Dark House

Dark House

Nasze pokoje łączą klimat zagadkowy i przerażający. Staraliśmy się stworzyć w nich unikalną atmosferę, na która składają się pomysłowe zagadki oraz specyficzne elementy... [więcej]

2 2 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Nasze pokoje łączą klimat zagadkowy i przerażający. Staraliśmy się stworzyć w nich unikalną atmosferę, na która składają się pomysłowe zagadki oraz specyficzne elementy scenerii. Zapraszamy zarówno początkujących, zaawansowanych graczy jak i absolutnych nowicjuszy, którzy chcą przeżyć jednorazową przygodę lub wkręcić się w świat escape roomów. Gwarantujemy mocne wrażenia :)

Abteilungsadresse Poznań

Poznań

ul. Mostowa 26/5
61-854 Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung Poznań

Geschlossene Räume in der Abteilung Poznań

Neueste Bewertungen

Clexane
Clexane

Neuling
21 Pkt

8 Bewertungen

Nie dla ludzi o słabych nerwqch

18.08.2019 | Besuchsdatum: 17.11.2018

Clexane 8 Bewertungen

Najlepszy klimat ER w Poznaniu. Od samego wejścia jesteśmy w środku rozgrywki, MG jest niesamowity i wprowadzenie od niego powodowało ciarki na plecach. Zagadki logiczne, da się do wszystkiego dojść samodzielnie. Momentami naprawdę przerażająco. Do opuszczonego szpitala psychiatrycznego wchodzicie na własną odpowiedzialność.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

daria.nowak
daria.nowak

Neuling
16 Pkt

5 Bewertungen

Super

19.02.2019 | Besuchsdatum: 24.01.2019

daria.nowak 5 Bewertungen

Bardzo polecam. Od samego początku panuje odpowiednia atmosfera. Już osoba wprowadzająca graczy do pokoju wciela się w odpowiednią rolę tak, że napięcie budowane jest zanim gracze zostaną zamknięci. Zagadki wymagające, ale do przejścia. Pokój, aranżacja, atmosfera wszystko w klimacie. Bardzo mi się podobało.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

anaasta
anaasta

Neuling
19 Pkt

5 Bewertungen

Bać się lubię, a najbardziej boję się ludzkiej psychiki...

06.02.2019 | Besuchsdatum: 03.03.2018

anaasta 5 Bewertungen

... szczególnej tej nieco chorej! Albo nawet bardziej niż nieco. Panuje powszechna opinia, że lekarze pracujący z psychicznie chorymi, nie mogą pozostać zbyt długo przy zdrowych zmysłach. Pracujący w tym opuszczonym szpitalu pan doktor mocno się wpisuje w tę opinię:)
Wszystko tu do siebie pasuje, a mistrz genialnie wprowadza w kapitalny klimat szpitala. No i rozpoczęcie gry mocno podnosi poziom adrenaliny, który sukcesywnie jest podsycany kolejnymi zdarzeniami. Oczywiście dałam się ponieść emocjom, więc w pewnym momencie straciłam kontrolę nad trzeźwym myśleniem, na szczęście moi towarzysze trzymali rękę na pulsie i wspólnymi siłami otworzyliśmy wszystkie kłódki. W mojej opinii (jak i reszty ekipy), pokój zasługuje na najlepsze oceny i jest godny polecenia głodnym silnych emocji ludziom.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Jakub-theDoorKicker
Jakub-theDoorKicker

Wanderer
34 Pkt

4 Bewertungen

W mroku czarnych sił

12.01.2019 | Besuchsdatum: 05.01.2019

Jakub-theDoorKicker 4 Bewertungen

Pokój dobrze przygotowany i klimatyczny, nawet łatwy, ale zawiesiliśmy się na jednej zagadce. Przez całą grę czuć na sobie czyiś wzrok (i wcale nie chodzi tu o kamerę). Według mnie scenografia bardziej straszna niż standardowo. Polecam dla mniejszych grup, pokój wyjątkowo ciasny. Nie będę ukrywał, że akurat tutaj sporo mi brakowało, ale jak najbardziej można wpaść, jeśli ktoś lubi mroczne klimaty.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Weiter anzeigen