Combinator Kraków

Combinator Kraków

Lockme Partner

909

909 Bewertungen

|

PL 38

Polen: 38. Platz

|

9.7/10

Firma Combinator Kraków hat 3 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 180 Minuten. [więcej]

3 3 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Firma Combinator Kraków hat 3 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 180 Minuten.

Abteilungsadresse Kraków, Polen

Kraków

ul. Piekarska 9/2
31-067

Verfügbare Räume in der Abteilung Kraków

Geschlossene Räume in der Abteilung Kraków

Neueste Bewertungen

chrno1992
chrno1992

Neuling
17 Pkt

2 Bewertungen

Alchemik i Komnata Usterek

21.02.20 | Besuchsdatum: 15.02.20

Glaubwürdige Bewertung

chrno1992 2 Bewertungen

Bardzo fajny klimat i świetne zagadki... które nie do końca działały. Nie będę oryginalny jeśli napiszę, że pokój ma duże problemy techniczne. Elementy mechanizmów luźne, niezaskakujące prawidłowo. Czasem strach było czegoś dotknąć bo nie wiadomo czy czegoś się nie popsuje. Wszelkie "znaki" i wskazówki pisane przydałoby się wymienić bo te obecne są już mocno sfatygowane i nieczytelne.
Najgorsze jednak były wspomniane problemy techniczne. Przy jednej z z pierwszych zagadek straciliśmy bardzo dużo czasu ponieważ przez usterkę rozwiązanie było inne niż zagadka zakładała.
Ok, uznaliśmy, że to jednorazowa wpadka, idziemy dalej. Niestety, w dalszym etapie zabawę psuły tylko kolejne usterki, które ciężko opisać bez spojlerowania.
Przy jednym z rekwizytów końcowej fazy znowu straciliśmy czas bo jak się okazało uszkodziła go poprzednia grupa. Szkoda tylko, że poinformowano nas o tym po skończeniu pokoju.
Gdy po wyjściu z pokoju poinformowaliśmy obsługę o tym, że wiele rzeczy nie działało, lub zaskakiwało dopiero po kilku próbach usłyszeliśmy "no tak u nas czasem bywa" xD)
Szkoda bo gdyby nie te wszystkie usterki to chętnie dałbym 10/10 bo założenia niektórych zagadek były świetne i stanowiły wyzwanie.

Ode mnie osobiście mały plusik za muzykę z Divinity Original Sin 2. ;)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 4/10

Game Master: 3/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

jordeek36
jordeek36

Neuling
14 Pkt

1 Bewertung

Zepsuta elektryka

17.02.20 | Besuchsdatum: 15.02.20

jordeek36 1 Bewertung

Pokój na prawdę ciekawy, jednakże większość czasu straciliśmy przez mechanizmy które nie działały. Elektronika na wierzchu, grupa przed nami zepsuła element pokoju o czym obsługa nas nie poinformowała i straciliśmy czas na daną zagadkę która nie działała

Bewertung melden

Allgemeine Note: 3/10

Game Master: 1/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

serop
serop

Neuling
16 Pkt

1 Bewertung

Dobrze ale mogło być lepiej

10.02.20 | Besuchsdatum: 09.02.20

Glaubwürdige Bewertung

serop 1 Bewertung

Pierwsza przygoda z Escape Roomami - w 4-osobowej grupie. Wiele elementów bardzo fajnych i ciekawych, o nich się nie rozpisuję bo piszą o nich inni, ale też nierzadko niedopracowanych:
- czasami coś nie zadziałało od razu albo jak należy i nie wiadomo było czy źle rozwiązujemy zagadkę czy to sprawy techniczne
- jedną z kłódek otworzyliśmy kodem przeznaczonym, jak się okazało, do innej kłódki, co też pokrzyżowało nam szyki i wymagało podpowiedzi. Której zresztą w takiej sytuacji nie dostaliśmy bo Mistrz Gry nie wiedziała co się dzieje :) Szczęścia tyle, że udało się ten moment pominąć
- zagadki podobno logiczne ale niektóre według mnie osobiście mogłyby być lepiej nakreślone. Choć może to być też kwestia tego, że nie działaliśmy liniowo a często każdy na własną rękę

Poza tym jednak zabawy i śmiechu była masa, dostaliśmy też dodatkowy czas aby ubić bestię. I choć pozostał lekki niedosyt i niesmak to wyszliśmy zadowoleni.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 7/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Femorin
Femorin

Wanderer
28 Pkt

7 Bewertungen

Grobowa wizyta u Alchemika

02.02.20 | Besuchsdatum: 30.12.19

Femorin 7 Bewertungen

Pokój nieliniowy, cechujący się naprawdę różnorodnymi rekwizytami, których do tej pory nie spotkaliśmy w innych ER. Dobrze zbudowana historia, klimat odzwierciedlający założony czas i miejsce. Polecamy!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 9/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel