Oliwia Paprocka
 • Escape Room Anatomia Zbrodni 2

  Anatomia Zbrodni 2
  Gamescape Kraków
  Kraków

  Ciężka zagadka

  10.11.2019 | Besuchsdatum: 10.11.2019

  Zaczynając od początku, przemiła Pani przy wejściu na recepcje przywitała nas bardzo ciepło. Niestety ze względu na to, ze przy recepcji znajduje się wejście do jednego pokoju to ekipa wychodząca zaprezentowała nam cały pokój, w którym jeszcze nie byliśmy. Osoby przychodzące zakłócały nieco wprowadzenie. Później do pokoju wprowadza nas Pani, która się dopiero się uczyła, bardzo się starała, ale niestety na końcu zepsuła nam trochę odbiór całego przeżycia w pokoju. Podpowiedzi przychodziły płynnie co ułatwiało nam płynne przechodzenie pokoju. Kilka zagadek było dla nas jednak nielogicznych i do teraz nie wiemy jak mielibyśmy wpaść na rozwiązanie. Jedna zagadkę rozwiązaliśmy, a nawet nie wiedzieliśmy jak i kiedy. Były również elementy nie biorące udziału w zabawie, na które zmarnowaliśmy dużo czasu ponieważ nie było to w żaden sposób określone. Klimat jak najbardziej na plus, napięcie faktycznie towarzyszyło nam od początku do końca, niestety te niedociągnięcia psuły cały odbiór pokoju. Pomysł dobry, do dopracowania. Polecamy dla 3 osób z lekkim doświadczeniem.

 • Escape Room Faraon

  Faraon
  Lock Escape
  Poznań

  Wakacje w Egipcie

  03.11.2019 | Besuchsdatum: 02.11.2019

  Jeny ile tam było ciekawych zagadek! Biegaliśmy w różne zakamarki tyle mieliśmy do zrobienia. Nie jest to łatwy pokój dla dwóch osób, niestety kilka podpowiedzi było niezbędnych. Mistrz gry zaangażowany i przesympatyczny. Wystrój i klimat na najwyższym poziomie. Polecam doświadczonym grupom.

 • Escape Room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Kasa, kasa, kasa

  03.11.2019 | Besuchsdatum: 03.11.2019

  Genialny pokój, super wystrój i mega zajawka właściciela. Wspaniały człowiek, dawno nam się tak dobrze nie rozmawiało w ER. Przesympatyczni ludzie! A wracając do pokoju to w 100% warto odwiedzić Jaskinie Hazardu. Tematyka bardzo nam się podoba, wiec podwójnie byliśmy nakręceni na wypad do tego ER. Dbałość o bezpieczeństwo jak i ilość zagadek na najwyższym poziomie. Zagraliśmy w 2 osoby i udało nam się wyjść przed czasem, bez problemu dogadaliśmy to telefonicznie. Polecamy z całego serca!

 • Escape Room Primadonna

  Primadonna
  Operator Zagadek
  Poznań

  Upiór w operze

  01.11.2019 | Besuchsdatum: 01.11.2019

  Klimat od pierwszej minuty powala na kolana. Od wejścia można się poczuć jak za kulisami prawdziwego teatru. Każda zagadka oryginalna i pomysłowa. We dwie osoby nie nudzilismy się ani przez chwile. Z jedna zagadka przekombinowaliśmy co utrudniło nam jej rozwiązanie. Współpraca jest niezbędna! Historia właścicieli niezwykle nas poruszyła a zaangażowanie warte 6 z plusem! Polecamy!

 • Escape Room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Co to była za przygoda!

  27.10.2019 | Besuchsdatum: 27.10.2019

  Nadal nie możemy wyjść z podziwu co to był za pokój! Biegaliśmy wczuci w temat jak nigdy dotąd. Ogromnie nas pochłonął pokój, w którym jest bardzo dużo do zrobienia. W 5 osób cały czas ktoś miał coś do roboty. Udało nam się ocalić świat chwile przed końcem czasu. Zdecydowanie serce włożone w stworzenie tego ER jest widoczne już od samego wejścia. Gratulujemy pomysłu i wykonania. Dziekujemy za świetne przyjęcie, było nam bardzo miło gościć w tym miejscu!

 • Escape Room Na Dzikim Zachodzie

  Na Dzikim Zachodzie
  Element
  Bydgoszcz

  Trudna sprawa z tym bankiem

  27.10.2019 | Besuchsdatum: 20.10.2019

  Mega ciekawe zagadki, a ten wystrój... wszystko ze sobą współgrało, nie ma się do czego przyczepić. Ja przez chwile musiałam sobie wszystko pooglądać tak mi się podobało. Nie było łatwo we dwójkę, bez podpowiedzi się nie obyło, ale udało się wyjść 23 sek.przed końcem. Pan właściciel mega miły. Zdecydowanie polecamy

 • Escape Room Skarbiec

  Skarbiec
  One Hour
  Bydgoszcz

  To jest napad!

  14.10.2019 | Besuchsdatum: 13.10.2019

  Genialne rozwiązania - połączenie kłódek, kluczy, elektroniki. Nasza ulubiona tematyka, wiec biegaliśmy szczęśliwi, ze jest tak dużo do roboty! W 2 osoby poradziliśmy sobie z jedna podpowiedzią, polecamy grupom zgranym:) przemiła obsługa, zdecydowanie polecamy!

 • Escape Room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Udana ucieczka!

  06.10.2019 | Besuchsdatum: 06.10.2019

  W dwie osoby udało nam się uciec chwilkę przed końcem czasu. Zagadek było tak dużo, ze nie nudzilismy się ani przez chwile. Bardzo pozytywne zaskoczenie co do zagadek, klimatu i wystroju. Bardzo nam się podobało to ile mieliśmy do zrobienia. Kolejny świetny pokój tej firmy! Zdecydowanie polecamy nawet doświadczonym graczom. Obsługa przemiła!

 • Escape Room W krainie Trolli

  W krainie Trolli
  Dom Kłódek
  Toruń

  Super trolle!

  06.10.2019 | Besuchsdatum: 28.09.2019

  Super super i jeszcze raz super! Jak każdy pokój w tej firmie. Nic dodać nic ująć. Nie było tak łatwo jak myśleliśmy. Kilka rzeczy nas zaskoczyło i mimo jakiegoś tam doświadczenia potrzebowaliśmy pomocy troli. Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie! Polecamy

 • Escape Room Plugawy HOTel

  Plugawy HOTel
  Lock House
  Kraków

  Misja

  22.09.2019 | Besuchsdatum: 22.09.2019

  Prześwietny pokój! Jesteśmy zachwyceni pomysłem, wystrojem i klimatem. Zagadki spójne i ciekawe. Genialnie wszystko wykonane. Na szczęście zdążyliśmy wykonać misje z drobnymi podpowiedziami. Obsługa pomocna i sympatyczna. Polecamy!

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3 4