pbochniak

pbochniak

Programista, sportowiec amator, miłośnik wszelkiego rodzaju łamigłówek, zagadek oraz gier planszowych.

5 Besucht

3 Geplant

Neuling

18 Punkte

0
18 Pkt
25

Alle Bewertungen

Escape Room Pogrzeb Arystokraty
Pogrzeb Arystokraty

Niecodzienny pogrzeb

03.03.20 | Besuchsdatum: 01.03.20

Kolejny pokój, jak wszystkie w tym miejscu, na bardzo wysokim poziomie. Cały wystrój oraz klimat świetnie dopasowany do tematu i historii związanej z pokojem. Dużo mniej mroczny niż pierwsza część trylogii (Underworld), dobry pokój dla początkujących, dość liniowy, ale nie całkowicie. Zagadki bardzo różnorodne wymagające kooperacji, zręczności i pomysłowości. No i jak zawsze są te elementy, które bardzo miło zaskakują w czasie pokonywania przeciwności. My bawiliśmy się jak zawsze świetnie i na koniec zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni przez obsługę ze względu na dobry czas, który uzyskaliśmy. Jak zawsze gorąco polecam pokój od Brain Code, oby jak najwięcej takich :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Underworld
Underworld

Prawdziwa ucieczka

02.02.20 | Besuchsdatum: 01.02.20

Po prostu świetny pokój. Pierwszy tak trudny dla naszej grupy, ale bawiliśmy się przednio. Bardzo nieliniowy. Zdecydowanie najciekawszy początek ze wszystkich dotychczasowych ucieczek. Bardzo dużo różnego typu problemów do rozwiązania, zarówno takich wymagających sprytu, logicznego myślenia, współpracy oraz cierpliwości. Jest tu po prostu wszystko i nawet przez moment 100 minut, które w nim spędziliśmy nie mogliśmy się nudzić. Zawsze czekało co najmniej kilka problemów do rozwiązania. Poziom wykonania jak zwykle doskonały jak wszystkie pokoje w tym miejscu.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Przeklęty Pierścień
Przeklęty Pierścień

Fajna przygoda dla początkujących

15.12.19 | Besuchsdatum: 14.12.19

Byliśmy w pokoju w 4 osoby z małym doświadczeniem, od początku przygody zachwyca wystrój i klimat pokoju. Wszystko działało. Zagadki do rozwiązania w większości były dość proste po chwili namysłu, jednak wymagały od nas spostrzegawczości i pomysłowości. Pokój ma parę miłych elementów które zaskakują i budują klimat. Polecam wszystkim początkującym i mało zaawansowanym.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Kraina Wiecznej Nocy
Kraina Wiecznej Nocy

Bardzo udana wizyta w Escape Room

02.12.19 | Besuchsdatum: 30.11.19

Jako mało doświadczona drużyna wybraliśmy ten pokój, jako coś na początek, żeby zapoznać się z zabawą w Escape Room i zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni, pokój stał na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy byli zadowoleni z wizyty.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht