Escape ARENA

Escape ARENA

Lockme Partner

172

172 Bewertungen

|

PL 16

Polen: 16. Platz

|

9.6/10

Escape Arena to nie tylko 3 pokoje zagadek o unikalnej tematyce, to przede wszystkim miejsce gdzie oderwiesz się od rzeczywistości, zapomnisz o codziennych o... [więcej]

3 3 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Escape Arena to nie tylko 3 pokoje zagadek o unikalnej tematyce, to przede wszystkim miejsce gdzie oderwiesz się od rzeczywistości, zapomnisz o codziennych obowiązkach i wejdziesz w zupełnie inny świat! Świat, w którym liczy się tylko postawione przed Tobą Wyzwanie! Niezależnie czy przyjdzie Ci rozwikłać zagadkę nielegalnego kasyna, odszukać mistyczne amulety mocy, albo pomóc rebeliantom zdobyć tajne plany ataku- Nasz mistrz gry zadba byś całym sobą przeniósł się do przeżywanej przez siebie historii.

Abteilungsadresse Poznań

Poznań

ul. Krauthofera 55, 60-202 Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung Poznań

Neueste Bewertungen

asiekp
asiekp

Wanderer
36 Pkt

2 Bewertungen

Odyn z Wami!

23.01.20 | Besuchsdatum: 11.01.20

asiekp 2 Bewertungen

Jako wielbicielka Thorgala czułam się jak dziecko w sklepie z cukierkami. Klimat fantastyczny! Czuje się natchnienie Odyna. Zagadki o różnym stopniu trudności , zarówno dla zaawansowanych jak i poczatkujących. Bylismy w zespole mieszanym - doświadczeni i "dziewice" i wszyscy bawiliśmy się doskonale. Do tego genialny Mistrz Gry- połączenie entuzjazmu, uśmiechu i profesjonalizmu. POLECAM!!!! My wracamy do kolejnego pokoju!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Maja S. 17
Maja S. 17

Neuling
9 Pkt

1 Bewertung

Super!! Godny polecenia pokój

23.01.20 | Besuchsdatum: 11.01.20

Maja S. 17 1 Bewertung

Pokój dla każdego, bardzo fajne zagadki, poziom trudności średniozaawansowany . Rewelacyjna obsługa! Wysoka dbałość o szczegóły, gdyby nie pechowa awaria sprzętu przy jednym z zadań dałabym 10!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

aiki-homer
aiki-homer

Pfadfinder
56 Pkt

15 Bewertungen

W świecie Odyna

23.01.20 | Besuchsdatum: 21.01.20

Glaubwürdige Bewertung

aiki-homer 15 Bewertungen

To nasz drugi pokój tej firmy, więc idąc tam spodziewałyśmy się czegoś niezwykłego.... i zdecydowanie nie zawiodłyśmy się! Z czystym sumieniem mogę polecić ten ER.
Udało nam się wyjść bez podpowiedzi, ale przez całą grę miałyśmy co robić. Zagadki fajne, ciekawe, spójne, znajdzie się coś zarówno dla fanów mechanizmów jak i tradycyjnych kłódek.
Klimat pokoju super już od momentu wprowadzenia do gry, jak najbardziej wpasowujący się w świat Wikingów i Odyna.
Obsługa pokoju jak zawsze na najwyższym poziomie, po grze dociekająca czy coś nam się nie podobało lub czy można by coś jeszcze poprawić/zmienić. Naprawdę wielkie zaangażowanie zarówno w prowadzenie gry jak i stworzenie całego miejsca.
SUPER!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

kiniab
kiniab

Neuling
10 Pkt

2 Bewertungen

Uf, udało się! Choć Fenrir podgryzał nam już pięty!

22.01.20 | Besuchsdatum: 18.01.20

kiniab 2 Bewertungen

To nasz drugi pokój Escape Areny. Zachwyceni Galaktyką Tajemnic postanowiliśmy, że ten będzie następny.
I był to strzał w 10!
Pokój zrobił na nas wielkie wrażenie! Klimat, wystrój, efekty dźwiękowe i wizualne.... wow.... wszystko współgra ze sobą, tworzy atmosferę dawnej Skandynawii.
[Spojler], wsłuchani w opowieść Wikinga weszliśmy w scenariusz. Po chwili pochłonął nas wir rozwiązywania zagadek, których w pokoju jest naprawdę sporo. Zadania są zróżnicowane, wymagają spostrzegawczości, logiki, ale i współpracy. I przyznaję... Nie obyło się bez podpowiedzi ( żeby ją uzyskać trzeba chwilowo zmienić się w....;)).
Moim babski okiem na uwagę zasługują również detale i staranne wykończenie pokoju.
Najwyższa ocena należy się pełnej profesji obsłudze ER. Otwarta i kontaktowa ekipa sprawia, że chciałoby się z nimi zostać i porozmawiać dłużej i dłużej.
Zdecydowanie musicie odwiedzić Wikingów, nie pożałujecie!
P. S. Przez pokój przeszliśmy z 10-cio latką, która zafascynowana miejscem, zagadkami oraz obsługującym nas Mistrzem Gry postanowiła zrobić ES w naszym mieszkaniu. Uuuuu... Co to będzie?

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Waleczne Kotlety
Waleczne Kotlety

Pionier
215 Pkt

91 Bewertungen

Ragnarok powstrzymany!

16.01.20 | Besuchsdatum: 15.01.20

Waleczne Kotlety 91 Bewertungen

Tym razem z Kotletów przeobraziliśmy się w Wikingów i ruszyliśmy na podbój mroźnej Skandynawii! Co to była za wyprawa - na szczęście zakończona sukcesem, Amulety zdobyliśmy na czas! :)

Zacznę od początku, czyli wprowadzenia - bardzo klimatyczne i immersyjne, podobało mi się takie wejście w klimat i fabułę, takie zaangażowanie i pomysłowość Mistrza Gry jak najbardziej doceniam dając najwyższą notę :)

Pokój bardzo wciągający - zagadki odpowiadały logicznie fabularnej podróży i z ogromną satysfakcją je rozwiązywaliśmy. Zastosowano w nich sporą różnorodność i ciekawe rozwiązania technologiczne, co jeszcze potęgowało wrażenia. Były nieliniowe, wiec mogliśmy drużynowo się podzielić i przy czterech osobach każdy miał co robić :)

Klimat również pomysłowo oddany, wystrój cieszył oko :)

Ten pokój z dotychczasowych w Escape Arenie podobał nam się najbardziej, czekamy na więcej :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel