Continuum

Continuum

Lockme Partner

256

256 Bewertungen

|

PL 8

Polen: 8. Platz

|

9.8/10

Firma Continuum hat 2 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 135 Minuten. Telefon kontaktowy: 502 89 49 90 [więcej]

2 2 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Firma Continuum hat 2 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 135 Minuten.
Telefon kontaktowy: 502 89 49 90

Abteilungsadresse Poznań

Poznań

ul. Święty Marcin 43, w podwórzu II piętro
Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung Poznań

Räume in Vorbereitung in der Abteilung Poznań

Neueste Bewertungen

G&F
G&F

Pfadfinder
69 Pkt

59 Bewertungen

G&F w Murder House

09.11.2019 | Besuchsdatum: 16.01.2019

Archivbewertung

G&F 59 Bewertungen

Nie będziemy dużo pisać gdyż to był chyba 14 pokój w ciągu 3 dni w Poznaniu i nie do końca pamiętamy zagadki, ale na pewno klimat pokoju, genialny mistrz gry i surowy wystrój robia tutaj taką robotę że nie możecie ominąć tego pokoju na mapie Poznania. Pozdrawiamy Mistrza gry, który wkłada dużo pracy i mega się angażuje;)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Q
Q

Reiseführer
460 Pkt

250 Bewertungen

#255

08.11.2019 | Besuchsdatum: 08.08.2019

Glaubwürdige Bewertung

Q 250 Bewertungen

Mocne wprowadzenie, które jest zapowiedzią bardzo dziwnego (ale takiego w najlepszym tego słowa znaczeniu), lekko onirycznego klimatu, który czeka nas w środku. W zagadkach są elementy wymagające kooperacji, powiedziałbym nawet, że jedno zadanie potrafi mocno przetestować granice cierpliwości i poziom zgrania. Jedno jest pewne – w trakcie jego wykonywania może paść niejedno niecenzuralne słowo ;) Szukanie ograniczone jest do niezbędnego minimum, w zamian jednak szereg zagadek logicznych różnego typu. Za to ostatnie ogromny plus, bo prócz bodźcowania graczy różnymi efektami, zagadki i tak pozostają na pierwszym planie. Końcówka to tylko dopełnienie tego fajnie przemyślanego i poprowadzonego scenariusza – nie można było zrobić tego lepiej. Polecam!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

majusiaa1
majusiaa1

Wanderer
31 Pkt

3 Bewertungen

Niespokojny szum

03.11.2019 | Besuchsdatum: 03.11.2019

majusiaa1 3 Bewertungen

Pokój robi niesamowite wrażenie! Już od samego początku przygody pan z obsługi wprowadza taką atmosferę, że jeszcze długo po wyjściu przeżywaliśmy te emocje i analizowaliśmy każdy szczegół. Wszystkie detale dopracowane na najwyższym poziomie i dzięki temu stworzono tam niepowtarzalny klimat. Ostatecznie uratowaliśmy ludzkość 3 sekundy przed końcem czasu, zagadek było sporo o zróżnicowanej trudności. Z pewnością jeszcze do Was wrócimy!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

betzik / Stynki Runners
betzik / Stynki Runners

Pfadfinder
76 Pkt

23 Bewertungen

...wirus zdezaktywowany! #23

28.10.2019 | Besuchsdatum: 29.07.2019

Glaubwürdige Bewertung

betzik / Stynki Runners 23 Bewertungen

Ekipa Continuum pokojem Murder House zrobiła na nas doskonałe wrażenie, więc na wizytę w ich kolejnym projekcie wyczekiwaliśmy z wielkimi nadziejami, a udostępniony przed premierą pokoju rozbudowany scenariusz dodatkowo potęgował emocje. Warto jednak było czekać, bo Szum przerósł nasze oczekiwania. Cała historia jest niezwykle spójna, a sposób wprowadzenia do rozgrywki nowatorski. Zagadki stoją na świetnym poziomie i są logiczne, niemniej rozwiązanie części z zadań na pewno będzie łatwiejsze dla ekip posiadających już pewne escaperoom'owe doświadczenie i umiejętność współpracy. Mocną stroną tego pokoju jest wystrój oraz powierzchnia przewidziana na rozgrywkę. Całość tworzy niepowtarzalny klimat i trzyma w napięciu przez cały scenariusz. Ogromny plus dla obsługi za czas poświęcony po zakończeniu gry.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

LockMe
LockMe

Reiseführer
480 Pkt

328 Bewertungen

Coś przerywa

28.10.2019 | Besuchsdatum: 31.08.2019

Lockme-Bewertung

LockMe 328 Bewertungen

To bardzo trudny temat i ujęcie go w escape roomie wcale nie ułatwia zadania, jednak jego realizacja jest na poziomie mistrzowskim. Tu wszystko trzyma się pierwotnej fabuły, pokój prowadzi graczy przez historię w bardzo płynny sposób.

Sami nie wiemy, co w tym pokoju jest lepsze - klimat czy zagadki. Jedno jest pewne - oba aspekty to wyższa klasa. Wbrew pozorom pokój nie jest taki trudny i choć nam zajął on 30 minut z przewidzianych 75, zdecydowaliśmy się oznaczyć poziom trudności jako średni mimo tego, że sam temat jest - jak już wspomnieliśmy - trudny. A to dlatego, że zagadki są świetne i niektóre wręcz nieoczywiste, dlatego trzeba przy nich zmienić sposób myślenia. Przekroczyć granice interpretacji zagadek i ich rozwiązywania, pomyśleć trochę inaczej, nieszablonowo. I o to właśnie chodzi w escape roomach. Dlatego też warto zaczekać z odwiedzinami w tym pokoju, dopóki nie nabierze się doświadczenia.
W tym scenariuszu nie towarzyszy nam paraliżujący strach, a wszechobecny niepokój definiujący dobry thriller. Oczywiście osoby bardzo bojaźliwe będa w stanie się mocniej nakręcić, jednak w naszej ocenie ten wspomniany niepokój nie przeszkadza zbytnio w skupieniu się na zagadkach. Ale swoje piętno zostawia i dlatego warto jeszcze raz podkreślić, że klimat jest rewelacyjny.

Nie pytajcie, czy warto. Po prostu tam idźcie, bo jakość całego szumnego doświadczenia w chwili obecnej wychodzi poza skalę.

Schwierigkeitsgrad: Mittel