Clue Room Poznań

Clue Room Poznań

Lockme Partner

74

74 Bewertungen

|

PL 12

Polen: 12. Platz

|

9.8/10

Z ogromną pasją od trzech lat odwiedzamy wszelkie escape room'y. Temat ten pochłonął nas na tyle, że postanowiliśmy znaleźć się po drugiej stronie. Mamy nadz... [więcej]

1 1 Raum

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Z ogromną pasją od trzech lat odwiedzamy wszelkie escape room'y. Temat ten pochłonął nas na tyle, że postanowiliśmy znaleźć się po drugiej stronie. Mamy nadzieję, że nasza wizja i pomysły spotkają się z pozytywną reakcją odwiedzających.

Abteilungsadresse Poznań

Poznań

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung Poznań

Neueste Bewertungen

aircraft
aircraft

Wanderer
38 Pkt

6 Bewertungen

Level Gold

03.12.19 | Besuchsdatum: 30.11.19

Glaubwürdige Bewertung

aircraft 6 Bewertungen

Pokój przygotowany na wysokim poziomie. Każdy z graczy znajdzie coś dla siebie. Rozwiązywanie zagadek sprawia wiele satysfakcji, wszystko jest logiczne i spójne. Bardzo dużo elektroniki, duży plus za brak kłódek. Obsługa bardzo miła i radosna. Pozytywnie przebiegł każdy etap naszej gry. Pokój Golden Hajs będziemy wspominać bardzo długo.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

kasiazmuda8
kasiazmuda8

Neuling
11 Pkt

1 Bewertung

Niezapomniany napad na bank

01.12.19 | Besuchsdatum: 30.11.19

kasiazmuda8 1 Bewertung

Jako, że w escape room'ie miałam okazję być po raz w pierwszy, spośród dziesiątek propozycji poznańskich pokoi wybrałam właśnie Golden Hajs. Wybrałam się tam z moim chłopakiem i zarówno ja jak i on nie mieliśmy żadnego doświadczenia w tego typu grach. Przywitała nas bardzo miła Pani,która zapoznała nas z zasadami i regułami po czym zostaliśmy wprowadzeni do pokoju. Po otwarciu oczu ukazało się nam [spojler], w którym jak najszybciej zaczęliśmy szukać.
Pokój ma swój klimat, oddaje bardzo dobrze poszczególne [spojler]. Jako fanka serialu Dom z Papieru bardzo przypadło mi to do gustu lecz nawet osobie która nie jest w tym obeznana tak jak mój towarzysz również bardzo mu się spodoba.
Zagadki były świetne! Napewno nie znajdziecie tutaj typowych kłódek i liniowości. Szyfry, elektronika która momentami naprawdę zaskakuje i nowoczesność przejmuje tu stery. Na początku wydaje się że zagadki są dość proste jednak im dalszy etap tym trzeba bardziej kombinować co jest jak najbardziej na plus.
Bardzo podobało mi się to,że podpowiedzi nie były dosłowne, tylko nakierowujące na co powinniśmy zwrócic uwagę lub zastanowić się nad daną rzeczą.
Udało nam się wyjść ze złotem dzięki dodatkowym 15-stu minutom które które dzięki uprzejmości prowadzącej zyskaliśmy bez jakiegokolwiek przerywania. Po zakończonej grze zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i pogadaliśmy wraz z przemiłą pracownicą.
Podsumowując serdecznie polecam ten pokój zarówno dla osób początkujących( z małymi podpowiedziami)jak i zaawansowanych. Co do liczby osób myślę że od 2 do max.3, w większej grupie myślę że niektórzy uczestnicy mogą się nieco nudzić ponieważ pokój nie jest zbyt obszerny. Dziękuję za wspaniałe miejsce ClueRoom!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Iwona Z. 2
Iwona Z. 2

Neuling
23 Pkt

9 Bewertungen

Warto

01.12.19 | Besuchsdatum: 30.11.19

Iwona Z. 2 9 Bewertungen

Wydawałoby się, że plan napadu na bank był przygotowany perfekcyjnie. Rozwiązanie zagadek przysporzyło nam trochę trudności ale przecież zawsze w filmach jest tak, że coś pójdzie niekoniecznie zgodnie z planem. Spostrzegawczość to coś z czym mamy zawsze problem jednak tym razem posłuchaliśmy przemiłej mistrzyni gry i przejrzeliśmy wszystko dokładnie. Świetny pokój. Polecam.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Apolonka
Apolonka

Neuling
18 Pkt

3 Bewertungen

Maniaki dały radę!

28.11.19 | Besuchsdatum: 28.11.19

Apolonka 3 Bewertungen

Genialny pokój ! Zdecydowanie należy do jednego z naszych ulubionych pokoi ! Zagadki na bardzo wysokim poziomie, wszystkie logiczne, co nie znaczy, że łatwe. Na pewno nie należy lekceważyć pokoju, a mieć oczy szeroko otwarte. Mistrzowie gry okazali się być bardzo mili, a także oddani swojej pasji w 100%. Zdecydowanie należy uwzględnić ten pokój na swojej liście pokoi do odwiedzenia w najbliższej przyszłości.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel