Maja S.
 • Escape Room Sekret Burmistrza

  Sekret Burmistrza
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Glaubwürdige Bewertung

  Idealnie we dwójkę

  23.09.2019 | Besuchsdatum: 22.09.2019

  Wybraliśmy się do burmistrza we dwójkę - myślę że jest to optymalna wielkość zespołu (zwłaszcza jeżeli jest się już bardziej zaawansowanym graczem). Zagadki są relatywnie proste, a rozwiązywanie ich sprawiło nam sporo frajdy. Pozdrawiamy ekipę, z pewnością wrócimy.

 • Escape Room Plugawy HOTel

  Plugawy HOTel
  Lock House
  Kraków

  Glaubwürdige Bewertung

  Faktycznie obskurnie

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 10.05.2019

  Pokój jest ciekawy, ma kilka nietypowych rozwiązań jednak bardziej podobał mi się Lipnicki.
  Odpowiedni dla początkujących osób albo dla 3 zaawansowanych.
  Zagadki nie są trudne, może czasami trochę "toporne". Dodatkowo nie przepadam za zaznaczaniem taśmą tego czego nie można dotykać i ruszać. Wolę kiedy pokoje obsługują to bardziej klimatycznym oznaczeniem - pajęczynami, farbą itp.

 • Escape Room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Glaubwürdige Bewertung

  Pozytywnie!

  20.05.2019 | Besuchsdatum: 18.05.2019

  W 3 osoby bawiłam się bardzo dobrze. Gdybyśmy były w 4 to mogłoby być momentami ciasno. Zagadki raczej na prostym poziomie. Klimat i obsługa super. Polecam dla grup początkujących albo mniejszych zaawansowanych.

 • Escape Room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Glaubwürdige Bewertung

  Znowu poprzeczka podniesiona

  06.11.2018 | Besuchsdatum: 20.10.2018

  Byliśmy już zespołem w Piramidzie i Tortudze, wiedzieliśmy czego można się spodziewać po Tick Tacku i byliśmy przygotowani na najlepsze. I nie zawiedliśmy się. Lokalizacja to pokój, który znowu podnosi poprzeczkę na poziom mistrzowski. Wszystko tutaj jest przemyślane i dopracowane z wielką starannością. Rozwiązania są nietuzinkowe i zrobione bez półśrodków - z przytupem. Poziom trudności zagadek jest faktycznie wysoki, do pokoju powinny iść zgrane i doświadczone grupy. Zagadki są nieliniowe, co sprawia dodatkową frajdę.
  Muszę jeszcze podkreślić, że obsługa jest fantastyczna. Nie mogę się doczekać kolejnych pokoi, bardzo dziękuję za wspaniale spędzony czas. :)

 • Escape Room Pionek i Kostka

  Pionek i Kostka
  OtoPokojeZagadek
  Łódź

  Glaubwürdige Bewertung

  Przygoda w krainie planszówek

  17.09.2018 | Besuchsdatum: 15.09.2018

  Przygoda pośród naszych ulubionych gier była super spędzonym czasem, myślę że warto dodać wariację dla bardziej doświadczonych graczy - dwie lub trzy trudniejsze zagadki, tak żeby osoby które mają już na koncie kilkanaście - kilkadziesiąt pokoi spędziły na ich rozwiązywaniu trochę więcej czasu ;P
  Pozdrowienia!

 • Escape Room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  WOW

  17.09.2018 | Besuchsdatum: 15.09.2018

  Dzięki zabiegowi polegającemu na rozpoczynaniu gry bez moderatora atmosfera już od samego początku jest piorunująca. Mieliśmy małe problemy techniczne, a nawet z nimi uważam że to jeden z lepszych pokoi w których do tej pory byłam. Brawo za pomysł, z chęcią odwiedzę pozostałe. Pozdrowienia!

 • Escape Room Misja: Obóz Wroga!

  Misja: Obóz Wroga!
  REAL ESCAPE KRAKÓW
  Kraków

  Dobry na pierwsze misje

  17.09.2018 | Besuchsdatum: 05.07.2018

  Nieliniowe zagadki na umiarkowanym poziomie trudności na pewno będą się podobać początkującym graczom. Bez spoilerowania powiem tyle, że zaawansowani mogą być trochę rozczarowani - niektóre zagadki nie działają tak jak mogłyby działać (są trochę "topornie" wykonane).

 • Escape Room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Proszę państwa... to jest super!

  25.09.2017 | Besuchsdatum: 24.09.2017

  Kiedy wydawałoby się, że wszystkie Escape Roomy toczą w miarę wyrównany pojedynek Chatka Czarownicy zdecydowanie podnosi poprzeczkę.

  Pokój zrobiliśmy w 4 doświadczone osoby w 62 minuty. Jest doskonały dla doświadczonych i zgranych grup.

 • Escape Room Tożsamość

  Tożsamość
  Exit19.pl
  Wrocław

  Tożsamość

  25.09.2017 | Besuchsdatum: 23.09.2017

  W pokoju byliśmy zaraz po "Zdradzie", więc być może kolejność sprawiła, że "Tożsamość" odebraliśmy gorzej. Klimat w pokoju jest świetny, koncepcja zagadek bez kłódek też ciekawa. Niestety dla nas zagadki były za proste - przez co skończyliśmy z lekkim niedosytem.

  Jeden element gry jest naszym zdaniem zbyt mały tak żeby wszyscy gracze mogli rozwiązywać zagadki z jednego etapu.

  Jeżeli jesteście bardziej doświadczoną warto wybrać się do niego w 2-3 osoby.

 • Escape Room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Fajnie, ale...

  25.09.2017 | Besuchsdatum: 23.09.2017

  Pokój polecano nam prawie za każdym razem kiedy odwiedzaliśmy ER. Mieliśmy wygórowane oczekiwania - zarówno jeżeli chodzi o fabułę jak i o atmosferę i pod tym względem na pewno się nie zawiedliśmy. Pokój jest bardzo dobrze dopracowany pod względem wystroju (a tematyka jest dosyć popularna, więc jest z czym porównywać).

  Byliśmy w 4 osoby, z pokoju wyszliśmy przed 40-tą minutą, dlatego poziom trudności zagadek oceniam na raczej średni, a nawet czasami łatwy. Zdecydowanym plusem jest ilość i różnorodność zagadek - w większym zespole nie idzie się nudzić. Polecam na większe i bardziej doświadczone grupy, ale z pokojem początkujący też powinni sobie poradzić.

  Ogólnie pokój jest świetny, jednak wrażenie, które pozostawiła po sobie obsługa dosyć zaniżyło całościową ocenę. Pani niespodziewanie "wcinała się" przez krótkofalówkę podpowiadając nam - bez uprzedzenia. Takie zachowanie moim zdaniem jest niedopuszczalne. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy grupa jest doświadczona i NIE PROSI O POMOC. Rozumiem, że czasami podpowiedzi są pomocne kiedy gracze męczą się z zagadką ale moim zdaniem dobrą praktyką jest: 1) reakcja na wyraźną prośbę graczy albo 2) zasugerowanie podpowiedzi, a nie od razu mówienie co powinno się zrobić.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4