Escape Game Studio

Escape Game Studio

Lockme Partner

21

21 Bewertungen

|

PL 140

Polen: 140. Platz

|

7.4/10

Firma Escape Game Studio hat 2 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 130 Minuten. [więcej]

2 2 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Firma Escape Game Studio hat 2 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 130 Minuten.

Abteilungsadresse Gliwice

Gliwice

ul. Na Piasku 12 B
44-100 Gliwice

Verfügbare Räume in der Abteilung Gliwice

Räume in Vorbereitung in der Abteilung Gliwice

Neueste Bewertungen

Bogumił M.
Bogumił M.

Wanderer
34 Pkt

6 Bewertungen

Gore

23.10.2019 | Besuchsdatum: 22.10.2019

Bogumił M. 6 Bewertungen

Zacznę od lokalizacji - naprawdę wpasowuje się w klimat dobrych horrorów. To warto zobaczyć. Ale nie o lokalizacji tutaj.
Wprowadzenie w klimat - niestety tutaj muszę powiedzieć, że o ile obsługa jest bardzo miła to nie idzie to w parze z wprowadzenie w klimat grozy. W sumie nie idzie to z wprowadzeniem w jakikolwiek klimat, a szkoda.
Pokój sam w sobie całkiem ciekawy, chociaż pierwsze zagadki zdecydowanie zbijają już znów po "wprowadzeniu" z klimatu.
Później jest już lepiej. Chociaż nie ma tutaj bardzo skomplikowanych zagadek jak i większych innowacji to było fajnie a klimat z czasem zaczął się budować.
Jestem zdania, że warto skoczyć, zobaczyć i wyrobić sobie samemu opinie. Ja się pobawiłem w lekkim klimacie grozy.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 7/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Włóczykij
Włóczykij

Navigator
118 Pkt

129 Bewertungen

Strasznie zniechęcająco

24.08.2019 | Besuchsdatum: 22.06.2019

Włóczykij 129 Bewertungen

Do odwiedzenia Gore zachęcił nas opis pokoju na lockme. Bardzo chciałam zobaczyć ten "najbardziej kontrowersyjny i szokujący pokój w Polsce".

Zapowiadało się dość obiecująco. Miejsce, w którym znajduje się ER wydaje się być opuszczone, sam jego wygląd wprowadza nastrój z lekkim dreszczykiem grozy, nieco tajemniczy i mroczny.

Po dotarciu do recepcji miły właściciel przypomniał krótko zasady gry i wprowadził w tematykę (ale w klimat to już niekoniecznie), a następnie weszliśmy do pokoju.

Czy było brutalnie i makabrycznie? Zależy dla kogo. Klimat niby był, ale jak dla mnie trochę za dużo "soku malinowego", po którym wszystko się kleiło. Taki trochę "keczupowy" room, a mocnych nerwów wcale nie potrzebowałam, żeby go przejść.

Było za to strasznie zniechęcająco- głównie pod kątem zagadek. Już pierwsze zadanie nas zirytowało i odebrało jakąkolwiek chęć do dalszej zabawy, a kolejne tylko utwierdzały nas w tym przekonaniu. Pokój pod względem zagadek był po prostu słaby, a większość zadań polegała na odnajdywaniu różnych elementów w ciemności. Był to mój pierwszy room (a mam za sobą jakieś 130), z którego miałam ochotę po prostu wyjść, niekoniecznie rozwiązując pozostałe przewidziane przez twórcę łamigłówki.

Szkoda, że nie mieliśmy okazji pogadać z Właścicielem (musieliśmy pędzić do kolejnego pokoju), bo chętnie wymienilibyśmy się naszymi spostrzeżeniami i opiniami.

Podsumowując, pokój ma potencjał. Niestety niewykorzystany. Sami oceńcie, czy chcecie go odwiedzić.

Allgemeine Note: 4/10

Game Master: 7/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Adrian D. 16
Adrian D. 16

Wanderer
35 Pkt

5 Bewertungen

Niezapomniane wrażenia

24.07.2019 | Besuchsdatum: 24.07.2019

Adrian D. 16 5 Bewertungen

Weszliśmy 2-osobową grupą.Zagadki są ciężkie i nie oczywiste.Powiem od razu, żeby nie było, że nie ostrzegałem.To, że nie ma tam pająków, nie oznacza, że nie mógł się tam nagle jakiś pojawić.Strasznie dla osób z arachnofobią.Jeżeli chodzi o klimat - ciekawie, mrocznie i bardzo tajemniczy.Pan z obsługi mimo, że się spóźnił o 20 minut, był bardzo miły i wszystko szybko wyjaśnił.Czy było strasznie - moim osobistym zdaniem nie, ale na razie chyba najlepszy pokój w jakim byliśmy.Polecam

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

fafner25
fafner25

Pfadfinder
61 Pkt

22 Bewertungen

W poszukiwaniu mocnych wrażeń

27.04.2019 | Besuchsdatum: 25.04.2019

fafner25 22 Bewertungen

Pokój bardzo dobrze przygotowany. Jego największą zaletą jest wystrój, który wzbudza emocje. Może niekoniecznie straszy, niekoniecznie przeraża ale na pewno przez całą rozgrywkę świetnie utrzymuje nas w klimacie. Zagadki przemyślane, kilka zadań wystawiających naszą odwagę na próbę a jeden motyw dał nam nawet do myślenia (odpowiadać czy nie?). Pomimo małych problemów technicznych, bawiliśmy się świetnie i to jest najważniejsze. Bardzo podobał mi się sposób kontaktu z obsługą a sama obsługa zakręcona horrorową tematyką. Bardzo dziękujemy za wizytę

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht