EGO

EGO

145

145 Bewertungen

|

PL 25

Polen: 25. Platz

|

9.6/10

Od małego marzyłem o przygodach rodem z filmów Indiana Jones, a jak dorosłem pokochałem Escaperoom'y, z połączenia marzeń i pasji powstało coś niesamowitego. Mroczne... [więcej]

1 1 Raum

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Od małego marzyłem o przygodach rodem z filmów Indiana Jones, a jak dorosłem pokochałem Escaperoom'y, z połączenia marzeń i pasji powstało coś niesamowitego.

Mroczne świątynie, piramidy, zagadki, skarby, sława, wyzwanie, przygody i piękne kobiety, pierwsze siedem Wam gwarantuje o to ostatnie będziecie musieli zadbać sami :)

Dosyć pogoni za cyferkami i żmudne wklepywanie ich w kłódki, przygotuj się na poważne wyzwanie dla twoich szarych komórek i bądź gotowy na wszystko.

Serdecznie zapraszam wszystkich wielbicieli przygód!

Rozwiązania jakich nie znajdziecie nigdzie indziej, a dodatkowo teraz NOWE zagadki!

Abteilungsadresse Bydgoszcz

Bydgoszcz

Krajeńska 16
85-457 Bydgoszcz

Verfügbare Räume in der Abteilung Bydgoszcz

Neueste Bewertungen

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Pfadfinder
86 Pkt

97 Bewertungen

Pozytywne doświadczenie, konkretna gra :)

11.10.2019 | Besuchsdatum: 11.10.2019

Szalony Kapelusznik 97 Bewertungen

Na początek to, co nieoczywiste, a jednak dla nas będące wyrazem szacunku dla gracza i pokazania, że "da się" - w pokoju nie ma niedotykajek, zero policyjnej taśmy i naklejek z serii 'łapy precz'. Można macać wszystko, a macane należy do macanta 😁 (zwłaszcza skarb!)

Podkład dźwiękowy jest w porządku, zagadki konkretne i logiczne, wystrój jak najbardziej na tak. 👍

Oczywiście koronny Efekt Specjalny jest superhipermega i dla niego samego warto było przyjść 😊

Właściciel jest ponadprzeciętnie sympatyczny i rzetelny, zrobił pokój z sercem i fachowo, polecamy każdemu!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Iwlin666
Iwlin666

Wanderer
49 Pkt

10 Bewertungen

Ukradniesz skarb Wisznu?

14.09.2019 | Besuchsdatum: 14.09.2019

Iwlin666 10 Bewertungen

Pierwszy raz byliśmy w ER przy domku jednorodzinnym. Pozytywnie zaskoczeni. Świetnie zbudowany pokój. Trochę za bardzo mamy w głowie, że nic w pokoju na siłę 😁
Wyszliśmy ok. 15 minut przed czasem, to chyba nasz rekord. Jednocześnie rozwiązywaliśmy kilka zagadek. Każde z nas jest inne, więc dajemy za to duży plus :)
Polecamy 😊

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Rafał L. 4
Rafał L. 4

Pfadfinder
53 Pkt

13 Bewertungen

Piaski przygody

12.09.2019 | Besuchsdatum: 08.09.2019

Rafał L. 4 13 Bewertungen

Nieduży pokój, do którego wybraliśmy się trochę przypadkiem, ale zaskoczył nas niezwykle pozytywnie. Zazwyczaj pokoje odwiedzamy we dwójkę i ten nadaje się do tego idealnie: piramida jest dość mała, ale dopracowana w szczegółach (ten piasek, te ściany, te pochodnie), więc klimat Indiany Jonesa szybko wciąga. Wchodzimy dopiero w drugą dziesiątkę zrobionych pokoi, ale przez ten przeszliśmy w rekordowym dla nas (i ponoć tylko o 7 minut wolniejszym od rekordu pokoju) czasie 38 minut właściwie tylko z jedną niedużą podpowiedzią, więc ogólnie można powiedzieć, że był bardzo łatwy - ale jeśli daje dużo dobrej zabawy, to absolutnie nie jest zarzut, bo koniec końców właśnie o to chodzi przede wszystkim. Zagadki są logiczne, przyjemne i wszystkie zanurzone w klimacie i temacie pokoju. Nie obejdzie się też bez mocnych niespodzianek i pomysłowego zakończenia przygody. Na plus również sympatyczny mistrz gry, który uciął sobie z nami fajną pogawędkę po zakończeniu zabawy. Warto oddalić się od najeżonego escape roomami centrum Bydgoszczy i zapuścić się w odmęty Angkor Wat.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr leicht

Oliwia Paprocka
Oliwia Paprocka

Wanderer
41 Pkt

28 Bewertungen

Skarb trudny do zdobycia

07.09.2019 | Besuchsdatum: 28.08.2019

Oliwia Paprocka 28 Bewertungen

Świetna zabawa, pomysłowe zagadki i zaskakujące rozwiązania czyli to co lubimy najbardziej! Mistrz gry przesympatyczny człowiek, aż nie chciało się wychodzić. Pokój polecam dla 3 osób. Udało nam się wyjść 10 min przed czasem, ale nie obyło się bez podpowiedzi. Polecam!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Pomeranian Runaways
Pomeranian Runaways

Pfadfinder
86 Pkt

24 Bewertungen

Być lepszym od Indiany

03.09.2019 | Besuchsdatum: 31.08.2019

Pomeranian Runaways 24 Bewertungen

Drugi pokój w naszej krótkiej bydgoskiej ucieczce, czyli "Odmęty Angkor Wat", został przez nas odwiedzony głównie przez w miarę wysoką pozycję na lockme. W tym mieście kończą już się nam możliwości odwiedzin, ale wyszło na to, że nadal trochę przed nami. Nie wiem, jak wcześniej mogliśmy nie trafić na tak świetnie urządzony pokój.

Przed samym wejściem ucięliśmy sobie krótką, miłą pogawędkę o naszych doświadczeniach związanych z escape room'ami i trochę między słowami zostaliśmy wprowadzeni w ideę pokoju, jego klimat oraz fabułę. Zostaliśmy też poinformowani, w ile musimy wyjść, żeby pobić rekord pokoju. Weszliśmy do środka, a tam po raz kolejny w przygodówce w Bydgoszczy przenieśliśmy się w inny świat. Pokój świetny, zarówno wystrój, jak i niektóre mechanizmu. Dzięki niektórym rozwiązaniom naprawdę możemy się poczuć jak Indiana Jones i o to właśnie w tym pokoju chodzi. Chociaż nie ma specjalnej fabuły, to pozwala nam odegrać rolę archeologów z filmów przygodowych. Detale są odwzorowane świetnie, każdy element zachwyca, a końcówka jest genialna.

Same zagadki są przyjemne. Na początku fajnie wprowadzające w klimat poszukiwania skarbów w świątyni, pozniej nabierają e coraz większego skomplikowania, jeżeli chodzi o mechanizmy. Niezbyt trudne, do bezproblemowego zrobienia w godzinę. Ba, gdyby nie nasza wpadka w pewnym momencie pokoju, naprawdę pobilibyśmy ten rekord, a tak wyszliśmy w 36 minut z jedną podpowiedzą. No cóż, trudno się mówi, najważniejsze było przeżycie, które było obłędne.

Podsumowując, "Odmęty Angkor Wat" to następna i chyba na razie ostatnia przygodówka, która jest wręcz obowiązkowa na mapie Bydgoszczy. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i oczywiście czekamy na więcej!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Weiter anzeigen