joanna.w
 • Escape Room Lunapark 2

  Lunapark 2
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Świetna zabawa w Lunaparku

  13.11.2019 | Besuchsdatum: 08.11.2019

  Na wstępie należy zacząć od słów uznania dla Mistrzyni Gry - przesympatyczna i kompetentna osoba, a te dwie cechy nie zawsze "chodzą" w parze :) Pokój jest bardzo solidnie wykonany, wszystkie elementy do siebie pasują, co daje niepowtarzalny klimat. Zagadki są nieliniowe, sprawiły naszej załodze dużo radości. Nieco przeliczyłyśmy się z czasem - wydawało nam się, że jesteśmy blisko końca, ale byłyśmy w błędzie ;P Na szczęście dostałyśmy dodatkowe minuty i cała przygoda zakończyła się Happy End'em - wydostałyśmy się z Lunaparku!
  Bardzo czekałam na powrót Open The Door i nie zawiodłam się. Z niecierpliwością wyglądam kolejnych pokoi.

 • Escape Room Klątwa starej wiedźmy

  Klątwa starej wiedźmy
  Park17 Sp. z o.o.
  Bydgoszcz

  Glaubwürdige Bewertung

  Nie taka wiedźma straszna :)

  28.10.2019 | Besuchsdatum: 27.10.2019

  Wspaniały pokój dla początkujących oraz dla rodzin z dziećmi. Przesympatyczny Mistrz Gry, bardzo solidnie się nami opiekował. Pokój został przygotowany starannie, zagadki ułożone nieliniowo. Znajdziecie tam zarówno tradycyjne kłódki, jak i mniej standardowe rozwiązania. Całość spójna, świetnie wpisana w klimat historii. Dzieciaki wczuły się w scenariusz :) Gorąco polecamy!

 • Escape Room Tajemnica Strefy 51

  Tajemnica Strefy 51
  Bunkier51
  Toruń

  Ludzkość została uratowana!

  20.10.2019 | Besuchsdatum: 18.10.2019

  Świetny pokój! Wystrój robi wrażenie. Zagadki bardzo przemyślane, nieliniowe. Kilka efektów WOW! Bardzo dobrze się bawiłyśmy, choć konieczna była pomoc Mistrza Gry w dwóch momentach... Przemiła obsługa. Zdecydowanie „Must see” na toruńskim rynku ER.

 • Escape Room W krainie Trolli

  W krainie Trolli
  Dom Kłódek
  Toruń

  Świetna zabawa dla całej rodziny

  15.10.2019 | Besuchsdatum: 06.10.2019

  Kolejny pokój w Domu Kłódek - jak zwykle świetna zabawa! Dzieci zachwyceni - dorośli również. Dwukrotnie prosiliśmy leśne skrzaty o pomoc, ale udało nam się wyjść w 45 minut. Zagadki bardzo różnorodne, przyjemne i zaskakujące - pokój liniowy. Obsługa jak zwykle - 11/10 :)