jarek
 • Escape Room PRL- Dekonspiracja Gieńka

  PRL- Dekonspiracja Gieńka
  Dom Kłódek
  Toruń

  Glaubwürdige Bewertung

  Powrót do przeszłości 😉

  28.01.2020 | Besuchsdatum: 27.01.2020

  Jeszcze lepsza odsłona PRL. Pokój w pełni oddający klimat minionej epoki. Nic tylko wyłożyć się na wersalce bo czy się stoi,czy się leży to wypłata się należy 😉Tylko wtedy z wyjściem byłoby kłopot 😉 Pokój w pełni spójny i logiczny, ilość zagadek trafiona w punkt zważywszy na ich różnorodność. Trafiła się też jedna dla nas nowość za co zawsze jest plus 😊Mistrz gry niezmiennie odnajdujący się idealnie w rozgrywce. No i to kolejny pokój odwiedzony z dwulatką-jej też się podobało 😊 Tak więc podsumowując wszystko na wysokim poziomie, warto odwiedzić, polecam 😊

 • Escape Room Tajemnica Strefy 51

  Tajemnica Strefy 51
  Bunkier51
  Toruń

  Bunkier UFO

  06.01.2020 | Besuchsdatum: 05.01.2020

  Pokój z dużym potencjałem, spójny tematycznie,ciekawy ze względu na głównie elektroniczne zagadki. Mały minusik za niesprawdzenie sprawności wszystkich zagadek przed rozpoczęciem rozgrywki. Całość dająca satysfakcję i możliwość oderwania się od rzeczywistości. Jest to też kolejny pokój w którym byliśmy z niespełna 2 letnią córeczką i z tego punktu widzenia jest jak najbardziej godny polecenia, bezpieczna i ciekawy dla malucha. Generalnie miejsce warte odwiedzenia :)

 • Escape Room Opętanie

  Opętanie
  Dom Kłódek
  Toruń

  opętanie - oderwanie :)

  08.11.2019 | Besuchsdatum: 08.11.2019

  Pokój przygotowany na najwyższym poziomie, kilka zagadek nie spotkanych nigdzie indziej i generalnie duża różnorodność rozwiązań. Cała fabuła spójna a na dodatek rozkręcająca się w czasie rozgrywki co jest dużym plusem. Wystrój i klimat pokoju dopełniają całości, więc wszystko tak jak powinno być w escapie :)
  Jednocześnie jest to drugi pokój w którym byliśmy z 1,5 roczną córcią i drugi z domu kłódek. W tym też czuliśmy się zdecydowanie spokojni i bezpieczni o dziecko a dziecko wkręcone w rozgrywkę i mimo 80 minut które byliśmy zamknięci nie zdążyło się znudzić :) :) :)
  Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tego, że akurat ten pokój był moim 40 :)
  Szczerze polecam wszystkim!

 • Escape Room W krainie Trolli

  W krainie Trolli
  Dom Kłódek
  Toruń

  Oczami dziecka

  04.11.2019 | Besuchsdatum: 11.10.2019

  Pokój jak zawsze w domu kłódek na bardzo wysokim poziomie 😊 Ale tym razem pochwała za to, że jest przygotowany pod kątem dzieci. Byliśmy w nim z niespełna 2 letnią córeczką i spokojnie można powiedzieć, że była i bezpieczna i zaangażowana w rozgrywkę. Polecam rodzinom i nie tylko 😊

 • Escape Room Eksperyment

  Eksperyment
  Dom Kłódek
  Toruń

  powrót do gry :)

  09.04.2019 | Besuchsdatum: 05.04.2019

  Pokój niczym nie odbiegający od wysokiego standardu Domu Kłódek. W pełni logiczny i spójny tematycznie. Czas spędza się w nim bardzo przyjemnie.

  Dom Kłódek

  Antwort Dom Kłódek

  Serdecznie dziękujemy za Opinię ;) Cieszymy się, że po długiej przerwie wybraliście akurat naszą firmę :D Zapraszamy do Opętania na dawkę dodatkowych emocji :D

 • Escape Room Legende des Schwertes

  Legende des Schwertes
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Rycerskie czasy :)

  19.01.2018 | Besuchsdatum: 16.01.2018

  Pokój któremu nie ma co zarzucić, wszystko jest w szczegółach dopracowane, wystrój, klimat. Ciekawa fabuła i niespotykane gdzie indziej rozwiązania. Zagadki w pełni logiczne. Czy jest to faktycznie nr 1 nie wiem, mi osobiście brakuje wzbudzenia emocji, ale to w zasadzie kwestia gustu a o tych się nie dyskutuje ;) Podsumowując miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia, które w pełni polecam każdemu escape'owiczowi :)

 • Escape Room El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota

  El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota
  Dom Kłódek
  Toruń

  Złoto dla zuchwałych :)

  07.01.2018 | Besuchsdatum: 07.01.2018

  Przede wszystkim pełen jestem uznania dla pomysłowości autorów, piąty pokój domu kłódek i znowu nowości i niespodzianki :) Oczywiście spójna fabuła i od początku do końca utrzymany klimat tematu pokoju, jednym słowem pozycja na podium toruńskich esape'ów w pełni zasłużenie utrzymana :) Zdecydowanie polecam :)

 • Escape Room Anatomia zła

  Anatomia zła
  Can U Escape?
  Toruń

  Narządy :)

  15.09.2017 | Besuchsdatum: 12.09.2017

  Pokój na równie wysokim poziomie jak pozostałe w Can U Escape :) Same zagadki może nie trudne, ale wiele z nich wymaga współpracy co nie zawsze okazuje się łatwe ;) Można znaleźć w nim niespotykane rozwiązania za co oczywiście plus :) Jest to dobry pokój na poznawanie się i integrację :) Miejscówka zdecydowanie warta polecenia!

 • Escape Room 007 Misja Toruń

  007 Misja Toruń
  Dom Kłódek
  Toruń

  Prawie jak MacGyver ;)

  14.09.2017 | Besuchsdatum: 11.09.2017

  Kolejny pokój Domu Kłódek na najwyższym poziomie, dopracowany w każdym szczególe, spójny, logiczny. Nie dość, że cały w klimacie tematu pokoju to jeszcze przyjemnie połączony z motywem toruńskim. Po raz kolejny pojawiły się niespodzianki w postaci nie spotkanych dotąd rozwiązań co zawsze jest przyjemne i mocno na plus. Pokój wciągający na tyle, że zapomina się o świecie zewnętrznym, no prawie ;) a to bardzo lubię w tej zabawie. Przyjemnie wraca się do Domu Kłódek aby odwiedzać kolejne pokoje. Szczerze polecam! :)

 • Escape Room Cela

  Cela
  Tkalnia Zagadek
  Toruń

  Kolejne kajdanki :)

  09.05.2017 | Besuchsdatum: 09.05.2017

  Niby kolejny pokój o podobnej tematyce a jednak pozytywne zaskoczenie, trochę inny klimat, inna fabuła, kilka całkiem fajnych i niespotykanych wcześniej rozwiązań, zagadki oryginalne. No i to co zawsze należy doceniać bo powinno być regułą a nie jest to czuwający na bieżąco mistrzowie gry. Jest też w trakcie rozgrywki przyjemna niespodzianka. A poza tym pokój spójny logicznie i tematycznie co jest równie ważne. Dodatkowo po rozgrywce można spędzić chwilę czasu na przyjemnej pogawędce o pokojach, pożartować bo w końcu to rozrywka ;) Podsumowując pokój godny polecenia i wart odwiedzenia zarówno przez grupy początkujące jak i zaawansowane :)

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4