Escape Me

Escape Me

545

545 Bewertungen

|

PL 165

Polen: 165. Platz

|

9/10

Jesteśmy Escape Me ! Escape roomem stworzonym przez ludzi z pasją dla ludzi z pasją :) Jeśli jesteś kimś kto szuka innowacyjnych rozwiązań i niebanalnych s... [więcej]

0 Keine Räume

0 Keine Abteilungen

Firmeninformationen

Jesteśmy Escape Me !
Escape roomem stworzonym przez ludzi z pasją dla ludzi z pasją :)

Jeśli jesteś kimś kto szuka innowacyjnych rozwiązań i niebanalnych scenariuszy to musisz nas odwiedzić. Jesteśmy idealną opcją dla wszystkich nudnych rozrywek w waszym mieście :P

Pozdrawiamy Ekipa Escape Me

Neueste Bewertungen

Marta Małycha
Marta Małycha

Neuling
14 Pkt

2 Bewertungen

Bajki nie tylko dla najmłodszych!

18.06.19 | Besuchsdatum: 15.11.17

Marta Małycha 2 Bewertungen

Idąc do tego pokoju myślałam sobie, że skoro to "Świat Bajek", w dodatku przyjazny dzieciom, to pójdzie nam szybko i nie zdążę się nacieszyć wystrojem! Nic bardziej mylnego! Pokój może i jest przyjazny dzieciom, ale zagadki w nim ukryte zdecydowanie mogą sprawić spore trudności niejednemu dorosłemu! Choć spodziewam się, że dzieci i ich bystre umysły mogą sobie tutaj radzić lepiej niż my! :D Już na samym początku utknęliśmy w miejscu i nie wiedzieliśmy co robić dalej. Jednak nie zniechęcajcie się! Za pierwszą bajką kryją się kolejne, które koniecznie musicie zobaczyć! W rezultacie udało nam się rozwiązać wszystkie zagadki, musieliśmy jednak skorzystać z podpowiedzi, także łatwo nie było!
Przenikające się krainy, wprowadzały nas w świat kolejnej bajki, natomiast same zagadki nawiązywały w ciekawy sposób do samych historii, które znamy z dzieciństwa i nie tylko.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Monika1006
Monika1006

Navigator
126 Pkt

54 Bewertungen

Poczuj się jak dziecko :)

16.06.19 | Besuchsdatum: 18.05.19

Monika1006 54 Bewertungen

Pokój przenosi w świat dzieciństwa :) Zagadki na średnio-zaawansowanym poziomie trudności. Idealny na niedzielne popołudnie :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

achaja
achaja

Pfadfinder
83 Pkt

21 Bewertungen

Bajki dla doświadczonych?

05.05.19 | Besuchsdatum: 01.05.19

achaja 21 Bewertungen

Pokój trafił na plan majówki ze względu na ciekawość, co może zaoferować pokój bajkowy dla doświadczonych. No i miał być ciekawą odskocznią dla poznańskich horrorów.
Sam pokój był przyjemny, ja bym mogła w nim siedzieć zdecydowanie dłużej ze względu na podkład muzyczny (w sumie tylko dlatego). Pokój był jednak dla nas stanowczo za prosty. Od pokoju dla doświadczonych spodziewałabym się czegoś więcej, a wyszliśmy w okolicach połowy czasu zawiedzeni, że to już koniec :(

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr leicht

EscapeGirls&Friends
EscapeGirls&Friends

Pionier
201 Pkt

84 Bewertungen

a jednak nie z tej bajki

03.05.19 | Besuchsdatum: 10.11.18

EscapeGirls&Friends 84 Bewertungen

#81

Nie podobało nam się. Zagadki nie intuicyjne, jakby jednak z innej bajki. Zbiór nie powiązanych ze sobą zadań, niestety również słabo wykonanych. Pokój wiele już przeżył więc w ramach wyposażenia znajdziemy nie działające i otwarte mechanizmy, sznurki za które lepiej nie ciągnąć i chyba pozostałości po innych zagadkach. Spotykamy również zagadkę, do której instrukcja rozpisana jest na 2 stronach :& I to co zdziwiło to biorąca udział w grze kłódka ukryta w gąszczu kłódek technicznych. Nawet nie wiemy, jak ocenić trudność...łatwość...

Ogólnie duża przestrzeń słabo wykorzystana. Przygotowanie wnętrza również nie bajkowe.

Obsługa na początku bardzo ok, a po rozgrywce, która nam się nie podobała co zostało powiedziane, nie poświęcono nam nawet chwili na omówienie co było nie tak.

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 7/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

merku
merku

Pfadfinder
85 Pkt

20 Bewertungen

Powrót do kolorowego świata z dzieciństwa

02.03.19 | Besuchsdatum: 01.03.19

merku 20 Bewertungen

Świat Bajek dostarczył nam dokładnie tego, co obiecuje jego opis: fantastyczny wystrój, oddający klimat w najmniejszych szczegółach, wielość motywów i nietypowe, zaskakujące rozwiązania. Klimat świata bajek (zarówno starszych, klasycznych, jak i tych nowych) tworzy nie tylko wystrój, ale i same zagadki - ci, którzy pamiętają historie z ekranu, na pewno nie raz się uśmiechną. W pokoju bardzo przydają się spostrzegawczość i nieszablonowe myślenie. Zagadek jest dość dużo, jest tu co robić, a ich różny poziom trudności nie pozwala się nudzić. Bardzo łatwo tu jednak zapomnieć, jak szybko płynie czas i że naszym zadaniem jest opuścić magiczną krainę Disneya, a nie zostawać z jej bohaterami na dłużej ;)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer