majola011

majola011

Hallo, ich bin majola011. Ich habe 22 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Abenteuer. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

22 Besucht

6 Geplant

Wanderer

32 Punkte

25
32 Pkt
50

Alle Bewertungen

Escape Room Legenda Miecza
Legenda Miecza

Legenda miecza

29.02.20 | Besuchsdatum: 29.02.20

Super pokój!!! Bardzo klimatyczny, ciekawa fabuła, która wciąga uczestników! Pokój jest bardzo logiczny i poukładany. Znajdziemy w nim klasyczne kłódki na kod lub kluczyk, ale jest pełny też różnych mniej konwencjonalnych rozwiązań. Świetna zabawa dla doświadczonych, jak i średnio-doświadczonych graczy! Obsługa profesjonalna, pomocna i co najważniejsze - przesympatyczna!!! Polecam serdecznie poszukiwaczom przygód!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Zielona Mila
Zielona Mila

Zielona Mila

11.02.20 | Besuchsdatum: 08.02.20

Pokój jest bardzo klimatyczny. Idealnie oddaje nastrój historii. Obsługa bardzo miła, pomocna i profesjonalna. Pokój jest raczej dla grup średnio-doświadczonych. Zagadki są ciekawe, nowatorskie, ale także w pokoju znajdziemy klasyczne kłódki. Na pewno wrócimy do Show Escape ze znajomymi nie raz! Serdecznie polecam Zieloną Milę wszystkim fanom historii Stephena Kinga jak i wszystkim poszukiwaczom przygód!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Sex room
Sex room

Przygoda u Dominy

01.01.20 | Besuchsdatum: 30.12.19

Pokój był dość prosty, bardzo różnorodny, idealnie odzwierciedlał nastrój pokoju. Film wprowadzający bardzo ciekawy, personel profesjonalny i pomocny. Polecam serdecznie ten pokój grupom początkującym swoją przygodę z ER.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Cela nr 4
Cela nr 4

Wyścig w więzieniu

03.11.19 | Besuchsdatum: 31.10.19

To był mój pierwszy raz w pokoju z wyścigiem pomiędzy grupami. I muszę przyznać, że to super pomysł!!! Pokój choć na początku wydaje się mały i prosty, z upływem czasu robi się coraz bardziej skomplikowany. Obsługa bardzo profesjonalna i symaptyczna, zagadki złożone i ciekawe, chociaż muszę przyznać, że przeszkadzała mi w pokoju ogromna ilość kłódek. Pomijając to, przygoda jest pełna emocji, które nie wynikają tylko z upływu czasu, ale także z rywalizacji wynikającej z wyścigu. Bardzo serdecznie polecam ten pokój wielbicielom rywalizacji i zaciętej rozgrywki!

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Łódź Podwodna
Łódź Podwodna

Przygoda w łodzi podwodnej

19.10.19 | Besuchsdatum: 19.10.19

Podaczas rozgrywki możemy napotkać mnóstwo ciekawych zagadek. Przez to, że w pokoju znajdziemy znikomą ilość kłódek, przygoda staje się dużo bardziej interesująca i angażująca. Udało nam się wyjść 15 min przed końcem czasu. Obsługa przesympatyczna oraz chętna do pomocy. Jak zawsze Room Escape Warszawa nas nie zawiodło. Serdecznie polecam ten pokój środbiozaawansowanym i doświadczonym grupom oraz fanom podróży podwodnych.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Labirynt Minotaura
Labirynt Minotaura

Zagubueni w Labiryncie Minotaura

07.09.19 | Besuchsdatum: 07.09.19

To była nasza pierwsza wizyta w GAME OVER i zachęciła nas do powrotu do tego miejsca. Dużo kłódek i zagadek zręcznościowych. Do tego jest też nie mało zagadek umysłowych(,które często nie należą do najłatwiejszych).Spora powierzchnia pokoju to na pewno jego ogromny plus. Ciekawym pomysłem, z którym sie nigdy nie spotkałam to kolumna z ekranem, który wyświetla podpowiedzi, jeśli o nie poprosimy, to ciekawy dodatek i alternatywa do takich normalnych podpowiedzi gamemastera, które oczywiście też są możliwe do uzyskania. Obsługa jest bardzo sympatycz, uśmiechnięta, pomocna i zaangażowana nie tylko w pomaganie podczas gry, jak i na naszych opiniach, by móc się rozwijać. Serdecznie polecam ten pokój bardzo doświadczonym grupom^^

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Olimp
Olimp

Przygoda na Olimpie

01.09.19 | Besuchsdatum: 31.08.19

Najciekawszy pokój, w jakim byłam!!! Wraz ze znajomymi odwiedziliśmy już wszystkie pokoje w Room Escape Warszawa, ale ten (wraz z Muszkieterami) miał definitywnie najciekawsze i niecodzienne zagadki. Pomimo, że pokój nie należał do najtrudniejszych, duża powierzchnia i ogromna ilość fascynujących zadań sprawiła, że był najprzyjemniejszym pokojem, w jakim dotychczas byłam. Obsługa (jak zawsze) przesympatyczna, profesjonalna u co najważniejsze zawsze uśmiechnięta! Serdecznie polecam ten pokój grupom średnio zaawansowanym !

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Złoto nazistów
Złoto nazistów

W poszukiwaniu złota nazistów

28.08.19 | Besuchsdatum: 28.08.19

To był nasz drugi pokój w Black Cat Escape i na pewno nie ostatni! Zagadki były bardzo różnorodne, wszystkie logicznie składające się w całość. Ilość kłódek była znikoma, co czyniło zabawę jeszcze ciekawszą i niecodzienną. Pokój jest bardzo klimatyczny, dzięki wyjątkowemu wystrojowi pozwala nam sie przenieść do niemieckiego bunkru. Co do obsługi, pani Julia była naszą gamasterką już drugi raz, i jak zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc, gdy była ona niezbędna. Serdecznie polecam ten pokój wszystkim fanom historii II wojny światowej, jak i doświadczonym graczom escape roomów.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Pokój agenta Snow
Pokój agenta Snow

Przygoda w pokoju agenta Snow’a

24.08.19 | Besuchsdatum: 24.08.19

Był to pierwszy pokój, który odwiedziłam z rodzicami i okazał sie strzałem w 10! Zagadki stosunkowo łatwe, dużo kłódek, ale pomimo to wszystko wydawało się logiczne. Serdecznie polecam ten pokój osobom początkującym swoją przygodę z escape roomami. Gdybym mieszkała w Gdyni na pewno odwiedziłabym inne pokoje w tej lokacji, ponieważ zapowiadały się bardzo ciekawie :-)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Escape Room Piwnica
Piwnica

Ucieczka z piwnicy

18.08.19 | Besuchsdatum: 18.08.19

Pokój dość klomatyczny. Ciekawe oraz nieoczywiste zagadki sprawiają, że gra staje się fascynująca i wciągająca. Przestrzenie, które odkrywamy wraz z upływem czasu. Pokój „Piwnica” polecam wszystkim początkującym swoją przygodę z escape roomami oraz fanom horrorów i strasznych historii. Do tego obsługa przesymaptyczna i profesjonalna^^ Jako doświadczona grupa (3osoby) udało nam się wyjść 17 min przed czasem.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Weiter anzeigen