Hejka.feyerka

Hejka.feyerka

Hallo, ich bin Hejka.feyerka. Ich habe 8 Escape Rooms besucht. Meine Lieblingskategorie ist Abenteuer. Ich lade dich herzlich ein, mein Profil durchzulesen. Folge mir oder schreibe mir eine Nachricht, um über Escape Rooms sprechen zu können.

8 Besucht

4 Geplant

Wanderer

45 Punkte

25
45 Pkt
50

Alle Bewertungen

Escape Room W cieniu piramid
W cieniu piramid

W-O-W!

23.08.19 | Besuchsdatum: 21.08.19

Jeszcze przed samym wejściem widzimy przedsmak tego co się święci. A po wejściu to już bajka. Wnętrze było tak piękne i tak klimatyczne że rozglądanie się nie było tylko koniecznością ale również przyjemnością. Zadbano tutaj o każdy szczegół aby gracze poczuli się jak w prawdziwym grobowcu i ja osobiście rzeczywiście czułam ten oddech bogów na karku, a z bogami nikt nie chce mieć na pieńku. Tym bardziej z tymi rozgniewanymi! Ostatecznie nie wiesz komu możesz ufać i czy kolejny krok nie zakończy Twojego żywota.
Zagadki były na wysokim ale to bardzo wysokim poziomie. Wszystko na prawdę wyglądało jakby działo się za sprawą mocy nie z tego świata. Na prawdę miało się wrażenie że już nie jesteśmy w budynku w środku miasta, a w prawdziwej piramidzie. Na prawdę na prawdę nawet zagrożenie życia było 'realne'. Sam sposób komunikacji z graczami był wspaniały.
Pani z obsługi była przemiła, a jej uśmiech dodawał odwagi że pomimo małego doświadczenia może jednak damy radę.
Tego pokoju się nie przechodzi a przeżywa całym sobą.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Freakshow
Freakshow

"Tylko raz krzyknęłam!"

23.08.19 | Besuchsdatum: 21.08.19

Mój drugi pokój z gatunku thriller i ta kategoria tutaj jest jak najbardziej słuszna.
Cały czas czuć ten dreszczyk emocji, że zaraz coś może wyskoczyć, czy zaraz nie pojawi się jakiś dźwięk, krzyk albo od razu jakaś postać. I w tym pokoju zdecydowanie rozglądanie się regularne może spowodować nie mały zawał serca ;)
Cały pokój ma swój unikatowy klimat i sprawił że mimo iż przed wejściem myślałam jak oni zmieszczą cyrk w pokoju to później kopara opadała co chwila. Zadbano o każdy szczegół i widać że w ten pokój włożono wiele wysiłku i serca. Ja jako okropna panikara oczywiście raz krzyknęłam gdy pewna zagadka mnie zaskoczyła.
Zagadki były wspaniale wkomponowane w tematykę pokoju. Niektóre tak oczywiste że człowiek sam sobie życie utrudnia kombinując na siłę. Już pierwsze zagadki pokazują że pokój jest na wysokim poziomie.
Obsługa również na najwyższym poziomie. Wiedzieliśmy wszystko co trzeba i od razu mogliśmy śmigać na cudne przeżycie. Po przejściu pokoju mogliśmy się z Panią pośmiać z naszych głupot ale też grup przed nami.
Jednym słowem cudo!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Laboratorium strachu
Laboratorium strachu

O Boże!..

05.06.19 | Besuchsdatum: 30.05.19

Do samego końca nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać po tym pokoju. Ostatecznie zostałam zaskoczona w 100%.
Wszystkie zagadki były super powiązane z historią, dreszczyk emocji nieugięcie podążał za nami przez całe 60 minut. Już samo specyficzne wejście do pokoju budziło adrenalinę!
Moim zdaniem po raz kolejny pokój jak i obsługa były bez zarzutu.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Escape Room Statek Piracki
Statek Piracki

Cała na przód!

28.05.19 | Besuchsdatum: 28.05.19

Drugi pokój, drugi zachwyt.
Pomieszczenie było na prawdę pięknie zaaranżowane, wręcz czuło się jak na statku (dobrze że pomijając brak bujającego się pokładu, uff). Wszystko ślicznie dopieszczone. Zagadki również nie odstępowały kroku pięknu pokoju. To jak niektóre zagadki były kreatywne sprawiało że kopara opada. Samo wprowadzenie do pokoju było już nad wyraz ciekawe (kto zainteresowany o co mi chodzi niech sam się przekona :P).
Obsługa ponownie wspaniała - opowiedziano pokrótce jaka historia kryję się za drzwiami, jakie trudności i kłódki możemy napotkać i co nam grozi jeśli nie uda nam się uciec na czas (na szczęście żadne z nas nie ucierpiało gdyż uciekliśmy w porę). Każda rozmowa z Panem jest na prawdę przyjemna :).
Nie traćcie już czasu na czytanie opinii tylko śmigajcie się przekonać na własnej skórze jak super są wszystkie pokoje!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Escape Room Pokój Czarnego Pana
Pokój Czarnego Pana

Witaj w świecie magii!

28.05.19 | Besuchsdatum: 25.05.19

Może nie jestem potterhead ale świat magii i czarodziejów zawsze mnie do siebie przyciągał. Był to mój pierwszy escape room i to do niego będę porównywać w głowie wszystkie kolejne - poprzeczka jest dość wysoko postawiona.
Aranżacja wnętrza tworzy niepowtarzalny klimat, wręcz zaczyna się wierzyć że to wszystko jest prawdziwe. Pokój jest na prawdę dopieszczony, historia w wir której zostajemy wrzuceni również dodaje magii i uroku. Zagadki są ciekawie połączone z realiami przedstawionymi w książce i bardzo zgrabnie nawiązują do wydarzeń w niej przedstawionych.
Obsługa również jest super. Zapoznano nas z jakimi trudnościami możemy się spotkać, czego możemy się spodziewać i przedstawiono historię, której lada moment uczestnikami mieliśmy zostać. Pomoc uzyskiwaliśmy wtedy kiedy była potrzebna. No i przede wszystkim pan był przesympatyczny.
Ten pokój zdecydowanie rozpoczyna moją przygodę z escape roomami i szczerze liczę na to że kiedyś wszystko zapomnę i będę mogła do niego wrócić by jeszcze raz to przeżyć.
Szczerze polecam!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel