokój na Majdańskiej, w którym jeszcze nie bylem :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

agatakomorowska88
agatakomorowska88

Wanderer
34 Pkt

9 Bewertungen

Niezapomniana przygoda

16.02.20 | Besuchsdatum: 16.02.20

Glaubwürdige Bewertung

agatakomorowska88 9 Bewertungen

Byliśmy we dwójkę i wyszliśmy w zasadzie z jedną podpowiedzią idealnie o czasie :) super klimat, bardzo ciekawa fabuła. Mało kłódek, a za to wiele innych ciekawych mechanizmów. Bardzo miły Pan prowadzący :) Pokój jak dla mnie dla dwóch osób bo dla trzech to już robi się tłum.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Anusia1991
Anusia1991

Wanderer
32 Pkt

13 Bewertungen

Czarna magia

05.02.20 | Besuchsdatum: 01.02.20

Anusia1991 13 Bewertungen

Długo zastanawiałam się jak ocenić ten pokój. Niby wszystko ok a wyszłam z niego lekko sfrustrowana :P Wystrój nie najgorszy poza paroma tandetnymi wpadkami. Lepiej byłoby już darować sobie niektóre z nich, ale to taki szczegół. Co do zagadek to mam kilka zastrzeżeń i uważam, że niektore z nich były mało logiczne i nie oczywiste ale w negatywnym znaczeniu tego słowa. Co do [spojler], że bedac w 4 osoby nie mieliśmy co w nich robić bo miescila sie tylko jedna osoba. Nawet będąc we 2 osoby byłoby ciężko rozwiązać wspólnie jakąs zagadkę bo gdy jedna osoba [spojler] nie miała szans, nawet tam zajrzeć i zobaczyć co jest w środku. Jeśli chodzi o obsługę to tym razem była bardziej rozmowna i kontaktowa :) Plusik też za niektóre niespodzianki ;)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 9/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

nataz
nataz

Neuling
14 Pkt

1 Bewertung

Tajemnica starej kamienicy

03.02.20 | Besuchsdatum: 01.02.20

Glaubwürdige Bewertung

nataz 1 Bewertung

Fajny pokój, różnorodne zagadki. Trochę [spojler], więc w 3 osoby nie zawsze wszyscy mogli uczestniczyć w rozwiązywaniu zagadki.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Wanderer
29 Pkt

19 Bewertungen

Klucz do magii

02.02.20 | Besuchsdatum: 01.02.20

patrycjanadwodna 19 Bewertungen

Ten pokój uważam za poprawny, chociaż jest kilka elementów, które przydałoby się poprawić. Może najpierw skupię się na pozytywnych aspektach :) Klimat po wejściu jest od razu odczuwalny, wystrój jest wykonany może nie mistrzowsko, ale daje przyjemne odczucia adekwatne do tematu pokoju. Wszystkie zagadki, mechanizmy zadziałały, więc do wykonania pod względem technicznym nie można się przyczepić. Obsługa również była bardzo miła i pomocna w odpowiednich momentach. Pojawiło się kilka elementów zaskakujących, co uważam za duży plus :) Co do negatywów to po pierwsze zdecydowanie za ciemny pokój. Rozumiem, że klimat i te sprawy, ale bez przesady. Było to wybitnie męczące dla oczu. Przydałaby się przynajmniej jedna dodatkowa lampka, którą można swobodnie nosić. Trudność pokoju podbija się trudnością zagadek, a nie oślepianiem graczy. Po drugie zdecydowanie za mało miejsca dla 4 osób. Biorąc pod uwagę wyżej wspomnianą ciemność i brak miejsca, przeszkadzaliśmy sobie i sądzę, że sprawniej poszłoby nam, gdybyśmy się wybrali parami. Po trzecie znaleźliśmy klucze, które nie przydały się przez całą rozgrywkę, nie rozumiem tego zabiegu. Było to bardzo mylące. Po czwarte jedna z zagadek treścią źle naprowadza na rozwiązanie i dodatkowo zaniedbania w postaci zniszczeń dokonanych przez inne grupy psują zabawę i również mylą graczy. No i po piąte kłódki szyfrowe w chacie wiedźmy... Tu mi coś nie gra. Brak dbałości o szczegóły. Pokój ogólnie w porządku, ale wymaga kilku poprawek jak dla mnie.

Bewertung melden | Berichte anzeigen (1)

Allgemeine Note: 5/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht