Oliwia Paprocka
 • Escape Room Statek Piratów

  Statek Piratów
  Combinator Kraków
  Kraków

  Trudna przygoda

  01.03.2020 | Besuchsdatum: 21.02.2020

  Mamy mieszane uczucia. Siedząc w poczekalni grupa siedząca obok dyskutowała o pokoju, do którego za chwilkę mieliśmy wejść. Mistrzyni gry bardzo się starała, ale było widać, ze potrzebowałaby pomocy. Niektóre zagadki wydają nam się mało logiczne tzn bez wskazówek o co może chodzić. 2 osoby to zdecydowanie zbyt mało. Różnorodne zagadki, niektóre ciekawe, jedna nam nie zadziałała. Wystrój zdecydowanie na plus. Dziekujemy za dodatkowy czas:)

 • Escape Room Mysterious forest

  Mysterious forest
  CentEr Poznań
  Poznań

  Genialna wycieczka

  01.03.2020 | Besuchsdatum: 01.03.2020

  Mega pomysł!!! Pokój dosyć prosty, ale zagadki są różnorodne, ciekawe i skłaniaja do współpracy. Wystrój zrobił na nas duże wrażenie. Szkoda, ze tak szybko wyszliśmy, chyba najszybciej w naszej ‚karierze’ 35 min w 2 osoby. Chętnie zostalibyśmy na dłużej.
  Świetna mistrzyni gry! Super pozytywna kobieta☺️

 • Escape Room Ale Cyrk!

  Ale Cyrk!
  Escape Time
  Gdańsk

  Ale to była zabawa!

  09.02.2020 | Besuchsdatum: 08.02.2020

  Po surowej sali przesłuchań wskoczyliśmy do cyrku! Ależ to była zabawa!!! Czegoś takiego jeszcze nie przeżyliśmy. Cofnęliśmy się jakieś 15 lat do beztroskiego dzieciństwa. Nie było tam zagadki, która by nam się nie podobała. Pomysły były genialne. Polecam zdecydowanie graczom w każdym wieku.
  Pani, która nas wprowadzała przemiła i pomocna.

 • Escape Room Sala Przesłuchań

  Sala Przesłuchań
  Escape Time
  Gdańsk

  Sprawa rozwiązana

  09.02.2020 | Besuchsdatum: 08.02.2020

  Mega trudny pokój, oznaczenie eksperckie nie jest tu bez powodu. Mimo 40 ER nie dawaliśmy sobie rady. Surowe wnętrze, ale to właśnie oddawało cały klimat. Super oryginalne zagadki, niektóre bardzo nas zaskoczyły. 2 zagadki wydały nam się niezrozumiałe, ale po grze przemiła Pani wszystko nam wyjaśniła. Dzięki jej uprzejmości mogliśmy dokończyć gre po czasie.

 • Escape Room Koszmarna Willa - Tylko umarli nie kłamią

  Koszmarna Willa - Tylko umarli nie kłamią
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Morderca złapany

  30.01.2020 | Besuchsdatum: 29.01.2020

  Mega genialny pokój, nie spodziewaliśmy się aż takiego pozytywnego zaskoczenia. Lekki niepokój w tej koszmarnej willi towarzyszył nam przez cała gre. Zastanawialiśmy się kto może być morderca. Byliśmy w 3 osoby, czasu było na styk. Zagadki różnorodne, ciekawe, logiczne (oprócz jednej, ale może to my się nie przyjrzeliśmy dokładnie). Super wprowadzenie i fabuła. Byliśmy mega wkręceni w historie. Polecamy grupom z małym jak i większym doświadczeniem :)

 • Escape Room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  CentEr Poznań
  Poznań

  Tajemniczy dziadziuś

  30.12.2019 | Besuchsdatum: 29.12.2019

  Co to był za pokój!!!! Wyszliśmy mega zadowoleni, od początku do końca genialny klimat. Wystrój w 100% pasujący do tematyki pokoju. Jedyne co nam przeszkadzało to ilość rekwizytów (oczywiście Pani poinformowała nas, co nie bierze udziału w grze, ale przy takiej ilości mieliśmy małe wątpliwości).
  Mistrzyni gry przesympatyczna i bardzo pomocna. Forma podpowiedzi najlepsza z jaka się spotkaliśmy. Zdecydowanie polecamy!

 • Escape Room Kac Vegas w Poznaniu

  Kac Vegas w Poznaniu
  Action Escape
  Poznań

  Udało się!

  28.12.2019 | Besuchsdatum: 28.12.2019

  Niesamowita i niespotykana rozgrywka. Klimat, pomysł i zagadki na fenomenalnych poziomie. Aby nie spojlerować, nie mogę zdradzić genialnego rozwiązania, którego nie spotkaliśmy w żadnym innym pokoju. Polecemy jednak iść w minimum 3 osoby. Obsługa przesympatyczna!

  Action Escape

  Antwort Action Escape

  Jeżeli chodzi o gry hazardowe i sposób ich przeprowadzenia, to spokojnie nie jest to żaden spoiler :) Chociaż algorytm lock.me chyba i tak by sam wykasował taką informację z opinii.
  Dziękujemy za wizytę i za wystawioną opinię!

 • Escape Room PRL 2- Dekonspiracja Gieńka

  PRL 2- Dekonspiracja Gieńka
  Dom Kłódek
  Toruń

  Przygody Gieńka

  11.12.2019 | Besuchsdatum: 08.12.2019

  Jaki klimat WOW! Dawno nie byliśmy w pokoju, którego rekwizyty i wystrój tak bardzo oddawały tematykę pokoju. Zagadki oryginalne, ciekawe, byliśmy w trójkę, a każdy miał co robić. Pokój raczej dla doświadczonych graczy. Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie. Jeżeli byłeś/łaś w pierwszym PRLu to tutaj będziesz jeszcze bardziej zadowolony/a.

 • Escape Room Anatomia Zbrodni 2

  Anatomia Zbrodni 2
  Gamescape Kraków
  Kraków

  Ciężka zagadka

  10.11.2019 | Besuchsdatum: 10.11.2019

  Zaczynając od początku, przemiła Pani przy wejściu na recepcje przywitała nas bardzo ciepło. Niestety ze względu na to, ze przy recepcji znajduje się wejście do jednego pokoju to ekipa wychodząca zaprezentowała nam cały pokój, w którym jeszcze nie byliśmy. Osoby przychodzące zakłócały nieco wprowadzenie. Później do pokoju wprowadza nas Pani, która się dopiero się uczyła, bardzo się starała, ale niestety na końcu zepsuła nam trochę odbiór całego przeżycia w pokoju. Podpowiedzi przychodziły płynnie co ułatwiało nam płynne przechodzenie pokoju. Kilka zagadek było dla nas jednak nielogicznych i do teraz nie wiemy jak mielibyśmy wpaść na rozwiązanie. Jedna zagadkę rozwiązaliśmy, a nawet nie wiedzieliśmy jak i kiedy. Były również elementy nie biorące udziału w zabawie, na które zmarnowaliśmy dużo czasu ponieważ nie było to w żaden sposób określone. Klimat jak najbardziej na plus, napięcie faktycznie towarzyszyło nam od początku do końca, niestety te niedociągnięcia psuły cały odbiór pokoju. Pomysł dobry, do dopracowania. Polecamy dla 3 osób z lekkim doświadczeniem.

 • Escape Room Faraon

  Faraon
  CentEr Poznań
  Poznań

  Wakacje w Egipcie

  03.11.2019 | Besuchsdatum: 02.11.2019

  Jeny ile tam było ciekawych zagadek! Biegaliśmy w różne zakamarki tyle mieliśmy do zrobienia. Nie jest to łatwy pokój dla dwóch osób, niestety kilka podpowiedzi było niezbędnych. Mistrz gry zaangażowany i przesympatyczny. Wystrój i klimat na najwyższym poziomie. Polecam doświadczonym grupom.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4 5