ReyBow
 • Escape Room Cisza Nocna

  Cisza Nocna
  Can you escape?
  Bytom

  Zostaliśmy aresztowani!

  07.09.2019 | Besuchsdatum: 07.09.2019

  Wprowadzenie zostało przedstawione nam w sposób przejrzysty i klimatyczny. Rozgrywka jest podzielona na dwa etapy z czego pierwszego nie polecamy osobom z klaustrofobią. Zagadki nie były przesadnie trudne, lecz zajmowały dużo czasu. Po udanej ucieczce każdy uczestnik otrzymuje miłą pamiątkę od mistrza gry. Gorąco polecamy :D

 • Escape Room Pogromcy duchów

  Pogromcy duchów
  Quick Escape Room
  Bytom

  Ghost Busters

  07.09.2019 | Besuchsdatum: 07.09.2019

  Przywitała nas sympatyczna Pani, która wprowadziła nas bardzo dobrze w klimat pokoju. Wszystkie zasady gry zostały zrozumiale przedstawione. Miłe zaskoczenie podczas wejścia do pomieszczenia. W ER panuje aura tajemniczości, co czyni rozgrywkę jeszcze bardziej atrakcyjniejszą. Zagadki znajdujące się w tym pokoju są na zróżnicowanym poziomie trudności, jest w pełni zautomatyzowany, a jedna z zagadek potrafi wywołać duże zaskoczenie. Polecamy to miejsce grupom początkującym i zaawansowanym, ponieważ każda z nich wyjdzie zadowolona.

 • Escape Room Podróż do..nikąd

  Podróż do..nikąd
  Escape Room Kluczbork
  Kluczbork

  Podróż do nieznanego

  22.08.2019 | Besuchsdatum: 17.08.2019

  To był mój pierwszy escape room, ja i moja ekipa świetnie się bawiliśmy. Obsługa świetna, podpowiedzi bardzo jasne i zrozumiałe. Klimat panujący w pokoju jest świetny i ciemny oczywiście. Polecam każdemu kto rozpoczyna swoją przygodę z escape room jak my. Na pierwszy raz bomba.