Activity Escape Room

  Activity Escape Room

  294

  294 Bewertungen

  |

  PL 149

  Polen: 149. Platz

  |

  8.9/10

  Całkowicie nowa forma Escape Room, żeby się wydostać będziecie musieli wykonać szereg zadań zręcznościowych w specjalnie wykonanych strojach, które mają za z... [mehr]

  0 Keine Räume

  0 Keine Abteilungen

  Firmeninformationen

  Całkowicie nowa forma Escape Room, żeby się wydostać będziecie musieli wykonać szereg zadań zręcznościowych w specjalnie wykonanych strojach, które mają za zadanie ograniczyć wasze możliwości. Nasz pokój jest w klimacie Steampunkowym, a wszystkie zadania jak i całe wyposażenie naszego pokoju zostało wykonane ręcznie, specjalnie na potrzeby rozgrywki.

  Neueste Bewertungen

  Ritititi
  Ritititi

  Neuling
  9 Pkt

  1 Bewertung

  Kreatywność na poziomie "Master"

  27.03.19 | Besuchsdatum: 02.03.19

  Ritititi 1 Bewertung

  Niebywałe, jakie pomysły mogą się kryć w głowach ludzi! Kiedy weszłam do pokoju, odniosłam wrażenie, że siedzę w mózgu Twórców i krążę po neuronach, a wycieczka ta przyprawia o zawrót głowy ;). Każde z zadań w sposób zaskakujący przechodzi w kolejne, wszystkie elementy idealnie do siebie pasują, pokój jest pełen zadziwiających mechanizmów i zakamarków. Całości dopełnia totalnie „odjechana” warstwa wizualna oraz kostiumy, dzięki którym czuliśmy się jak superbohaterowie. Gra wymaga bardzo dużej współpracy, zdolności manualnych i… cierpliwości, więc wypieki wykwitły na naszych twarzach, a emocje sięgały zenitu!!
  Polecam ten pokój wszystkim, którzy szukają wyrafinowanej rozrywki, a Twórcom gratuluję sukcesu, bo nie ma drugiego takiego miejsca w naszym kraju!

  Allgemeine Note: 10/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Schwer

  Alien
  Alien

  Wanderer
  44 Pkt

  9 Bewertungen

  Ech...

  25.03.19 | Besuchsdatum: 24.03.19

  Alien 9 Bewertungen

  Nie lubię dawać negatywnych opinii, ale w tym przypadku nie mam wyboru.
  Długo głowiłem się co mogłoby być na plus w tym pokoju.
  Jedyne i to dosłownie jedyne co przychodzi mi do głowy to poskręcana konstrukcja z metalu przypominająca wszelkie "zadziwiające maszyny".
  I nawet nie można nazwać ją zagadką.
  I tu przechodzimy do głównego problemu tego pokoju.
  Brak zagadek. Nie ma tu miejsca na myślenie czy zastanawianie się.
  Znajdujesz rzecz i używasz gdzieś, by zdobyć inną rzecz i użyć gdzie indziej.
  Przechodząc przez ten pokój podobały mi się mechaniczne pomysły. Problem w tym, że widziałem je już w innych pokojach, gdzie były jako dodatkowy motyw klimatyczny albo odmiana od szyfrów i kłódek. Tutaj nie było nic innego poza nimi.
  Kolejny problem to "gate'owanie" czyli jeśli nie znaleźliśmy rzeczy, której mamy użyć to stoimy w miejscu. Wyglądało to tak, że w grupie czteroosobowej dwie osoby walczyły nad zagadką, a reszta stała i się przyglądała, a gdy trafiliśmy na rozwiązanie...o pardon, mam na myśli zdobyliśmy potrzebną rzecz to ci co się nudzili wyrywali ją i lecieli do kolejnego ustrojstwa, żeby nie umierać z nudów.
  Oczywiście niektóre zdobyte rzeczy trzeba było użyć wielokrotnie, bo po co komu zastanawianie się nad użyciem właściwej.
  Jednym słowem pokój można zaliczyć w dwie osoby. Każda kolejna będzie się tylko nudzić.
  Klimat pokoju to nieporozumienie. To jakby rozlać trochę niebieskiej farby z kieliszka i nazwać to basenem.
  Gdzie tu Steampunk, gdzie tu Alicja? Jak słusznie zauważyła koleżanka z którą tam byłem: wystarczyłoby kilka plakatówek i pół godziny roboty, by wyglądało tam o niebo lepiej.
  Najwyraźniej cały zapał został włożony w kilka mechanicznych gadżetów i metalowych dodatków.
  O obsłudze też nie mogę powiedzieć nic dobrego. Pani, która nas wprowadzała wyglądała na znudzoną swoją pracą i tak jakbyśmy przeszkadzali jej. Nawet na wstępie dodała, że nie daje żadnych wskazówek nawet jeśli mielibyśmy wyjść z pokoju bez "rozwiązania" ergo "proszę mi nie zawracać głowy".
  Ten pokój nadaje się na pokazywanie go na objazdowych festynach albo dla dzieci, które nie są w stanie knuć nad szyframi i kodami.

  Allgemeine Note: 3/10

  Game Master: 3/10

  Klima: 2/10

  Schwierigkeitsgrad: Leicht

  wolenderweronika
  wolenderweronika

  Navigator
  105 Pkt

  14 Bewertungen

  Dawaj te "cycki" ja wkręcam głowę i uciekamy :)

  24.03.19 | Besuchsdatum: 23.03.19

  Glaubwürdige Bewertung

  wolenderweronika 14 Bewertungen

  Zupełnie inny świat!!!
  Ktoś kto go stworzył musiał mieć nieźle... Inne podejście do escape room'ów.
  Przede wszystkim na dzień dobry poraża techniczne zaawansowanie ręcznie wykonanych elementów. Wszystko się tam zgrywa, wszystko działa. Klimat - niesamowity, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, gdyż stworzony wyłącznie pod potrzeby tego pokoju. Osobno komponowana muzyka, grafika, całość utrzymana w steampuknowym stylu... Kreatywność nie zna granic... wchodząc do tego pokoju, przekonasz się o tym - co można zrobić ze starych narzędzi dziadka? :D
  Właściciel a zarazem MG, jest niesamowity - tak pozytywnego człowieka dawno nie widzieliśmy, a do tego widać u niego prawdziwą pasję tworzenia. Kiedy opowiadał o tym jak powstawał pokój, aż oczy mu się uśmiechały!!!
  Zagadki wymagające cierpliwości, współpracy, kombinowania i kilogramów kreatywności !!!

  Allgemeine Note: 10/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel

  VaIkiria
  VaIkiria

  Wanderer
  31 Pkt

  13 Bewertungen

  Warto znaleźć się po drugiej stronie

  20.03.19 | Besuchsdatum: 17.12.18

  VaIkiria 13 Bewertungen

  Już na początku otrzymaliśmy magiczne stroje, w których pozostaliśmy do końca naszej przygody. Zagadki nietypowe, bardzo ciekawe. Mała przestrzeń, jednak bardzo dobrze wykorzystana.

  + pomysłowe zagadki
  + obsługa
  + wystrój
  + stroje - utrudniają poznawanie pokoju, ale w przyjemny sposób

  - pokój wydaje się trochę podniszczony
  - zdjęcia słabej jakości

  Poziom dość trudny, na pewno nie dla początkujących grup. Warto już mieć jakieś doświadczenie :) Przyda się sprawność fizyczna :D

  Allgemeine Note: 8/10

  Game Master: 8/10

  Klima: 9/10

  Schwierigkeitsgrad: Schwer

  Dagmara Małecka
  Dagmara Małecka

  Wanderer
  28 Pkt

  14 Bewertungen

  Nietypowy

  13.03.19 | Besuchsdatum: 09.03.19

  Dagmara Małecka 14 Bewertungen

  Jest inny od reszty, nietuzinkowy - tak w skrócie można powiedzieć. Pokój naprawdę nas zaskoczył swoją "odmiennością" Wszystko logiczne i składające się w jedną całość. Bardzo miło spędzony czas. obsługa rewelacyjna bez spin i na luzie.

  Allgemeine Note: 10/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel