Alicja Machnik
 • Escape Room Podróż

  Podróż
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Podróż.

  24.08.2019 | Besuchsdatum: 21.06.2019

  Ciekawy konceprt pokoju, na poczatku nie zapowiada się, że możemy się tak wręcić w odkrywanie przestrzeni kosmicznej. Motyw przewodni pokoju i jego wygląd dopracowany. Zagadki schematycznie podobne do inych w tej firmie, ale ciekawe, jeden z najfajniejszych pokoi, które mozna odwiedzic w tej siedzibie. Pokój niezbyt łatwy, jednak dla grup z pewnym doświadczeniem nie będzie stanowił problemu. Obsługa jak zwykle miła i przyjemna. Wrócimy, bo mamy jeszcze gdzie 😉

 • Escape Room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Room Escape
  Warszawa

  Podróż w czasie

  24.08.2019 | Besuchsdatum: 16.06.2019

  Moim zdaniem świetny pomysł na pokój! Sam motyw wykorzystany bardzo dobrze. Zagadki niezbyt skomplikowane. Pokój już jest trochę 'zgrany', ale nadal warty odwiedzenia. Obługa bardzo miła. Klimatyczna recepcja 🙂 Polecam, szczególnie rodzinom z dziećmi

 • Escape Room Kryjówka Hobbita

  Kryjówka Hobbita
  SkillHill
  Warszawa

  dale szerokie mozliwości, które moim zdaniem nie były w pełni wykorzystane.

  24.08.2019 | Besuchsdatum: 16.06.2019

  . Klimat bardziej leśnej chatki niż tawiastej doliny Hobbita. Mało odniesień do tytułowej postaci. Trochę za mało elektroniki, a za dużo kłódek. Jednak polecam ten pokój grupom poczatkującym, rodziną z dziecmi albo osobopm dla których chociaż niewielkie nawiązania do Hobbita sprawią frajdę 🙂 Obsługa sympatyczna.

 • Escape Room Legowisko Kanibala

  Legowisko Kanibala
  Zagadkownia
  Warszawa

  Kanibal i jego zasadzka

  24.08.2019 | Besuchsdatum: 29.06.2019

  Zapowiadało się super, uwięzieni u Kanibala musimy opuścić jak najszybciej jego kwaterę. Pokój wymaga koperacji, rozmowy, współpracy - co w pokojach bardzo lubię. Za to duży plus. Pokój jest jednak zużyty, wymaga dopieszczenia - chociaż tych elementów które sa potrzebne do rozwiązania zagadek, bo to pozostawia dużo wątpliwości. Obsługa ok, choć jak poprzednicy mieliśmy problem z komunikacją gdy bylismy w środku. Polecam dla kilku ciekawych rozwiązań.

 • Escape Room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Nie taka straszna chatka w lesie

  24.08.2019 | Besuchsdatum: 06.07.2019

  Pokój bardzo ciekawy, podobał Nam się, choc spodziewaliśmy się większego dreszczyku grozy. Duzo zagadek na spostrzegawczość, sa róznorodne. Pamiętajcie, że niektórych rzeczy mozna używac kilkukrotnie - nas to zgubiło. Bardzo ładnie wykonany, klimat mega dopracowany i estatyczny, jednak efekt wow nas ominął. Uważam, ze to pokój do odwiedzenia przez każdego - bez wątpienia, jednak Nam cos sie nie zgrało. Bardzo ładnie wykonany! Obsluga miła, ale niezbyt rozmowna w kwestii pokoi zagadek

 • Escape Room Pegazus

  Pegazus
  Dom Zagadek
  Warszawa

  W grze

  29.07.2019 | Besuchsdatum: 08.06.2019

  Pokój zaskakuje przestrzenią. Zagadki łatwe, ale zróżnicowane. Niestety napotkaliśmy problemy techniczne i nie wszystkie zagadki działały prawidłowo. Jeśli chodzi o klimat to fajnie został zaplanowany, ale widać, że już jest trochę zniszczony. Obsługa miła, energiczna i pomocna. 🙂 Generalnie ja polecam każdemu, bo nie byłam w podobnym pokoju i fajnie jest wrócić do gier dzieciństwa 🙂

 • Escape Room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Assasino

  29.07.2019 | Besuchsdatum: 08.06.2019

  Tematyka pokoju jest mi odległa, poza tym, ze kojarzę postać, nie znam fabuły, więc nie wiem na ile ona jest spójna z założonym tematem. Sam pokój pod względem zagadek jest naprawdę dobry, wiec polecam go osobom, które bardziej są zainteresowane zagadkami, a nie wystrojem - on Was nie zaskoczy. Super, że można wybrać poziom trudności. Obsługa bardzo miła, mamy nadzieję, że nowy pokój będzie równie dobry, czekamy!

 • Escape Room Labirynt Minotaura

  Labirynt Minotaura
  GAME OVER Escape Rooms - Warszawa
  Warszawa

  Antyczna wyprawa

  29.07.2019 | Besuchsdatum: 09.06.2019

  Pokój ładny, sceneria naprawdę robi wrażenie czego nie można powiedzieć o zagadkach, średnio logiczne - nie do końca tworzą spójna całość, ale są różnorodne - to plus. Fabuła trochę się rozmywa. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Polecam grupom z doświadczeniem.

 • Escape Room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Antyk

  29.07.2019 | Besuchsdatum: 15.06.2019

  Bardzo fajny pokój, jeden efekt WOW zwala na kolana, jednak brak uwagi ze strony obsługi pozostawił niesmak, gdy potrzebowaliśmy pomocy to nie wiedziała co aktualnie robimy, a okazało się, ze coś nie działa poprawnie. Sam pokój godny uwagi i polecam KAŻDEMU!

 • Escape Room Polana

  Polana
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Na pozór bajkowa kraina!

  04.07.2019 | Besuchsdatum: 02.05.2019

  Mając ochotę na bajkowe klimaty postanowiliśmy odkryć sekrety polany. Okazało się że im dalej w las, a właściwie w polanę tym ciemniej 😀 Zagadki proste i logiczne. Oznaczenie pokoju jako na pierwszy raz jak najbardziej właściwe. Wystrój z początku dość ubogi i chyba przez to słabsza ocena. Wydawało nam się też że jedna z zagadek zadziałała z opóźnieniem. Obsługa bardzo pozytywna 🙂 Na pewno wrócimy eksplorować inne pokoje tej firmy.

Mehr Bewertungen anzeigen: 1 2 3