Can U Escape?

Can U Escape?

0

Keine Bewertungen

|

PL 169

Polen: 169. Platz

|

0/10

Escape room Can U Escape? powstał w grudniu 2015 roku. Jesteśmy grupą pasjonatów, która odwiedzeniu kilkunastu pokoi w różnych miastach postanowiła wzbogaci... [więcej]

0 Keine Räume

0 Keine Abteilungen

Firmeninformationen

Escape room Can U Escape? powstał w grudniu 2015 roku.
Jesteśmy grupą pasjonatów, która odwiedzeniu kilkunastu pokoi w różnych miastach postanowiła wzbogacić Toruń o kolejny escape room.
Obecnie posiadamy trzy pokoje zagadek, których mogą spróbować nasi gracze.
Staramy się, aby tematy naszych pokoi wyróżniały się spośród pozostałych escape roomów w Polsce.

Więcej o naszych pokojach dowiecie się tutaj na lockme.pl, z naszej strony: https://canuescape.pl lub e pod numerem 730 037 760.

Neueste Bewertungen

Waldek M.
Waldek M.

Navigator
131 Pkt

80 Bewertungen

Nie z nami te numery

30.12.18 | Besuchsdatum: 14.12.18

Waldek M. 80 Bewertungen

Scenariusz pokoju klasyczny, a wystrój surowy, co bardzo pasuje do całej historii i koncepcji . Zaczynamy od ucieczki z celi i od samego początku jesteśmy zdani na siebie, a wszystko zależy od nas i dobrej współpracy. Zagadek dosyć dużo, jednak są bardzo intuicyjne, spójne z klimatem. Zaskoczyła nas duża ilość elektroniki, która jest fajnie pomyślana, współgra z klasycznymi kłódkami i potrafi zaskoczyć. Prowadzący potrafi wprowadzić w klimat opowiedzianą historią oraz poświęcić niezbędny czas po wyjściu z pokoju. Jeden z lepszych w Toruniu, wart odwiedzenia, tym bardziej, że jego dni są policzone ;-)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

drLogan
drLogan

Pionier
220 Pkt

96 Bewertungen

Uciec przed pobraniem

16.10.18 | Besuchsdatum: 15.09.18

Glaubwürdige Bewertung

drLogan 96 Bewertungen

Zabawa zaczęła się niepozornie. Co prawda już na wstępie wymagana jest współpraca pomiędzy graczami, ale w pierwszych chwilach baliśmy się, ze część z nas będzie się nudzić. Jednak ostatecznie każdy miał ręce pełne roboty i ścigaliśmy się z czasem. Zagadki przemyślane, dające mnóstwo satysfakcji z rozwiązania.
Pokój odwiedziliśmy w 5 osób i naszym zdaniem 4 byłoby bardziej optymalnie. Niemniej, pokój z pewnością wart odwiedzenia.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

agaa36
agaa36

Neuling
17 Pkt

5 Bewertungen

Było magicznie...

06.10.18 | Besuchsdatum: 28.12.17

agaa36 5 Bewertungen

Pokój urządzany klimatycznie, wszędzie da się zauważyć akcenty iluzji. Zagadki wymagające sporej koncentracji - nie wszystkie należały do tych łatwych. Mimo to bawiliśmy się świetnie, obsługa bardzo miła i pomocna.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

kluczypęk
kluczypęk

Navigator
136 Pkt

37 Bewertungen

Panie i Panowie... patrzcie uważnie, bo już za chwilę stanie się coś nieoczekiwanego....

23.09.18 | Besuchsdatum: 22.09.18

Glaubwürdige Bewertung

kluczypęk 37 Bewertungen

... ale zaraz gdzie jest mistrz? Pracownia otwarta? Coś nie tak.... No i nagle ku naszemu zdziwieniu drzwi pracowni się zamykają, a my zdajemy sobie sprawę, że nadszedł TEN DZIEŃ - egzamin końcowy. Tak więc nie ma na co czekać! Udowodnimy, że jesteśmy na odpowiednim miejscu i jesteśmy gotowi na światowe tournee :P Tylko gdzie się podziała nasza różdżka? :O Tak jak staliśmy przystąpiliśmy do zadań, a było ich nie mało - za to każde bardzo przyjemne i spójne z tematyką pokoju. Wystrój jak najbardziej oddający klimat, a te rekwizyty? &3 Zawsze marzyliśmy by móc im się przyjrzeć z bliska :P Poziom trudności raczej niewysoki, natomiast frajda z rozwiązanej każdej zagadki jest ogromna. Polecamy wszystkim ekipom! Jesteśmy jak najbardziej na tak pomimo braku nie wiadomo jakich elektronicznych hopsztosów - nie zawsze są one konieczne, aby pokój był spójny, klimatyczny i baaardzo przyjemny! Lekcja iluzjonisty jest tego dowodem :) Do zobaczenia &3

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht