jarek

jarek

Hallo, ich bin jarek. Ich habe 37 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Abenteuer. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

37 Besucht

0 Geplant

Pfadfinder

50 Punkte

50 Pkt
100

Alle Bewertungen

Escape Room PRL 2- Dekonspiracja Gieńka
PRL 2- Dekonspiracja Gieńka

Powrót do przeszłości ?

28.01.20 | Besuchsdatum: 27.01.20

Glaubwürdige Bewertung

Jeszcze lepsza odsłona PRL. Pokój w pełni oddający klimat minionej epoki. Nic tylko wyłożyć się na wersalce bo czy się stoi,czy się leży to wypłata się należy ?Tylko wtedy z wyjściem byłoby kłopot ? Pokój w pełni spójny i logiczny, ilość zagadek trafiona w punkt zważywszy na ich różnorodność. Trafiła się też jedna dla nas nowość za co zawsze jest plus ?Mistrz gry niezmiennie odnajdujący się idealnie w rozgrywce. No i to kolejny pokój odwiedzony z dwulatką-jej też się podobało ? Tak więc podsumowując wszystko na wysokim poziomie, warto odwiedzić, polecam ?

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Tajemnica Strefy 51
Tajemnica Strefy 51

Bunkier UFO

06.01.20 | Besuchsdatum: 05.01.20

Pokój z dużym potencjałem, spójny tematycznie,ciekawy ze względu na głównie elektroniczne zagadki. Mały minusik za niesprawdzenie sprawności wszystkich zagadek przed rozpoczęciem rozgrywki. Całość dająca satysfakcję i możliwość oderwania się od rzeczywistości. Jest to też kolejny pokój w którym byliśmy z niespełna 2 letnią córeczką i z tego punktu widzenia jest jak najbardziej godny polecenia, bezpieczna i ciekawy dla malucha. Generalnie miejsce warte odwiedzenia :)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 9/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Opętanie
Opętanie

opętanie - oderwanie :)

08.11.19 | Besuchsdatum: 08.11.19

Pokój przygotowany na najwyższym poziomie, kilka zagadek nie spotkanych nigdzie indziej i generalnie duża różnorodność rozwiązań. Cała fabuła spójna a na dodatek rozkręcająca się w czasie rozgrywki co jest dużym plusem. Wystrój i klimat pokoju dopełniają całości, więc wszystko tak jak powinno być w escapie :)
Jednocześnie jest to drugi pokój w którym byliśmy z 1,5 roczną córcią i drugi z domu kłódek. W tym też czuliśmy się zdecydowanie spokojni i bezpieczni o dziecko a dziecko wkręcone w rozgrywkę i mimo 80 minut które byliśmy zamknięci nie zdążyło się znudzić :) :) :)
Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tego, że akurat ten pokój był moim 40 :)
Szczerze polecam wszystkim!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room W krainie Trolli
W krainie Trolli

Oczami dziecka

04.11.19 | Besuchsdatum: 11.10.19

Pokój jak zawsze w domu kłódek na bardzo wysokim poziomie ? Ale tym razem pochwała za to, że jest przygotowany pod kątem dzieci. Byliśmy w nim z niespełna 2 letnią córeczką i spokojnie można powiedzieć, że była i bezpieczna i zaangażowana w rozgrywkę. Polecam rodzinom i nie tylko ?

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Eksperyment
Eksperyment

powrót do gry :)

09.04.19 | Besuchsdatum: 05.04.19

Pokój niczym nie odbiegający od wysokiego standardu Domu Kłódek. W pełni logiczny i spójny tematycznie. Czas spędza się w nim bardzo przyjemnie.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Antwort der Firma {compr}
Serdecznie dziękujemy za Opinię ;) Cieszymy się, że po długiej przerwie wybraliście akurat naszą firmę :D Zapraszamy do Opętania na dawkę dodatkowych emocji :D
Escape Room Legende des Schwertes
Legende des Schwertes

Rycerskie czasy :)

19.01.18 | Besuchsdatum: 16.01.18

Pokój któremu nie ma co zarzucić, wszystko jest w szczegółach dopracowane, wystrój, klimat. Ciekawa fabuła i niespotykane gdzie indziej rozwiązania. Zagadki w pełni logiczne. Czy jest to faktycznie nr 1 nie wiem, mi osobiście brakuje wzbudzenia emocji, ale to w zasadzie kwestia gustu a o tych się nie dyskutuje ;) Podsumowując miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia, które w pełni polecam każdemu escape'owiczowi :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota
El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota

Złoto dla zuchwałych :)

07.01.18 | Besuchsdatum: 07.01.18

Przede wszystkim pełen jestem uznania dla pomysłowości autorów, piąty pokój domu kłódek i znowu nowości i niespodzianki :) Oczywiście spójna fabuła i od początku do końca utrzymany klimat tematu pokoju, jednym słowem pozycja na podium toruńskich esape'ów w pełni zasłużenie utrzymana :) Zdecydowanie polecam :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Anatomia zła
Anatomia zła

Narządy :)

15.09.17 | Besuchsdatum: 12.09.17

Pokój na równie wysokim poziomie jak pozostałe w Can U Escape :) Same zagadki może nie trudne, ale wiele z nich wymaga współpracy co nie zawsze okazuje się łatwe ;) Można znaleźć w nim niespotykane rozwiązania za co oczywiście plus :) Jest to dobry pokój na poznawanie się i integrację :) Miejscówka zdecydowanie warta polecenia!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room 007 Misja Toruń
007 Misja Toruń

Prawie jak MacGyver ;)

14.09.17 | Besuchsdatum: 11.09.17

Kolejny pokój Domu Kłódek na najwyższym poziomie, dopracowany w każdym szczególe, spójny, logiczny. Nie dość, że cały w klimacie tematu pokoju to jeszcze przyjemnie połączony z motywem toruńskim. Po raz kolejny pojawiły się niespodzianki w postaci nie spotkanych dotąd rozwiązań co zawsze jest przyjemne i mocno na plus. Pokój wciągający na tyle, że zapomina się o świecie zewnętrznym, no prawie ;) a to bardzo lubię w tej zabawie. Przyjemnie wraca się do Domu Kłódek aby odwiedzać kolejne pokoje. Szczerze polecam! :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Cela
Cela

Kolejne kajdanki :)

09.05.17 | Besuchsdatum: 09.05.17

Niby kolejny pokój o podobnej tematyce a jednak pozytywne zaskoczenie, trochę inny klimat, inna fabuła, kilka całkiem fajnych i niespotykanych wcześniej rozwiązań, zagadki oryginalne. No i to co zawsze należy doceniać bo powinno być regułą a nie jest to czuwający na bieżąco mistrzowie gry. Jest też w trakcie rozgrywki przyjemna niespodzianka. A poza tym pokój spójny logicznie i tematycznie co jest równie ważne. Dodatkowo po rozgrywce można spędzić chwilę czasu na przyjemnej pogawędce o pokojach, pożartować bo w końcu to rozrywka ;) Podsumowując pokój godny polecenia i wart odwiedzenia zarówno przez grupy początkujące jak i zaawansowane :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Seite 1 von 4

Weiter anzeigen