Can you escape?

Can you escape?

Lockme Partner

229

229 Bewertungen

|

PL 54

Polen: 54. Platz

|

9.1/10

Otwarliśmy się jesienią 2016 roku, jesteśmy grupką pozytywnych wariatów z głowami przepełnionymi pomysłami. Podjęliśmy zobowiązanie tworzyć pokoje wyjątkowe... [więcej]

2 2 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

Otwarliśmy się jesienią 2016 roku, jesteśmy grupką pozytywnych wariatów z głowami przepełnionymi pomysłami. Podjęliśmy zobowiązanie tworzyć pokoje wyjątkowe, bez kopiowania schematów, różnorodne, nie liniowe. Pokoje z których każdy wyjdzie (nawet jeżeli nie wyjdzie ;) ) z uśmiechem na ustach i fajnymi wspomnieniami.
Wpadnijcie do Nas i zobaczcie co przygotowaliśmy!

Abteilungsadresse Bytom, Polen

Bytom

ul. Dworcowa 31/23
41-902 Bytom

Verfügbare Räume in der Abteilung Bytom

Geschlossene Räume in der Abteilung Bytom

Neueste Bewertungen

w.rzymska
w.rzymska

Pionier
194 Pkt

43 Bewertungen

Cisza! Niech przemówią zagadki...

23.09.20 | Besuchsdatum: 19.09.20

w.rzymska 43 Bewertungen

Pomimo tego, że zaznaczono nam, że pokój ma swoje lata, nie odczuliśmy tego tak bardzo. Znajdowaliśmy się przecież w więzieniu. Eksperymentalnym, ale nadal więzieniu, więc nie zaskoczył nas surowy wystrój. Najważniejsze było to, że jest tam co robić a trzy osoby mają sporą szansę ostro pogłówkować. Aspekt współpracy był dokładnie na poziomie, którego oczekiwaliśmy, więc nie zawiedliśmy się! Dużym plusem jest fakt, że obsługa jest cały czas "z wami" - dokładnie wie, w którym momencie się znajdujecie i reaguje bardzo szybko! Sposób udzielania podpowiedzi również przypadł nam do gustu :)
Wybierzcie się do tego pokoju, bo warto! I miejcie oczy szeroko otwarte!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

w.rzymska
w.rzymska

Pionier
194 Pkt

43 Bewertungen

GeneaLOGICZNA zagwozdka

23.09.20 | Besuchsdatum: 19.09.20

w.rzymska 43 Bewertungen

Zamek Czarnego Kruka pod względem wizualnym to wielkie WOW! Poziom zagadek jest zróżnicowany ale główne zadanie odtworzenia drzewa genealogicznego może spędzić sen z powiek! Jest to sprawa trudna ale WARTO chwilę pomóżdżyć, pokój jasno zaznacza, że zagadka została rozwiązana dobrze :) W tym pokoju bawiliśmy się świetnie i pomimo tego, że jedna sprawa nie zadziałała tak jak miała, podpowiedź obsługi nie była od razu rozwiązaniem zagadki, tylko rozwiązaniem problemu - za co wielki plus! Dla doświadczonych grup polecamy jako pokój relaksacyjny :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

brudneSkarpety
brudneSkarpety

Navigator
105 Pkt

24 Bewertungen

Nieco inny

09.09.20 | Besuchsdatum: 30.08.20

Glaubwürdige Bewertung

brudneSkarpety 24 Bewertungen

Trzeba zacząć od tego, że pokój ma odpowiedni klimat i pasujące do niego wnętrze. Zagadki są ciekawe, oryginalne i pomysłowe. Polecam dla max czterech osób, w piątkę jest momentami nieco ciasno i nie wszyscy mogą na raz wykonywać zagadki.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Azyn
Azyn

Pfadfinder
71 Pkt

33 Bewertungen

Kto jest kim?

14.07.20 | Besuchsdatum: 18.06.20

Azyn 33 Bewertungen

Pokój Kruka zaskoczył nas nietypowymi rozwiązaniami i końcowym jego efektem. Dla miłośników szukania, kombinowania i ustalania faktów jest to strzał w dziesiątkę. Wystrój profesjonalny, cieszył oko, zagadek niewielka ilość, byliśmy w pięcioosobowej ekipie i moim zdaniem to trochę za dużo, więc polecam wybrać się w mniejszym gronie.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

jellyogre
jellyogre

Neuling
11 Pkt

2 Bewertungen

Podróż w przeszłość

13.07.20 | Besuchsdatum: 12.07.20

jellyogre 2 Bewertungen

Co przede wszystkim urzeka w pokoju już od progu, to klimat. Po pomysłowym wstępie, wkraczamy w świat gdzie każda z zagadek, łamigłówek i każde zadanie na spostrzegawczość są mocno osadzone w fabule której rozwiązanie jest naprawdę satysfakcjonujące. Trzeba wiele się naszukać w świetnie zagospodarowanym pokoju, trochę poczytać i pogłówkować nad słowem pisanym, ale przede wszystkim zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Pokój zrobił na naszej grupie bardzo dobre wrażenie, od najmłodszych graczy zaczynając. Jedynym, maleńkim minusem były pewne problemy z płynnym działaniem niektórych elementów, ale nie przeszkodziło nam to w świetnej zabawie z pomocą przemiłej Pani z obsługi :)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel