CentEr Poznań

CentEr Poznań

Lockme Partner

81

81 Bewertungen

|

PL 8

Polen: 8. Platz

|

9.7/10

Firma CentEr Poznań hat 6 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 585 Minuten. [więcej]

6 6 Räume

4 4 Abteilungen

Firmeninformationen

Firma CentEr Poznań hat 6 Räume. Um sie zu besuchen, brauchst du 585 Minuten.

Abteilungsadresse Fun4Brain, Polen

Fun4Brain

Ul. Lechicka 59

Verfügbare Räume in der Abteilung Fun4Brain

Räume in Vorbereitung in der Abteilung Fun4Brain

Abteilungsadresse Lock Escape, Polen

Lock Escape

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung Lock Escape

Abteilungsadresse Przygodownia, Polen

Przygodownia

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung Przygodownia

Abteilungsadresse CluERoom, Polen

CluERoom

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Verfügbare Räume in der Abteilung CluERoom

Neueste Bewertungen

MTN42
MTN42

Wanderer
29 Pkt

8 Bewertungen

Uciec z lasu?

20.03.20 | Besuchsdatum: 27.02.20

Glaubwürdige Bewertung

MTN42 8 Bewertungen

Tajemniczy las to escape room, w którym dobrze się będą bawić zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani gracze. Zróżnicowane zagadki, dobry klimat i przemiła obsługa sprawiają, że na pewno wrócę do następnych ich pokoi. Polecam ;)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

patryk.kozlowski
patryk.kozlowski

Neuling
20 Pkt

2 Bewertungen

Tajemniczy pokój

11.03.20 | Besuchsdatum: 27.02.20

patryk.kozlowski 2 Bewertungen

Pokój raczej dla osób które były już w kilku pokojach. Bardzo podobał mi się wystrój oraz to jak różne były zagadki. Czasem trzeba było dłużej pomyśleć ale sprawiało to większy fun! Było w nim dużo interaktywnych rzeczy i co by więcej nie mówić, bardzo klimatyczny, a sekret wcale nie jest taki oczywisty jak się nam wydaje. Polecam

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 9/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Reiseführer
435 Pkt

291 Bewertungen

Cyrk Kamiennych Braci i tajemne korytarze grobowca

10.03.20 | Besuchsdatum: 04.01.20

Cyrk Kamiennych Braci 291 Bewertungen

Egipt chyba musi być jednym z naszych ulubionych kierunków zagranicznych podróży. Nie pierwszy już raz tam kierujemy swe kroki, oczywiście zawsze odwiedzając piramidy i inne starożytne budowle. Tym razem jednak, chcąc odpocząć od przygód i mocnych wrażeń, wybraliśmy się na zwykłe spokojne zwiedzanie świątyni. Życie jednak spłatało nam figla, bowiem przez przypadek zostaliśmy oddzieleni od grupy trafiając do nieznanego segmentu piramidy. Jak się okazało, spoczywał tam legendarny Faraon.

Pokój wygląda całkiem ładnie, znaleźć tu można wiele elementów jednoznacznie wskazujących na tematykę pokoju. Nie da się jednak jednocześnie ukryć, że wystrój nie trzyma równego poziomu i w niektórych miejscach można natrafić na elementy, których poziom wrażenia autentyczności jest wyraźnie niższy. Scenariusz pod względem dekoracji i efektów nie jest też szczególnie zaskakujący. Generalnie jednak trzyma dobry poziom.

Zagadki starają się angażować graczy na różny sposób, czasem wymagając aktywności manualnej, czasem spostrzegawczości a czasem logicznego myślenia. Zadania w większości pasują do klimatu, choć kilka elementów trochę odstaje od wykreowanego świata. Pokój ogólnie jest średnio trudny.

Obsługa wypełniła swoje zadania jak należy, miło było także uciąć sobie krótką pogawędkę, po zakończeniu gry.

"Faraon" to solidnie wykonany scenariusz. Patrząc przez pryzmat całego kraju, porusza on dość popularną tematykę. Ograniczając się jednak do Poznania, możliwość wyprawy do starożytnej piramidy będzie dość oryginalną przygodą. Tak czy inaczej będzie to raczej miło spędzony czas. My bawiliśmy się dobrze.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Reiseführer
435 Pkt

291 Bewertungen

Cyrk Kamiennych Braci i niezdobyty skarbiec

10.03.20 | Besuchsdatum: 04.01.20

Cyrk Kamiennych Braci 291 Bewertungen

Pewnego razu, jeden profesor, który przypadkiem okazał się szefem najsłynniejszego na świecie gangu, który wsławił się iście spektakularnymi napadami, poprosił nas o pomoc. Szykowała się kolejna robota, jednak tym razem jak nam powiedział nasz zleceniodawca - bez najlepszych specjalistów od ucieczek skok się nie uda. Przyszedł czas, aby zdobyć Golden Hajs.

Wystrój pokoju nie jest nadzwyczajny, ale adekwatny do klimatu. Większość rekwizytów i elementów wystroju robi dobre wrażenie, choć trafiły się i takie mocno chałupnicze. Na pewno twórcom udało się w dobry sposób zagospodarować przestrzeń i ukryć w pokoju niejedną niespodziankę, którymi można zaskoczyć nawet doświadczonych graczy.

Od strony zagadek, ER prezentuje się bardzo solidnie. Główny nacisk położono tutaj na rozwiązania elektroniczne. Kilka zastosowanych w tym pokoju mechanizmów było naprawdę oryginalnych. Poziom trudności był średni, ale przez wzgląd na dużą liczbę zagadek w dwie osoby mieliśmy pełne ręce roboty. Rozgrywka należy do tych bardziej liniowych.

Obsługa swoje zadanie spełniła bardzo dobrze. Było miło i profesjonalnie.

Podsumowując, "Golden Hajs", to bardzo dobry pokój, który szczególnie powinien się spodobać osobom, które cenią sobie oryginalne rozwiązania i dla których atrakcyjność zagadek jest sprawą nadrzędną, a wystrój tylko elementem drugoplanowym.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Aleksandra S. 13
Aleksandra S. 13

Wanderer
49 Pkt

13 Bewertungen

Uwaga! Obudziłyśmy faraona!

09.03.20 | Besuchsdatum: 09.03.20

Aleksandra S. 13 13 Bewertungen

W pokoju musicie przygotować się na najcięższe zagadki umysłowe. Logika i dobra strategia to najważniejsze elementy tej gry. By wydostać się z grobowca przyda się dużo cierpliwości, gdyż w piramidzie można łatwo zgubić drogę... Dziękujemy obsłudze za świetną zabawę i mistrzowskie wyczucie bo udało nam się zrobić pierwszy pokój bez żadnej podpowiedzi :) Polecamy gorąco i pozdrawiamy Mistrza Gry!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer