Black Cat Escape Room

  Black Cat Escape Room

  Lockme Partner

  3950

  3.950 Bewertungen

  |

  PL 12

  Polen: 12. Platz

  |

  9.5/10

  Jesteśmy największym w Polsce centrum rozrywki typu „escape room”. Oferujemy zabawę w fascynujących pokojach zagadek. Organizujemy imprezy integracyjne dla f... [mehr]

  5 5 Räume

  1 1 Abteilung

  Firmeninformationen

  Jesteśmy największym w Polsce centrum rozrywki typu „escape room”. Oferujemy zabawę w fascynujących pokojach zagadek. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, urodziny, eventy okolicznościowe, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz imprezy studenckie. Black Cat Escape Room działa od 2015 roku
  Przeprowadziliśmy setki gier, organizowaliśmy duże imprezy firmowe oraz rodzinne spotkania kameralne. Nasza siedziba ma powierzchnię 1200 m2. Pomieścimy w komfortowych warunkach nawet 150 osób.

  Fotos

  Abteilungsadresse Warszawa, Polen

  Warszawa

  ul. Grochowska 23/31
  Warszawa, 04-186

  Verfügbare Räume in der Abteilung Warszawa

  Geschlossene Räume in der Abteilung Warszawa

  Zusätzliche Dienstleistungen sind in dieser Firma verfügbar

  Zagraj z nami online!

  Zagraj z nami online!

  Utknąłeś w mieszkaniu lub firmie? Spędzasz całe dnie na home office? Nie masz możliwości spędzić czasu z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami? Zagraj z nimi w Live Online Escape Room za pomocą transmisji video - bez wychodzenia z domu #stayhome

  Preis: Zapytaj o cenę

  Bestellungsmethode: kontakt@blackcat.pl

  Organizacja eventów firmowych

  Organizacja eventów firmowych

  ESCAPE ROOM MOBILNY

  ESCAPE ROOM MOBILNY

  Wyjścia klasowe/studenckie

  Wyjścia klasowe/studenckie

  - Miejsce parkingowe dla autobusu
  Nasz Escape Room położony jest w Warszawie, mamy do dyspozycji miejsca gdzie wygodnie zaparkuje nawet duży autobus.

  - Niewygórowana cena dla ucznia
  Cena dla jednego ucznia to 35zł. Dodatkowo do każdej 15 osobowej grupy, jeden opiekun może skorzystać bezpłatnie.
  *Przedział wiekowy - poza opiekunami do 19 lat.

  - Dla uczestników w wieku od 8 lat – mamy 2 pokoje: Złoto nazistów, Zbrodnia na płótnie.
  Mogą one pomieścić do 10 osób.
  -Dla grupy wiekowej od 13 lat mamy do dyspozycji 4 pokoje: są to dwa wcześniej wymienione pokoje, oraz dodatkowo Dom Mordercy i Powstanie Warszawskie. Mogą one jednocześnie pomieścić do 30 uczestników.
  -Dla uczestników powyżej 16 roku życia mamy do dyspozycji 5 pokoi: Sex room, Złoto nazistów, Zbrodnia na płótnie, Dom Mordercy i Powstanie Warszawskie . Mogą one pomieścić do 40 uczestników

  -Proponujemy zabawę w 5 pokojach zagadek do 40 uczestników w jednej lokalizacji. Odbywa się ona w tym samym czasie. Możemy zorganizować zabawę do 60 uczestników w jednej lokalizacji w ciągu dwóch tur. Na przykład pierwsza grupa 30 osób wchodzi na godzinę 19:00, a druga grupa 30 osób na 20:30, a w tym czasie do dyspozycji mamy salę integracyjną.

  - Zagadki i obsługa zorganizowane są w języku polskim i angielskim. Zagadki również w języku rosyjskim.

  Bestellungsmethode: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or phone +48 881 612 321

  Urodziny i imieniny

  Urodziny i imieniny

  Bestellungsmethode: Skontaktuj się z nami mailowo: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321

  WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

  WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

  Bestellungsmethode: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321

  Pomieszczenia do dyspozycji

  Pomieszczenia do dyspozycji

  Bestellungsmethode: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321

  Neueste Bewertungen

  Arek T.
  Arek T.

  Pfadfinder
  78 Pkt

  36 Bewertungen

  MEEEGA!

  21.06.21 | Besuchsdatum: 13.06.21

  Arek T. 36 Bewertungen

  Być kilka chwil wczasach II Wojny Światowej, wydaje się być niemożliwym. Nieprawda! I udowadnia to Black cat escape, który spowodował, że nasza grupa poczuła gęsią skórkę na rękach. Cudownie zaaranżowany pokój z wieloma lokacjami, serio mamy wrażanie że jesteśmy w bliżej nieokreślonej lokacji Warszawy a nie w pokoju gry. Do tego dochodzą dźwięki dopracowane w 100% które pozwalają wczuć siętotalnie w atmosferę wydarzeń 1 sierpnia 1944r. a to nie koniec, do gry wchodzą aktorzy którzy od pierwszych minut, pozwalają nam dosłownie być cześcią wydarzeń.

  Zagadki spójne, ciekawe, jednak dla wprawionych graczy mogą wydawać się dosyć proste, będąc we trzy osoby, nikt nie nudził się podczas całej rozgrywki.

  Końcówka gry mega! Gratulacje za pomysł! :) Zecydowanie można poczuć to, co mogli poczuć Powstańcy :)

  Na koniec do czegoś trzeba się przyczepić.
  Brak zainteresowania naszą grupą przed rozpoczęciem rozrywki. Właściwie nie wiedzieliśmy czy faktycznie to nasza pora na grę, czy powinniśmy sobie pójść.
  I drugi minus,, to klimatyzacja która niestety nie jest przystosowana do pokoju o tak dużej powierzchni, w pewnym momencie robi sie naprawdę gorąco, aaale z drugiej strony, gorąco może tylko spotęgować wrażenia pobytu, w końcu wydarzenia powstania miały miejsce w samym środku lata :)

  Pooolecam bardzo ten pokój, Najlepszy od firmy Black cat escape!
  Czekam aż przebijecie samych siebie ;)

  Bewertung melden

  Allgemeine Note: 10/10

  Game Master: 9/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel

  Antwort der Firma {compr}
  Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię!
  Niestety mieliśmy awarię dwóch klimatyzatorów stąd też atmosfera jak i powietrze mogły być gorące-najmocniej przepraszamy. Co do obsługi-na pewno wyciągniemy z tej sytuacji wnioski i postaramy się aby pomimo weekendowego szału każdy GM mógł znaleźć czas na należyte zaopiekowanie się grupą .
  Zagadkowcy
  Zagadkowcy

  Globetrotter
  281 Pkt

  122 Bewertungen

  Tu się nie ma co zastanawiać. Ten pokój TRZEBA odwiedzić!

  20.06.21 | Besuchsdatum: 13.06.21

  Zagadkowcy 122 Bewertungen

  Jestem entuzjastką Black Cata od 2015 roku, kiedy to odwiedziłam ich pierwszy pokój, Sex Room, jeszcze w poprzedniej lokalizacji. Za każdym razem, gdy robię pokój u Black Cata, jestem pod wrażeniem, jak firma się rozwija.

  "Powstanie warszawskie" to pokój najnowszej generacji (tej klasy, do której należy American School Story). Do mnie nie do końca przemawia tematyka powstania, mimo to świetnie się bawiłam. Myślę, że jeśli ktoś lubi takie klimaty, to będzie wniebowzięty!

  Pokój zachwyca pieczołowicie skonstruowaną scenografią i odgłosami, które pasują do miejsca, w którym się znajdujemy.

  Dotarcie do rozwiązania zagadek nierzadko zostaje nagrodzone efektem audiowizualnym.

  Podoba mi się to, że całość spina zgrabna narracja. Świetny był sposób jej prowadzenia: historia częściowo opowiadana wprost, częściowo przez rekwizyty, częściowo przez oryginalne efekty specjalne, ale też przez nas, graczy, bo stajemy się częścią tej opowieści w historycznym pokoju.

  Gra – czy raczej immersyjne doświadczenie połączone z zagadkami – toczy się na dużej przestrzeni. Owa przestrzeń została bardzo fajnie zaaranżowana, w sposób rzadko spotykany w warszawskich escape roomach. Miejsca starczy nawet na te 10 osób (maksymalny limit podawany przez Black Cata), więc można w tym pokoju urządzić np. wieczorek panieński, kawalerski czy urodziny. Ja jednak polecam iść w mniejszym składzie, będzie się można bardziej wczuć i przypadnie więcej zagadek na łebka :)

  Podczas naszej gry w pokoju było strasznie gorąco. Z drugiej strony widziałam opinie, że podobno jest włączana klima, ale jak my graliśmy, to jej nie było.

  Czułam też, że nasza drużyna była trochę za mało "zadbana" przez obsługę, tzn. przed grą długo czekaliśmy, aż ktoś do nas przyjdzie (kilka razy), a po grze pani zadała kilka pytań jakby z konieczności i nie dała się wciągnąć w rozmowę, sugerując, że zaraz przychodzi następna grupa, więc powinniśmy iść (a wyszliśmy przed upływem czasu).

  Największym atutem gry są aktorzy (szczególnie jeden), dlatego KONIECZNIE odwiedźcie Powstanie w pełnej, weekendowej wersji, bo inaczej duuużo stracicie!

  Bewertung melden

  Allgemeine Note: 10/10

  Game Master: 7/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel

  Antwort der Firma {compr}
  Bardzo dziękujemy za opinię!
  Niestety mieliśmy awarię dwóch klimatyzatorów ale sytuacja jest już opanowana-najmocniej przepraszamy.
  Co do obsługi-zrobimy co w naszej mocy by poprawić błędy, weekendy niestety to dni, kiedy czasu między grupami mamy niewiele, ale postaramy się by każdy był w stanie wygospodarować chwilę na rozmowę :)
  Domcia
  Domcia

  Pfadfinder
  67 Pkt

  16 Bewertungen

  Ukłony.

  20.06.21 | Besuchsdatum: 26.05.21

  Domcia 16 Bewertungen

  Zacznę dość sztampowo - byłam już w wielu ER, ale ten jest wyjątkowy. Tylko że ten ER naprawdę jest wyjątkowy. Pominę, choć może nie powinnam, wspaniale przygotowaną scenografię, dopracowany każdy element wystroju, spójny i ciekawy scenariusz, zaskakujące mechanizmy, przyjemnego we współpracy Mistrza Gry Bogdana i przejdę do meritum. Przeniesliscie nas współczesnych w ten niezwykle trudny i przykry czas z ogromnym szacunkiem do PW. Nie było w tym ani grama przerysowania, robienia z PW eventu w stylu just fun. Jeśli pozwoli sobie uczestnik na pełne zaangażowanie w zadanie, może poczuć się jakby ktoś go przeniósł w czasie. Oczywiście nigdy nie poczujemy w 100% tego co nasi przodkowie, na szczęście! Ale poczucie nawet w 15% tego lęk, niepokoju pozwala z jeszcze wiekszym szacunkiem spojrzeć na PW. Dziękuję Wam za zakończenie, spójne z historią. Dla mnie to ER o którym wspomnienie wciąż budzi emocje, on nie zostanie obojętny. Uważam że to pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów ER. Ukłony dla twórców. Stworzyliście coś nie tylko interesujacego, ale przede wszystkim bardzo wartościowego.

  Bewertung melden

  Allgemeine Note: 10/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel

  zgrozogedon
  zgrozogedon

  Neuling
  11 Pkt

  2 Bewertungen

  Pokój nowej generacji

  20.06.21 | Besuchsdatum: 19.06.21

  zgrozogedon 2 Bewertungen

  Pokój przygotowany z wielką dbałością o szczegóły. Idealnie oddaje klimat tamtych czasów. Bardzo ciekawe zagadki, nawet doświadczeni gracze spotkali się pierwszy raz z niektórymi rozwiązaniami. Game Master Mariusz był bardzo przyjacielski, przedstawił nam wszystkie panujące zasady i odpowiedział spokojnie na pytania. W pokoju byliśmy w 5 osób, przestrzeń klimatyzowana, dzięki czemu grało się przyjemnie pomimo upałów na dworze. Zagadek na prawdę bardzo dużo o różnym stopniu trudności. Trzeba uważać czasami na automatycznie uruchamianie się niektórych elementów, ja czasami odskakiwałam z przestrachu, no ale jestem strachliwa XD Bardzo dużo emocji, dobra zabawa, wszyscy wyszliśmy zadowoleni i spragnieni kolejnego wypadu do escape roomu Black Cat.

  Bewertung melden

  Allgemeine Note: 10/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Schwer

  zgrozogedon
  zgrozogedon

  Neuling
  11 Pkt

  2 Bewertungen

  Super klimat

  20.06.21 | Besuchsdatum: 19.06.21

  zgrozogedon 2 Bewertungen

  Odwiedziliśmy pokój w 5 osób. Przestrzeń odpowiednia na taką grupę, a zagadek wystarczająco, aby zawsze każdy mógł się czymś zająć, albo pomóc komuś, kto ma problem. Game Master - Aleksandra wspaniale wprowadziła nas w klimat historii. Wystrój pokoju 1000/10, wszystko dobrze przemyślane. Poziom zagadek na różnym poziomie, dzięki czemu zarówno laicy oraz doświadczeni gracze mogli się wykazać. Pomimo w miarę doświadczonego teamu nie raz całym zespołem musieliśmy rozpracowywać zagadki. Bardzo polecam.

  Bewertung melden

  Allgemeine Note: 10/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Schwer