majola011
 • Escape Room Sex room

  Sex room
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Przygoda u Dominy

  01.01.2020 | Besuchsdatum: 30.12.2019

  Pokój był dość prosty, bardzo różnorodny, idealnie odzwierciedlał nastrój pokoju. Film wprowadzający bardzo ciekawy, personel profesjonalny i pomocny. Polecam serdecznie ten pokój grupom początkującym swoją przygodę z ER.

 • Escape Room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wyścig w więzieniu

  03.11.2019 | Besuchsdatum: 31.10.2019

  To był mój pierwszy raz w pokoju z wyścigiem pomiędzy grupami. I muszę przyznać, że to super pomysł!!! Pokój choć na początku wydaje się mały i prosty, z upływem czasu robi się coraz bardziej skomplikowany. Obsługa bardzo profesjonalna i symaptyczna, zagadki złożone i ciekawe, chociaż muszę przyznać, że przeszkadzała mi w pokoju ogromna ilość kłódek. Pomijając to, przygoda jest pełna emocji, które nie wynikają tylko z upływu czasu, ale także z rywalizacji wynikającej z wyścigu. Bardzo serdecznie polecam ten pokój wielbicielom rywalizacji i zaciętej rozgrywki!

 • Escape Room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Room Escape
  Warszawa

  Przygoda w łodzi podwodnej

  19.10.2019 | Besuchsdatum: 19.10.2019

  Podaczas rozgrywki możemy napotkać mnóstwo ciekawych zagadek. Przez to, że w pokoju znajdziemy znikomą ilość kłódek, przygoda staje się dużo bardziej interesująca i angażująca. Udało nam się wyjść 15 min przed końcem czasu. Obsługa przesympatyczna oraz chętna do pomocy. Jak zawsze Room Escape Warszawa nas nie zawiodło. Serdecznie polecam ten pokój środbiozaawansowanym i doświadczonym grupom oraz fanom podróży podwodnych.

 • Escape Room Labirynt Minotaura

  Labirynt Minotaura
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  Zagubueni w Labiryncie Minotaura

  07.09.2019 | Besuchsdatum: 07.09.2019

  To była nasza pierwsza wizyta w GAME OVER i zachęciła nas do powrotu do tego miejsca. Dużo kłódek i zagadek zręcznościowych. Do tego jest też nie mało zagadek umysłowych(,które często nie należą do najłatwiejszych).Spora powierzchnia pokoju to na pewno jego ogromny plus. Ciekawym pomysłem, z którym sie nigdy nie spotkałam to kolumna z ekranem, który wyświetla podpowiedzi, jeśli o nie poprosimy, to ciekawy dodatek i alternatywa do takich normalnych podpowiedzi gamemastera, które oczywiście też są możliwe do uzyskania. Obsługa jest bardzo sympatycz, uśmiechnięta, pomocna i zaangażowana nie tylko w pomaganie podczas gry, jak i na naszych opiniach, by móc się rozwijać. Serdecznie polecam ten pokój bardzo doświadczonym grupom^^

 • Escape Room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Przygoda na Olimpie

  01.09.2019 | Besuchsdatum: 31.08.2019

  Najciekawszy pokój, w jakim byłam!!! Wraz ze znajomymi odwiedziliśmy już wszystkie pokoje w Room Escape Warszawa, ale ten (wraz z Muszkieterami) miał definitywnie najciekawsze i niecodzienne zagadki. Pomimo, że pokój nie należał do najtrudniejszych, duża powierzchnia i ogromna ilość fascynujących zadań sprawiła, że był najprzyjemniejszym pokojem, w jakim dotychczas byłam. Obsługa (jak zawsze) przesympatyczna, profesjonalna u co najważniejsze zawsze uśmiechnięta! Serdecznie polecam ten pokój grupom średnio zaawansowanym !

 • Escape Room Złoto nazistów

  Złoto nazistów
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  W poszukiwaniu złota nazistów

  28.08.2019 | Besuchsdatum: 28.08.2019

  To był nasz drugi pokój w Black Cat Escape i na pewno nie ostatni! Zagadki były bardzo różnorodne, wszystkie logicznie składające się w całość. Ilość kłódek była znikoma, co czyniło zabawę jeszcze ciekawszą i niecodzienną. Pokój jest bardzo klimatyczny, dzięki wyjątkowemu wystrojowi pozwala nam sie przenieść do niemieckiego bunkru. Co do obsługi, pani Julia była naszą gamasterką już drugi raz, i jak zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc, gdy była ona niezbędna. Serdecznie polecam ten pokój wszystkim fanom historii II wojny światowej, jak i doświadczonym graczom escape roomów.

 • Escape Room Pokój agenta Snow

  Pokój agenta Snow
  WALKOUT
  Gdynia

  Przygoda w pokoju agenta Snow’a

  24.08.2019 | Besuchsdatum: 24.08.2019

  Był to pierwszy pokój, który odwiedziłam z rodzicami i okazał sie strzałem w 10! Zagadki stosunkowo łatwe, dużo kłódek, ale pomimo to wszystko wydawało się logiczne. Serdecznie polecam ten pokój osobom początkującym swoją przygodę z escape roomami. Gdybym mieszkała w Gdyni na pewno odwiedziłabym inne pokoje w tej lokacji, ponieważ zapowiadały się bardzo ciekawie :-)

 • Escape Room Piwnica

  Piwnica
  Room Escape
  Warszawa

  Ucieczka z piwnicy

  18.08.2019 | Besuchsdatum: 18.08.2019

  Pokój dość klomatyczny. Ciekawe oraz nieoczywiste zagadki sprawiają, że gra staje się fascynująca i wciągająca. Przestrzenie, które odkrywamy wraz z upływem czasu. Pokój „Piwnica” polecam wszystkim początkującym swoją przygodę z escape roomami oraz fanom horrorów i strasznych historii. Do tego obsługa przesymaptyczna i profesjonalna^^ Jako doświadczona grupa (3osoby) udało nam się wyjść 17 min przed czasem.

 • Escape Room P@ssWord

  P@ssWord
  Dom Zagadek
  Warszawa

  P@ssword

  11.08.2019 | Besuchsdatum: 11.08.2019

  Bardzo ciekawy i klimatyczny pokój. Jest wiele ciekawych i nieprzewidywalnych rozwiązań. Polecam wszystkim wielbicielom gier komputerowych, jak i wszystkim młodym deszyfrantom!^^

 • Escape Room Indiana

  Indiana
  Room Escape
  Warszawa

  Pokój prosto z filmów o Indianie Jonesie!

  08.08.2019 | Besuchsdatum: 03.08.2019

  Bardzo klimatyczny, przyjemny, nie za trudny pokój. Idealny dla wielbicieli Indiana Jonesa jak i dla dzielnych poszukiwaczy przygód.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2